Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(asta30a @ 2010 11 05, 13:45)


as kazka is tos serijos turiu nusinerus jau pries pora metu. Paprastutis visai, seniau zadejau parodyt, tai patersiu temute dabar ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 11 05, 15:45)
as kazka is tos serijos turiu nusinerus jau pries pora metu. Paprastutis visai, seniau zadejau parodyt, tai patersiu temute dabar ax.gif



Mmm... wub.gif
dar kepuryte nusinerus is toliu pat siulu su balta gelyte sone bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 13:35)
kazkur tikrai osinkoj buvau sutikus, bet ar buvo schema - nezinau...  blush2.gif
Papildyta:
As tai apie tokia vis dar svajoju  ax.gif
user posted image

airiski neriniai...nerealu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 05, 16:26)
literaturiskai tai turbut vadintusi - sakute  ax.gif
tiesiog su tais virbaliukais kilpiniai rastai ismezgami  rolleyes.gif

ai, tai kas yra šakutė žinau ir esu nėrusi. Jei dėl nemokėjimo problemos, tai laisvai galiu pagelbėti patarimais wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Pataisiau savo medaliuka - uzpildziau skyles. Kol kas tiek padariau, nezinau ar sonuose dar darysiu ka ar taip paliksiu.
user posted image
Atsakyti
Geras! dabar labai gražiai atrodo smile.gif

Aš tai šonus palikčiau tokius, gražu kai jis nelygus toks.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 11 05, 19:15)
Pataisiau savo medaliuka - uzpildziau skyles. Kol kas tiek padariau, nezinau ar sonuose dar darysiu ka ar taip paliksiu.
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif -jei pasiekciau-isbuciuociau wub.gif ...saunuole!!!!laaabai grazu..labai labai... wub.gif
na tiikrai labai labai wub.gif ..ar taip,mergytes?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 20:15)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif -jei pasiekciau-isbuciuociau wub.gif ...saunuole!!!!laaabai grazu..labai labai... wub.gif
na tiikrai labai labai wub.gif ..ar taip,mergytes?

Labai grazu wub.gif , bet man ant peciu visas vaizdas pasirodo... cool.gif

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 19:17)
Labai grazu  wub.gif , bet man ant peciu visas vaizdas pasirodo...  cool.gif

Aciu uz pagyras. Siandien nera kam nufotkinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 05 lapkričio 2010 - 19:51
wow jau 5-kta tema bigsmile.gif visa ciela 4-ta praziopsojau doh.gif doh.gif doh.gif

vis nebuvo kada uzsiimti rimtai gydymusi biggrin.gif na siuo metu turiu 6 blynus tik doh.gif pasakykit bukit geros kad visos praeitos temos nereiktu skaityt, katras schemukes teko pakoreguot? man riestis nori ir kazkaip ne vienas modeliukas....tai dadejau pynute sen pynute ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 11 05, 18:15)
Pataisiau savo medaliuka - uzpildziau skyles. Kol kas tiek padariau, nezinau ar sonuose dar darysiu ka ar taip paliksiu.



Super thumbup.gif Labai gražu wub.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2010 11 05, 20:46)
vis nebuvo kada uzsiimti rimtai gydymusi  biggrin.gif  na siuo metu turiu 6 blynus tik doh.gif  pasakykit bukit geros kad visos praeitos temos nereiktu skaityt, katras schemukes teko pakoreguot? man riestis nori ir kazkaip ne vienas modeliukas....tai dadejau pynute sen pynute ten  biggrin.gif


Pagal eiga ir dėk kai kur.Aš va viena anksčiau nėriau,dabar vėl ir neprisimenu ar kur koregavau doh.gif

Aš jau sunėrus 600g.Gal reiks bandyt po biški siūt. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 05 lapkričio 2010 - 20:54
QUOTE(pikkolo @ 2010 11 05, 18:15)
Pataisiau savo medaliuka - uzpildziau skyles. Kol kas tiek padariau, nezinau ar sonuose dar darysiu ka ar taip paliksiu.


Gražu wub.gif šaunuolė 4u.gif
Atsakyti