Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Medaljoninis šalis

Sveikos susirinkę jau 5 temoj bigsmile.gif

Originalas:
user posted image

Pagrindinės schemos
Papildomos schemos


Medaljonų sudėliojimas pagal originalą:
user posted image

Mūsų nunerti šaliai
Daske - merino vilna 1200 kg nėrė 3,5 vašeliu
user posted image
Asta30a - siulai 80 proc akrilo ir 20 proc vilnos, 100g-280m nėrė dvigubu siūlu 6nr. vašeliu. Sunėrė 1.7kg...
user posted image
Tiklis
ANGORA ram. 100 gr-500m. sunaudojo 850 gr...vašelio Nr .3
user posted image
Bielra
Vernito pusvilnė ( 100 g / 267 m) 3,5 Nr vąšelis.. Sunėrė apie 1kg
user posted image
forget
Vernito pusvilnės 750gr. Vaselis nr. 2,5
user posted image
sigridaU - 1200g
user posted image
pikkolo
user posted image


Šiek tiek informacijos iš senų temų:

Taisyklingas pumpurėlio nėrimas:
user posted image

Ramunėlės - Nr.2 medaljono galimas sujungimas pagal ilamka
http://www.supermama...?...&p=40696049

Baronkinio - Nr. 3 medaljono vaizdingas paaiškinimas (Tiklio), yra tęsinys kitam psl...
http://www.supermama...?...5652&st=468

Daugiau informacijos yra čia: http://public.fotki.com/medaljonas/
Prisijungimo vardas: medaljonas
Slaptažodis: salis


Pirmoji tema
Antroji tema
Trečioji tema
Ketvirtoji tema
Atsakyti
ačiu už puikią temą, visos kartu toliau tobulinsim ir sirgsim thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

va bigsmile.gif


aš pirma aš pirma dirol.gif yu.gif


vat ir nespėjau cool.gif 2.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 03 lapkričio 2010 - 16:08
aaagnex 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ačiū už naujus šaunius namus
Papildyta:
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 03, 16:08)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
As dariau dar kitaip, bet neturiu foto... doh.gif

Zodziu dariau eiles pumpureliu vienu atveju, kitu atveju to "padarok" viduriuka padariau... ax.gif

Nufotografuot negaliu, nes jau sujungta ir be to isskalbiau... ax.gif
Atsakyti
namu seimininkei didelis aciuuukas aciuks.gif
Atsakyti
Registruojuos naujuose namuciuose. Jei apie medali su palaidais ziedlapiais, kaip as vadinu, tai man didziausias "cwekas" jame yra viduriuko "shashiukai" tie tongue.gif .Si schema turetu but ryskesne:user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 03, 17:21)

Zodziu dariau  eiles pumpureliu vienu atveju, kitu atveju to "padarok" viduriuka padariau...  ax.gif

kuo toliau tuo įdomiau bigsmile.gif
kos dar mutantas chibridas ar kitaip pakitęs medalionas išsmuks į viešumą g.gif ax.gif tongue.gif
aagnex,na tai FOTO iš visų pusių,visokiais varijantais,kampais ir rakursais ax.gif
betgi oras britkus ,vadinas džius be proto ilgai,ir mum nervus wink.gif tampysi dabar sad.gif
Atsakyti
siaudukes- lotuliukas.gif tampys tampys...okai isdzius-tai nebus kas nufotkina biggrin.gif ..arba ,dar geriau,suges FOTIKAS blink.gif ...taip visad buna,kai laaaabai ko nors norii...
na o dabar apie mano megstini.. unsure.gif NA TURIU JAU PRIEKI IR PUSE NUGAROS cool.gif ..(bliam,neapskaiciavau,kiek doh.gif tos sukryziuotos pynes trauks mezgini,tai prieki teko isardyt doh.gif ..na nebuvo jau taip labai mazas,bet as norejau truuuputi laisvesnio,tai ISARDZIAU blink.gif ...KAI ARDZIAU MB SU TOOOKIA UZUOJAUTA I MANE ZIUREJO blink.gif ,net juokas paeme lotuliukas.gif sakau-gaila,ania? biggrin.gif ..o jis man-''o tu tikrai vel pradesi megst,nenutrenksi supykus? unsure.gif ''...tai zvengiau iki apsizvengimo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
o dabar mezginys truputi padetas i sali,nes seimynai gaminu tokias ''atliekines'' tapkutes...na man jau salta kojom,tai sumasciau ''apsisildyt'' biggrin.gif ..kai pabaigsiu(na ryt ju bus vsio) ikelsiu foto blush2.gif
Atsakyti
Nufotkinau slapia, kad jau taip norit, tik foto kol kas vis tiek reiks palaukt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 03, 17:34)
Nufotkinau slapia, kad jau taip norit, tik foto kol kas vis tiek reiks palaukt  ax.gif


Jei ne vienaip, tai kitaip erzinsi biggrin.gif
Atsakyti
clap_1.gif valio bigsmile.gif ..bus foto essen.gif ...siandien man vakarienes nereiks biggrin.gif ,as vien tik'' medalJojine dvasi''a gyva busiu lens.gif ...FOTO FOTO FOTO!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 03 lapkričio 2010 - 17:41