Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 13:58)
Darykit ivairiu dideliu viduriukus tik - va jums ir maziukai... 4u.gif


tokius zinau, ale mandresniu kaskokiu norisi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 08, 15:00)
tokius zinau, ale mandresniu kaskokiu norisi  lotuliukas.gif

As tai tik tokius dejau. Ir daug rusiu ju ten gavosi, gal kokiu 6 ar net daugiau, cia neskaitant tu pagal schema ir gelyciu... kazkaip nenorejau daugiau primarmalint ir taip mirgu margu gaunasi, kai susiuvi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 08 lapkričio 2010 - 14:03
okey-tu mano maziuku foto turi?ir as pritariu aagnex- as maziukus derinau prie bendo vaizdo biggrin.gif ...ir taip sitas salis margas,tai maziuki tik kaip fonas eina..jie turi papildyt didelius mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai gražiausiai atrodo Tiklio darytos gėlytės wub.gif ir nedidelės,ir nert nesunku,ir tuščios vietos labai gražiai užsipildo,ir ne per daug prisimargina nėrinys.... va kiek "ir" pavariau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 08, 15:07)
Man tai gražiausiai atrodo Tiklio darytos gėlytės  wub.gif  ir nedidelės,ir nert nesunku,ir tuščios vietos labai gražiai užsipildo,ir ne per daug prisimargina nėrinys.... va kiek "ir" pavariau  cool.gif

tom gelytem kai neri storais siulais negali piktnaudziaut, o tai ir taip gaunasi burbuline bomba...
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 08, 15:07)
Man tai gražiausiai atrodo Tiklio darytos gėlytės  wub.gif  ir nedidelės,ir nert nesunku,ir tuščios vietos labai gražiai užsipildo,ir ne per daug prisimargina nėrinys.... va kiek "ir" pavariau  cool.gif

blush-anim-cl.gif aciu.. labai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 14:10)
tom gelytem kai neri storais siulais negali piktnaudziaut, o tai ir taip gaunasi burbuline bomba...

Matai,kai aš neriu ne šalį,o pleduką,tai tie burbulai man tik į naudą,šilčiau bus bigsmile.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 11 08, 14:10)
blush-anim-cl.gif aciu.. labai blush2.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
kur Tiklio gelytes noriu tiklio gelyciu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
nu bliam doh.gif vel radikalas neuzkrauna niekaip nuotrauku doh.gif ..jau 15 min laukiu doh.gif ...vienu zodziu taip-anos temos gale buvau prikelus savo foto..pabandyk paziuret mirksiukas.gif ...
Atsakyti
niu ka mergikes kol dar savo baronkiniu neisardziau tai fotosesija atlikau,tik velnias nerandu kur merga fotiko laida padejo doh.gif neglaiu fotkiu i kompa persimesti, nu grys is mokyklos pazadu vakar duot vaizdu cool.gif nors kritikos kaip bijauuuuu, ragas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 11 08, 15:19)
nu bliam doh.gif vel radikalas neuzkrauna niekaip nuotrauku doh.gif ..jau 15 min laukiu doh.gif ...vienu zodziu taip-anos temos gale buvau prikelus savo foto..pabandyk paziuret mirksiukas.gif ...


ok, ieskosiu, primink per koki keli, radikal.ru??
Atsakyti
aha,per radikal.ru..
bet nu jis mane kelias dienas jau paveda-ryte normaliai,o po pietu-ragas,nekrauna doh.gif
Atsakyti
Kelkit foto per www.part.lt mirksiukas.gif
Atsakyti