Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Man toks vaizdas kad kažkur buvo kalbėta apie tą gėlę,o gal klystu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 05, 13:25)
Man toks vaizdas kad kažkur buvo kalbėta apie tą gėlę,o gal klystu. ax.gif

Tikrai kazkur maciau... ax.gif Paziuresiu gal turiu issisaugojus, bet jauciu, kad ne verysad.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 05, 12:25)
Man toks vaizdas kad kažkur buvo kalbėta apie tą gėlę,o gal klystu. ax.gif


aga... buvau ir as uztikusi... bet ten tiek ir tepasake, kad greiciausiai tai su kilpiniais virbalais daryta... bet neuzgarantavo... tai... gal sakau, klydo, gal kuri turi tos skarutes scemute issisaugojusi ar zino kur ja rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 05, 13:30)
aga... buvau ir as uztikusi... bet ten tiek ir tepasake, kad greiciausiai tai su kilpiniais virbalais daryta... bet neuzgarantavo... tai... gal sakau, klydo, gal kuri turi tos skarutes scemute issisaugojusi ar zino kur ja rasti  ax.gif

kazkur tikrai osinkoj buvau sutikus, bet ar buvo schema - nezinau... blush2.gif
Papildyta:
As tai apie tokia vis dar svajoju ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 12:35)
kazkur tikrai osinkoj buvau sutikus, bet ar buvo schema - nezinau...  blush2.gif
Papildyta:
As tai apie tokia vis dar svajoju  ax.gif



aga... ir as i tokius dairiausi http://www.liveinter...n/post136807221
ax.gif
Atsakyti
Dar paziurejau i foto, aisku, kai tokia mazute, tai nelabai matosi, bet as tai ziedlapius tos gelytes daryciau vaseliu su kokiasi 2ar 3 uzmetimais...
Atsakyti
O man toks vaizdas kad ten į pagalbą pasitelkta liniuotė buvo, o gal ir nusišneku g.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 05, 12:54)
O man toks vaizdas kad ten į pagalbą pasitelkta liniuotė buvo, o gal ir nusišneku g.gif


vat ir man toks itarimas... g.gif
tik kaip su ta liniuoti padaryt - jokio supratimo neturiu doh.gif
Atsakyti
Patersiu dar siek tiek tema...

Ieskojau kokiu rastu galeciau savo palta apnert, tai praverciau savo resursus ax.gif

Net nesitikejau, kad mezginiu pasaulis tokiu graziu modeliu buvo ideje...

Situos 3 paltus mielai i savo spinta priglausciau ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image

Beje, salis jau kaip ir isdziuvo, tik foto siandien nebus schmoll.gif , nes jau taaaaip apsiniauke, kad net su ijungta elektra kambaryj tamsu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 05 lapkričio 2010 - 14:44
Tiek rasiau ir viskas dingo doh.gif
Susibiesinau, vyra aprekiau ta proga cool.gif nes pasipainiojo tuo momentu

sveikutes 4u.gif

Yerena, puikus tavo medaliukai thumbup.gif ir siulai ir spalva man wub.gif tik kaip jau Tiklis minejo, turi iskart gerai varyt, nes ardyt tai doh.gif

Apie vaiku kojas snekejot, tai mano dickio jau nuo 12kos metu 45, bet dabar jau 15 ir, atrodo, nebedideja doh.gif

Del to malunelio, man rodos vietoj paskutines eiles garbaneliu ji reiktu apnert dviem eilem pusiniu arba stulpeliu su uzmetimais ir jis paapvaletu. O dar geriau butu vietoj 4 jo sparnu-lapu, nerti penkis, tik sumazint stulpeliu be uzmetimo skaiciu g.gif

Apie binladena Tiklis gerai pavare, bet man rods, cia mes ji greiciau uzverbuotume salio nerimui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 05, 13:07)
tikiuosi ne su kilpiniais virbalais  unsure.gif

o kas yra kilpiniai virbalai?
Beje, gėlytės kažkur matytos, bet kur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 05, 15:02)
o kas yra kilpiniai virbalai?
Beje, gėlytės kažkur matytos, bet kur  g.gif


literaturiskai tai turbut vadintusi - sakute ax.gif
tiesiog su tais virbaliukais kilpiniai rastai ismezgami rolleyes.gif
Atsakyti