Įkraunama...
Įkraunama...

Imperatoriškas kordicepsas

labai susidomejau produktu IMPERATORIŠKAS KORDICEPSAS,
ELEKSYRAS FENIKSAS

gal yra mamu naudojanciu si preparata vaikams?gal pasidalinsit patirtimi

http://www.fohow.ru/
Atsakyti
Aš truputi naudoju, duodu vyresniam po 2,5 ml gerti, o kai sloga, po lašiuką įlašinu.
Atsakyti
ar jauciat koki teigiama poveiki? gundausi pirkti,nes neislipam is ligu,jau nebezinau ka beduoti,kuom bestiprinti organizma..bet kazkaip mazai randu pasisakymu del naudojimo vaikams g.gif
Atsakyti
..neislipam ir mes is kosulio kuris prikibo rugsejo 2d.ir iki siol..dar kosti....jau pavargom nuo itampos ..vaistai..daktarai..tyrimai,kurie nieko blogo nerodo...siulo mums skiepus..nenorim ju...tai pasiule pabandysti daktarai ta kordicepsa...siandien nusipirkom...matysim kaip cia jis pades mums ar ne..labai tikimes...jau nebeturim ko griebtis.....parasysiu kiap mums poveiki:)
Atsakyti
daktarai pasiule?? geras,as kai uzklausiau-daktare sako nezinau kas tai per daiktas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2010 11 06, 08:54)
daktarai pasiule?? geras,as kai uzklausiau-daktare sako nezinau kas tai per daiktas  biggrin.gif


As siandien savo vaiku daktares klausiau, tai sake, kad tie preparatai jau seniai zinomi, gal 15 metu. Atsiliepimai geri. Bandysim ir mes pirkti, nes taip pat labai sergam.. sad.gif Vyras mano skeptiskas tokiems vaistams, bet as vistiek bandysiu..
Atsakyti
ir as bandysiu..issipjaunam adenoidus ir bandysim..beja koki pirksit? ziuriu ir vaistinese lietuvisko yra,aconitum gamybos..
Atsakyti
Bandėme, naudojom ir lietuvišką ir ne - jokio poveikio schmoll.gif Naudojau ir aš naudos nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif va tai tau...
turbut nera panaceju nuo visu ligu..jei butu-nesirgtume verysad.gif
Atsakyti
as kai musu daktarei usiminiau apie kordicepsa, tai jai tik zandikaulis atvipo. pasake kad cia vaistas tikrai ne vaikams. :/
Atsakyti
QUOTE(birute25 @ 2010 11 13, 11:58)
as kai musu daktarei usiminiau apie kordicepsa, tai jai tik zandikaulis atvipo. pasake kad cia vaistas tikrai ne vaikams. :/

kodel anot jos tikrai ne vaikams?cia gi ne vaistas, o papildas g.gif
Atsakyti
jos nuomone, cia daugiau onko ligoniam..........
Atsakyti