Įkraunama...
Įkraunama...

Imperatoriškas kordicepsas

Sveiki, radau šią temelę jau nusipirkus Kordicepso. Supratau, kad tikrai mažai yra naudojančių ir nelabai yra ko paklaust ar paskaitinėt atsiliepimų.

Aš labai labai ieškau panacėjos šaltuoju laikotarpiu nuo nesibaigančių slogų ir kosulių. Geria mano mažoji po 2 ml. iš ryto jau nuo gruodžio 22 d. . Atsiliepimai kol kas tokie , kad sloguojam , nuo slogos rytais pakosim jau gerą savaitę . Pas gydytojus neinam , nes ten tuoj išrašo visokių nosių purškiklių , sirupukų.
Turiu pasakyt , kad dar geriam chlorofilo po 5 ml. ir 1 ''katės nago '' kapsulę . Negeriam daugiau jokių iš vaistinės vitaminų.
Čia temelėj mėnulis tuoj puola platintojus , kad jie reklamuoja savo produktą. Pasidomėjau , ši produkcija platinama tik per vartotojus - paltintojus , kaip ir AVON ir ORIFLEIN ar kitos produkcijos . Jų niekad nerasite parduotuvėse .Yra jau nemažai sukurtų internetinių svetainių tų pačių platintojų tik kad susipažinti su produktu ir pačiam spręst vartot tuos maisto papildus ar ne.

Aš taip pat gavau vienadienio , tikrai , kad svetimu vardu prisijungusio cdkrd žinutę su skambia žinute: Kordicepsas - gyvenimui . Mane tik sunervino ir tiek . Reklamuot produktą po svetimu vardu , tai jau antireklama !!!

Mes naudosim tris mėn. mažiausiai ir tada spręsim ar padėjo ar ne . Mūsų skaudi ligų patirtis tokia , kad jau du paskutiniai kovo mėn. su plaučių uždegimais ligoninėj . Lapkritį tik per plauką nuo ligoninės, dveji kursai antibiotikų... Daugiau taip sirgt nenorim, chemijos vartot taip pat ...

Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2011 01 05, 21:17)
Sveiki, radau šią temelę jau nusipirkus Kordicepso. Supratau, kad tikrai mažai  yra naudojančių ir  nelabai yra ko paklaust ar paskaitinėt  atsiliepimų. 

    Aš labai labai ieškau panacėjos šaltuoju laikotarpiu  nuo nesibaigančių slogų ir kosulių.  Geria mano mažoji po 2 ml. iš ryto jau nuo gruodžio 22 d. . Atsiliepimai kol kas tokie , kad sloguojam , nuo slogos rytais pakosim  jau gerą savaitę .


Sveiki,dar kartelį.

Gavau nuo draugės šiandien žinutę pasveikti ir paskui pagalvojau , o tai nuo ko? O ji perskaitė šią ( 5d.) mano savaitės senumo žinutę . Mes ketvirta diena daržely ir jokių slogų , kosulių nuo šeštadienio neturim . Darželyje grupė didelė-18 vaikučių, yra ir sloguojančių ir kosinčių , tai tikrai nežinau kiek ilgai pačios sveikos būsim. Bet tikimės pagaliau kordicepso pagalba gyvent visavertį visuomeninį gyvenimą . thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
mes Feniksa ir Meigui pasta naudojam gal 2 men, ir per ta laika mano dukra, eidama i darzeli, sirgo 2 kartus ir abu neapsiejom be antibiotiku sad.gif Taip kad kol kas mums tas preparatas nedaro to stebuklingo poveikio. Bet kiek zinau, reikia panaudoti ne trumpa laika, kad poveikis pasimatytu. Na, naudosim pusmeti ir ziuresim, kaip padeda.
Siulyciau mamoms nesidziaugti, kad vaikas savaite isejo i darzeli ir nesusirgo biggrin.gif Mes isejom net visa menesi! Man cia buvo jau stebuklas. Bet.. po to du kursai antibu.
Kogero nera tos panacejos ... Bet bandyti vistiek verta, manau.
Sekmes visiems wink.gif
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2011 01 14, 11:58)
Sveiki,
mes Feniksa ir Meigui pasta naudojam gal 2 men, ir per ta laika mano dukra, eidama i darzeli, sirgo 2 kartus ir abu neapsiejom be antibiotiku sad.gif Taip kad kol kas mums tas preparatas nedaro to stebuklingo poveikio. Bet kiek zinau, reikia panaudoti ne trumpa laika, kad poveikis pasimatytu. Na, naudosim pusmeti ir ziuresim, kaip padeda.
Siulyciau mamoms nesidziaugti, kad vaikas savaite isejo i darzeli ir nesusirgo biggrin.gif Mes isejom net visa menesi! Man cia buvo jau stebuklas. Bet.. po to du kursai antibu.
Kogero nera tos panacejos ... Bet bandyti vistiek verta, manau.
Sekmes visiems wink.gif

Aš taip pat jau galvoju, kad panacėjos nėra . Reikia stiprint imunitetą , o kokius būdus naudot jau patiems spręst. drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,siandien uzklausiau pas savo dukros pediatre apie si produkta.daug ji man papasakojo.esme:tai tik budas pinigams uzdirbti,sako buvau as prezentacijoj ir siule ir mum platinti ji.bet sako,jei ten lygiais tais kyli,pelna gauni,tai apie ka kalba,kokia nauda sveikatai,o ypac vaiko.beje,sako kolege savo mamai kad padetu serganciai onkologine liga,daug pinigu isleido,efekto jokio.
zodziu,as buvau galvojus ji bandyti,bet nusprendziau susilaikyti. g.gif
Atsakyti
Esam naudioję...Nežinau, kažkokios labai didelės naudos nepastebėjau. Sirgo vis tiek.
Atsakyti
Na, mes naudojom 4 menesius, bet per ta laika dukra sirgo 3 kartus (paskutini dar ir ausies uzdegimu, ko anksiau nebuvo) ir visus gydemes su antibiotikais sad.gif
Negalvojau, kad vartojant siuos papildus ivyks stebuklas ir nebesirgsime, bet bent jau tikejausi ligu be tokios tempos ir be antibiotiku vartojimo.
Viskas, baigsim isgerti, ka dar turime ir daugiau nepirksiu - nepasiteisino visiskai.
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2011 02 22, 14:39)
Na, mes naudojom 4 menesius, bet per ta laika dukra sirgo 3 kartus (paskutini dar ir ausies uzdegimu, ko anksiau nebuvo) ir visus gydemes su antibiotikais sad.gif
Negalvojau, kad vartojant siuos papildus ivyks stebuklas ir nebesirgsime, bet bent jau tikejausi ligu be tokios tempos ir be antibiotiku vartojimo.
Viskas, baigsim isgerti, ka dar turime ir daugiau nepirksiu - nepasiteisino visiskai.

man taip pat nelabai pasiteisino barsuko taukai, bet rudeniui atėjus ,vėl šviežių nusipirksiu. gėrėm ir kordicepsą, sirgom gijom ir vėl sirgom.
natūralūs dalykai, nevisad visiems padeda, taip kaip yra išgirti. bet , nereiškia , kad jie yra blogi. dar mes esam naudoję "katės nagą ". 3 kartus padėjo labai ,o ketvirtą jau netaip . kas tinka ir padeda reikia ieškot nuolat.

aplamai, gyvenam virusų ir gripų apsuptį, vaikai imuniteto neturi , nes antibiotikais viską sunaikinam . priežasčių šimtas , kodėl mes sergam ir vėl sergam. : verysad.gif
Atsakyti
mums padeda as tik uz thumbup.gif
Atsakyti
Aš ir mano šeima tik skystus produktus vartojam.Viskas labai puikiai veikia.... :-) nesirgom šią žiemą jokiomis peršalimo ligomis ...Tik už Tai thumbup.gif
Atsakyti
Na as irgi stebuklu nelaukiu bet sita produkta isigijam ir del vaiko ir del saves. Manau kad kaip vienam padeda , taip kitam gali nepadeti. Nepamirskim kad musu organizmai jau yra uztersti visokiu negeru E, cheminiu priemoniu, tersalais is aplinkos, todel kiekvienas organizmas net is prigimties skirtingai priima viena ar kita produkta. Kodel vienam mesa gyvybiskai svarbus produktas, o kitam gali jos ir nebuti? Todel kad mes esam skirtingi..

Kas liecia platintojus tai niekaip nesuprantu kam ju taip nekesti. niekas juk netrauks taves uz pinigines kad per prievarta kazka pirktum. Nueik i paskaita pasiklausyk ka kalba profesorius, jei domiesi nors kiek naturalia medicina uzduok rupimus klausimus, pakamantinek ir apsispresk. O jei tingi tai nepyk ant to kuris nori reklamuoti preke galbut net is geros valios nes dar yra ir sitoj saly geru zmoniu.

Pvz as lojali esu kitai kompanijai kuri platina naturalius papildus – naudoju juos 3metus ir dziaugiuosi kad tfu tfu tfu be antibiotiku per visa ta laika negeriau ir vaistu jokiu negeriau is vaistines nes turiu kantrybes sveikti ilgiau ir dar pasidaryti naturaliu visokiu gydomu priemoniu. Aisku buvo visko bet nekilo ranka tos chemijos naudoti – juolab kad maitinau kudiki iki 1.7metu. bet kokia informacija apdoroti ir pritaikyti sau reikia laiko bet mes jo neturim nes nuolat skubam lekiam nezinia kur.

Kordicepsa vartojom kai turejau problemu su virskinimu, vaikui kai sloga prikibo, vaikui kai pasigavo virusa(sirgom tris dienas – kiti vaiaki maziausiai po savaite) ir vaikui kai slapimo tyrimas rode nedideli uzdegima slapimo takuose. Suveike tikrai efektingai. Juo susidomejau del to kad sirgti ilgai nebegalim nes i darbus eiti irgi reikia, o darzelis virusu kaupykla:)

Bukit sveiki visi!
Atsakyti
Sveikos, mamytės.
Na per metus gal jau yra daugiau nuomonių apie šį preparatą?
Vaikas pradėjo lankyti darželį. Tai sergam be galo, be krašto. Mūsų gyd. pati pasiūlė šį preparatą, imunitetui stiprinti. Ką Jūs manot apie jį?
Atsakyti