Įkraunama...
Įkraunama...

Imperatoriškas kordicepsas

Tikrai blogai jauciaus ji vartodama, tikraja zodzio prasme buvo bloga, meciau ji po savaites vartojimo. Jei jau butu toks geras, kaip apie ji rasoma ir reklamuojama, ligoniu nebutu, juk viska galime atiduoti del savo sveikatos.
Atsakyti
as manau ,kad jis kaip ir bet kuris kitas vaistas,vienam padeda kitam gal nelabai...nezinau,atvirai pasakius as tikrai nesusiduriu su didele koricepto reklama g.gif mazai as apie girdejus..uztat ir uzvedziau tema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(birute25 @ 2010 11 13, 12:12)
jos nuomone, cia daugiau onko ligoniam..........

drinks_cheers.gif , mano mamai ji pasiule gert, bet onkologe g.gif
Atsakyti
o as is vis nuo visokiu tokiu stebuklu ir papildu pavargau ir neketinu nei duoti nei tiketi...jei butu koks stebuklas atrastas visi naudotu...o ne kuriami vis nnauji.... doh.gif
net vitaminu neketinu neperku,tik vitamina c ir zuvu taukus,ir nebeserga beveik.o jei tik kosulys ir sloga isvis nera ko kreipt demesi ir visokius sirupukus pirkinet...
patiko kaip vienas gerbiamas pulmonologas pasake,jei blogai temperatura ir kosulys yra rimti vaistai,o ei viskas lengva forma-ner ko sirupeliu pirkinet ir vaistininkams pinigus kist ,nes is ju naudos nera,geriau arbatyte ir tegu po lauka duodas nutysusiu snargliu bigsmile.gif
maziau kiskim chemiju ir tu stebuklu,gal sutapimas ,gal ne bet ir vaikas praktiskai nebeserga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sermuksnelis: 16 lapkričio 2010 - 11:58
QUOTE(jalka @ 2010 11 11, 09:51)
ir as bandysiu..issipjaunam adenoidus ir bandysim..beja koki pirksit? ziuriu ir vaistinese lietuvisko yra,aconitum gamybos..


Sita Feniksa ir pirkau http://www.fohow.info/9/ ir dar pasta Meigui (zarnynui). Dabar savaite tenaudojam, tai sunku pasakyti, kol kas i darzeli einam.. Dar priedo inhaliatoriu pradejome naudoti, tikiuosi, kad pades..
Papildyta:
QUOTE(sermuksnelis @ 2010 11 16, 10:56)
o as is vis nuo visokiu tokiu stebuklu ir papildu pavargau ir neketinu nei duoti nei tiketi...jei butu koks stebuklas atrastas visi naudotu...o ne kuriami vis nnauji.... doh.gif
net vitaminu neketinu neperku,tik vitamina c ir zuvu taukus,ir nebeserga beveik.o jei tik kosulys ir sloga isvis nera ko kreipt demesi ir visokius sirupukus pirkinet...
patiko kaip vienas gerbiamas pulmonologas pasake,jei blogai  temperatura ir kosulys yra rimti vaistai,o ei viskas lengva forma-ner ko sirupeliu pirkinet ir vaistininkams pinigus kist ,nes is ju naudos nera,geriau arbatyte ir tegu po lauka duodas nutysusiu snargliu bigsmile.gif
maziau kiskim chemiju ir tu stebuklu,gal sutapimas ,gal ne bet ir vaikas praktiskai nebeserga.


geras pasisakymas, bet kad taip nesinori net to snarglio matyti..O jei vaikas 2 men koseja, kaip nepirksi vaistu? sad.gif ir atrodo, nieko rimto, o be antibiotiku to kosulio neatsikratem, poliklinikoje jau gyventi pradejom..
Atsakyti
tai vat kad ir mes be antibijotiku menesio neisgyvenam verysad.gif dabar laikinai sustabdziau darzeli,tai nesergam kol kas..
MaiMa,butinai parasyk savo pastebejimus,ir man rekomendavo ji su ta pasta naudot..gundausi-o gal pades g.gif
Atsakyti
...nusipirkom ir mes kordicepsa...nu padejo jis mano dukrytei..tikrai nueme kosuly...kaip bus toliau nezinau..savitel sveikuteles...vel slogyte turi ir vel pakosti truputuka...vartojam padidinta doze kordicepso po 2,5ml/2k dienoj...tikiuos kad vel pades ar bent jau taip neisisirgsim..mus is anksto gyd.ispejo..kad stebuklu kordicepsasa nepadarys...ir kad susirgti vel gali tik gal bus lengviau....gal antibiotiku nereiks...nu matysim..parasysiu veliau kaip mums padejo ar ne...o pirmas vartojimas tai labai gerai:)....arba isimylesim ji arba ne:)...tikiuosi isimyleti..nes pavargom nuo vaistu..sirupeliu tableteliu...vaje
:///
Atsakyti
QUOTE(eli-eli-eli @ 2010 11 21, 16:52)
...nusipirkom ir mes kordicepsa...nu padejo jis mano dukrytei..tikrai nueme kosuly...kaip bus toliau nezinau..savitel sveikuteles...vel slogyte turi ir vel pakosti truputuka...vartojam padidinta doze kordicepso po 2,5ml/2k dienoj...tikiuos kad vel pades ar bent jau taip neisisirgsim..mus is anksto gyd.ispejo..kad stebuklu kordicepsasa nepadarys...ir kad susirgti vel gali tik gal bus lengviau....gal antibiotiku nereiks...nu matysim..parasysiu veliau kaip mums padejo ar ne...o pirmas vartojimas tai labai gerai:)....arba isimylesim ji arba ne:)...tikiuosi isimyleti..nes pavargom nuo vaistu..sirupeliu tableteliu...vaje
:///

o sakykit, su kokia gydytoja del jo konsultavotes, ar su poliklinikos ar platintoju nurodyta?
Atsakyti
Apie mėnesį laiko savo abiem vaikučiams girdžiau. Nežinau, ar čia sutapimas, ar ne g.gif , bet kad lengviau serga, tai tikrai . Mažasis buvo pradėjęs kosčioti, tai po dviejų dienų viskas baigėsi. Didysis su temperatūra nuo gerklės vieną dieną prabuvo, o po kelių dienų ir visai pasveiko. Sloga buvo užėjusi - po kelių dienų baigėsi bigsmile.gif Dabar jau neduodu, žiūrėsim, kaip bus toliau. Sveikatėlės visiems 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,esu tik naujai prisijungusi mamytė ir tenoriu pasakyti savo nuomonę.Kažkas labai taikliai pasakė - nėra panacėjų nuo visų ligų ir vieniems kordicepsas padeda,o kitiems ne.Pati jį vartoju jau seniai ir savo šeimai duodu - vyras geria ir arbatą,ir patį kordicepsą,aš vartoju šiuo metu kalcį ir linčio kapsules,o dukrytei,kadangi jai lyg ir trūksta geležies duodu pastą Meigui ir kordicepsą.Tą pastą dukrytei duoti pradėjau,kai pūtė pilvelį,aišku,ne iš karto padeda,kaip espumisanas,bet tai natūralus produktas.
Pati domiuosi joga,seniai vartoju tik hemeopatinius vaistelius ir tai dar atsirenku ,ką ir kaip,o kordicepsas išgelbėjo mus.Vyras turėjo labai didelių problemų su oda,tai susitvarkė,mano sesuo išgyveno krūties vėžio operaciją ir po visų chemijų ir švytinimo tai jai padėjo atsistatyti,nors ji gana skeptiškai apie jį galvojo,močiutei jis padėjo,kai patyrė jau nebe pirmą insultą.
Nereklamuoju aš jums kordicepso,tai tik mano patirtis,bet tik dar vienas pliusas - šis preparatas nesėda sąnariuose,kaip daro net vaikučiams skirti vitaminai.
Aš daug stengiuosi skaityti apie šį preparatą,lankausi seminaruose,klausau gydytojų,kurie išmaišę visą pasaulį ir manau,kad kiekvienas žmogus turi teisę rinktis ką vartoti,ką valgyti ir kaip gyventi.
Iš širdies norėčiau palinkėti,kad kuo daugiau mamų tuo susidomėtų ir atsigręžtų į gamtą pirmiausia dėl savęs ir savo brangiausio turtelio - vaikučių.
Kam įdomu,tiesiog pasiskaitykit puslapyje www.fohow.lt ir tik jūs nuspręsite vartoti ar ne.Nei reklama,nei gydytojai neįtikins žmogaus,tik jis pats ir jo žinios ir rizika gyventi kitaip smile.gif.
Sėkmės,mamytės, ir ačiū,kad išklausėt naujokę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgiteleRB @ 2010 11 24, 10:12)
Laba diena,esu tik naujai prisijungusi mamytė ir tenoriu pasakyti savo nuomonę.Kažkas labai taikliai pasakė - nėra panacėjų nuo visų ligų ir vieniems kordicepsas padeda,o kitiems ne.Pati jį vartoju jau seniai ir savo šeimai duodu - vyras geria ir arbatą,ir patį kordicepsą,aš vartoju šiuo metu kalcį ir linčio kapsules,o dukrytei,kadangi jai lyg ir trūksta geležies duodu pastą Meigui ir kordicepsą.Tą pastą dukrytei duoti pradėjau,kai pūtė pilvelį,aišku,ne iš karto padeda,kaip espumisanas,bet tai natūralus produktas.
Pati domiuosi joga,seniai vartoju tik hemeopatinius vaistelius ir tai dar atsirenku ,ką ir kaip,o kordicepsas išgelbėjo mus.Vyras turėjo labai didelių problemų su oda,tai susitvarkė,mano sesuo išgyveno krūties vėžio operaciją ir po visų chemijų ir švytinimo tai jai padėjo atsistatyti,nors ji gana skeptiškai apie jį galvojo,močiutei jis padėjo,kai patyrė jau nebe pirmą insultą.
Nereklamuoju aš jums kordicepso,tai tik mano patirtis,bet tik dar vienas pliusas - šis preparatas nesėda sąnariuose,kaip daro net vaikučiams skirti vitaminai.
Aš daug stengiuosi skaityti apie šį preparatą,lankausi seminaruose,klausau gydytojų,kurie išmaišę visą pasaulį ir manau,kad kiekvienas žmogus turi teisę rinktis ką vartoti,ką valgyti ir kaip gyventi.
Iš širdies norėčiau palinkėti,kad kuo daugiau mamų tuo susidomėtų ir atsigręžtų į gamtą pirmiausia dėl savęs ir savo brangiausio turtelio - vaikučių.
Kam įdomu,tiesiog pasiskaitykit puslapyje www.fohow.lt ir tik jūs nuspręsite vartoti ar ne.Nei reklama,nei gydytojai neįtikins žmogaus,tik jis pats ir jo žinios ir rizika gyventi kitaip smile.gif.
Sėkmės,mamytės, ir ačiū,kad išklausėt naujokę smile.gif


T.y. platintoja prisijungusia (-i) nauju niku. Net nebejuokinga jau, o graudu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 24 lapkričio 2010 - 11:31
Deja,aš neesu platintoja,tik vartotoja ir išsakiau tik savo nuomonę apie produktą.Kaip sakiau,kiek žmonių,tiek nuomonių smile.gif.Juk,jei man padeda,tai nereiškia,kad kitam tai priimtina.Ir jei mano visa šeima tai vartoja,jums tai nebūtina daryti.
Čia kažkas rašė,kad vaikiukui net alergija buvo ir aš tuo tikiu,nes kiekvienas žmogus - individualus.

Papildyta:
Ir jokiais būdais nenoriu pasakyti,kad mano sesuo negėrė jokių cheminių vaistų.Ir dabar juos vartoja,tiesiog tas kordicepsas gal kiek padejo,kad neslinko plaukai,nebuvo jokių problemų su maisto vartojimu ir panašiai smile.gif.Ir močiutei tik po insulto buvusio mama pirma griebėsi stiprių vaistų,o paskui močiutę gydantis gydytojas ir parekomendavo tą imunoreguliatorių kordicepsą.
O jūs tikriausiai esate prieš jį,todėl iš karto ir pamanėt,kad jį platinu.
Aš tiesiog esu už natūralumą visame kame smile.gif,nes stengiuosi gyventi kuo ekologiškiau ir tiek smile.gif
Atsakyti