Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

mergikes help - kas neret 15 medali paporinkit man ku blogai darau g.gif man ten i pabaiga kur "kringeliniai stulpeliu apkabinimai", tai va man tos tarsi dvi iskilusios linijos gaunasi isvirkscioj (nu blogoj) pusej niponial ka ne taip darau doh.gif

aggnex - super salis wub.gif wub.gif
Atsakyti
tai bandyk kabint iš kitos pusės g.gif
ten tiesiog apkabint reik blogosios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 06 lapkričio 2010 - 21:08
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 06, 21:07)
tai bandyk kabint iš kitos pusės g.gif
ten tiesiog apkabint reik blogosios


nu apkabinu stulpeli, stulpelis i virsu pakyla ir ta eilute apacia eina doh.gif nu vienzo vienas 15 toks jau ir bus, dabar antra bandau varyti, tuoj prieisiu iki tos vietos ir mislysiu kaip kitaip kabinti, nes nu i popierukus paziurejus kur parodyta kaip kabinti nu kad taip ir kabinu,kaip nupiesta doh.gif
Atsakyti
nezinau kaip ale visgi pavyko, kabinau kabinau ir atradau kaip kabinti, as pasirodo kaskaip neisversdavau is tikro, ai vienzo paaiskinti nemoku ka blogai dariau bet jau atradau kaip gerai daryti thumbup.gif
Atsakyti
verta kabint- jis vertas grieko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 11 05, 19:15)
Pataisiau savo medaliuka - uzpildziau skyles. Kol kas tiek padariau, nezinau ar sonuose dar darysiu ka ar taip paliksiu.
user posted image


Labai sauniai atrodo, super, tokia miela spalvyte thumbup.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 06, 15:48)
Nu foto neispudingos, bet... Su dirbtinu apsvietimu kitaip neiseina  doh.gif

Fotografas irgi siaip sau, jau apie modeli, tai nekalbu  blush2.gif

ka manot?

Jau sakit konsiliuma  ax.gif


Aaagnex, grozis kox, visas akis praziurejau wub.gif Visi medaliukai tokie dailus, neissitampe, nu super super , nera zodziu 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif kokia žydryyyyyyyyyynė
Atsakyti
okey-aciu dievui,kad radai kaip..o as tau jau ir pafotkinau,tik kad TAS RADIKAL.RU-NEUZKRAUNA FOTO NIEKAIP blink.gif blink.gif blink.gif ...NET SUSINERVALINAU blink.gif blink.gif ...jei ka-ryt idesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
atiduodu jusu teismui blush2.gif
kuris padeliojimas geresnis?
user posted image
user posted image
Atsakyti
man antras smile.gif
Atsakyti
siaura g.gif ar tik man čia tep atrodo g.gif
Atsakyti
aga. reik ilgos, o siulu neber, tai tenka siaura daryti
Atsakyti