Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Padėliojimas tai antras. O kad siaura, tai ką bigsmile.gif Šalikas bus gražus labai thumbup.gif Aš planavau pradžioj šaliką daryt, bet siūlų užteko.
Gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
Biaugiau siuti karsta.gif
bet reiks taisyti, pasirodo per ilgas. taigi darysim platensni.
Labos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 06, 21:55)
okey-aciu dievui,kad radai kaip..o as tau jau ir pafotkinau,tik kad TAS RADIKAL.RU-NEUZKRAUNA FOTO NIEKAIP blink.gif  blink.gif  blink.gif ...NET SUSINERVALINAU blink.gif  blink.gif ...jei ka-ryt idesiu mirksiukas.gif


wub.gif aciu uz pastangas brangioji wub.gif bet susitvarkiau thumbup.gif geriausia puse padariau tos eiles vakare, ryte atsikeliu blyn vel nebemoku blink.gif nu galvoju blyn nors imk ir griuk negyvas doh.gif ale atradau vel kaip atradau lotuliukas.gif

tutka, aisku as cia jau per velai, bet irgi uz antra varianta balsuoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 11 05, 09:35)
Labas rytas.
Niu ir plepios jus smile.gif

Kaip ant saves pykstu, nes niekiap nebaigiu salio, guli mano medaliai ir garsiai verkia, atrodo liko tiek nedaug, tik susiuti ir niekaip neprieinu as prie jo. bijau kad perdegs lempa, tai taip ir liks tik medaliai sad.gif

Ot tai reikia man gero spyrio i rura, ka dmesciau visus darbus vienai dienai ir pabaigciau sali.

MAMKAA - greit imi sali ir pabaigi triniti.gif

O tai nepamirsk, kad kitoj temoj gedos stulpa darysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas pupos uogos
reik šiandien stot dar kartą į kovą su barankiniu box.gif kas ką nugalės dar neaišku
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 06, 14:48)

ka manot?



Kaip graaaaažu wub.gif wub.gif wub.gif

Bandžiau malūnėlį nert ir modifikuot.Pabandžiau iš penkių lapelių.Gal ryt foto įmesiu. Nu man jis nea. Gražus,bet normaliai kai ant stalo,nes gaunasi toks išgaubtas, galima rankom tuos sparnelius sudėliot.Bet va šaliui jis man nea,bijau kad kaip bliudukas nebūtų.Tai išardžiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 07, 11:07)
Labas rytas pupos uogos
reik šiandien stot dar kartą į kovą su barankiniu  box.gif  kas ką nugalės dar neaišku

lotuliukas.gif ei,koks kovos rezultatas?kas laimi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 07, 10:07)
Labas rytas pupos uogos
reik šiandien stot dar kartą į kovą su barankiniu  box.gif  kas ką nugalės dar neaišku


as moraliskai kovai ruosiuos, man du juos pernerti reikia, o tai viena uzaukstinau kitas saip kasko lievas, imsiuos ir as kardu ir ieciu cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 15:52)
lotuliukas.gif ei,koks kovos rezultatas?kas laimi? biggrin.gif

atrodo aš laimiu showoff.gif , bet nuobodu man jį nerta, tai vieną nunėriau ir ėmiausi 7
Atsakyti
o as dar baronkiniu nepasiekiau, visgi to 15 tas kelias eiles nuardziau ir perneriau taisyklingai stulpelius apkabindama, bet geras bajeris, kai kitaip neriau siulo kur pries buvo eme ir pritruko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu va žiūrėkit 7 gavosi ar ne? užskaitot?
user posted image
Atsakyti
cool.gif gavos..uzskaitom..duok dar...radai ''nuknista'' medaliuka?..kiek turi?...ka vakarienei skanaus valgei? nail.gif
biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti