Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 20:17)
cool.gif gavos..uzskaitom..duok dar...radai ''nuknista'' medaliuka?..kiek turi?...ka vakarienei skanaus valgei? nail.gif
biggrin.gif  biggrin.gif

mano tortas iš 29 daliu assa.gif nu puse tai tikrai yra thumbup.gif
ai visko privariau ir įaltiena ir obuolys ir alus su laimu biggrin.gif , nu raik dar arbotos
ale kaip sekmadieni palata ištuštėjo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 07, 20:25)
ale kaip sekmadieni palata ištuštėjo  blink.gif

Morališkai kaupiasi pirmadieniui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 07, 20:35)
Morališkai kaupiasi pirmadieniui smile.gif


arba tyliai tyliai neria neria medaliukus, o pirmadieni kaip des vaizdu lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
o as is papildomo salio neriu brolienei lovatiese ir siulas kazkoks storas nu svorio tai neisivaizduoju kokio bus g.gif bet grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 11 07, 20:44)
sveikutes 4u.gif
o as is papildomo salio neriu brolienei lovatiese ir siulas kazkoks storas nu svorio tai neisivaizduoju kokio bus g.gif bet grazus wub.gif


Labas rytas,

Kaip ir foto laukiam. smile.gif
Atsakyti
O jau šalių koks gražumas wub.gif wub.gif wub.gif

Prisiduodu blush2.gif Su bebaigiama ramaške jau turiu 20 bigsmile.gif Nuo ketvirtadienio vakaro rimčiau užsiėmiau ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 07, 20:40)
arba tyliai tyliai neria neria medaliukus, o pirmadieni kaip des vaizdu  lotuliukas.gif

Galimas ir toks variantas bigsmile.gif

QUOTE(Arveda @ 2010 11 08, 10:27)


Prisiduodu  blush2.gif  Su bebaigiama ramaške jau turiu 20  bigsmile.gif  Nuo ketvirtadienio vakaro rimčiau užsiėmiau  ax.gif 

Žiūriu nuo mažiausių pradėjai smile.gif Aš irgi pradžioj visų po vieną,po to mažiukų krūvą prinėriau,tada jau didesnius iš eilės drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 11 08, 10:27)

Prisiduodu  blush2.gif  Su bebaigiama ramaške jau turiu 20  bigsmile.gif  Nuo ketvirtadienio vakaro rimčiau užsiėmiau  ax.gif 



Labai gražiai atrodo 4u.gif

O aš mažiukų nedaug turiu. Reiks tuoj ir mažiukais užsiimt. Gal kas mažesnių kokių schemučių įdomesnių turi?
Atsakyti
As kažkaip neriu lapais biggrin.gif Pasiimu lapą su schemom ir neriu visu ir po kelis iš to lapo biggrin.gif Tik barankinis nesigavo, tai reiks dar bandyt ax.gif doh.gif
Atsakyti
nėra, visai nėra įkvėpimo nerti ramunes doh.gif Ratais einu, pasiimu, pasižiūriu ir vėl padedu. Žinau, kad be jų bus ne tai, bet prisiverst per prievartą - niekaip. Kur dingo įkvėpimas? unsure.gif

Ai, o svarbiausio ir neparašiau - kaluosi pati prie gėdos stulpo, darau pertrauką ( nžn, kiek ji truks, gal tik pusdienį, o gal savaitę ar dvi). Pasirodysiu, kažkada 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 08 lapkričio 2010 - 12:28
QUOTE(matre @ 2010 11 08, 11:08)
Labai gražiai atrodo 4u.gif

O aš mažiukų nedaug turiu. Reiks tuoj ir mažiukais užsiimt. Gal kas mažesnių kokių schemučių įdomesnių turi?



va va mergikes padekit su maziukais medaliukais, dideliu jau kaip ir prinerus reik ant mazu pasiduoti ax.gif
Atsakyti
Darykit ivairiu dideliu viduriukus tik - va jums ir maziukai... 4u.gif
Atsakyti