Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 15:11)
pasikartosiu kad modelis toks, o geles orchidejos su frezijoms, vadinasi bus daug mazesne ir lengva..


modelis negražus vistiek
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 11 06, 15:40)
modelis negražus vistiek


skonio reikalas..man negrazu labai toi rutuliukai puokstes..kur oaze didesne nei puokste..bet vel cia skonio reikalas..daug nuotaku tai labai grazus dalykas.. taip kaip ir man grazios tos puokstes..

Papildyta:
QUOTE(mmmune @ 2010 11 06, 15:11)
Na šiaip puokštelė tikrai nesmulki, gerai pagalvokite ar Jums bus patogu tokią visą dieną nešiotis su savimi ir saugoti tą juos uodegėlę  mirksiukas.gif

jau geriau didesne puokste nei suknele su 15 metru sleifu..va cia tai nepatogu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 16:03)
skonio reikalas..man negrazu labai toi rutuliukai puokstes..kur oaze didesne nei puokste..bet vel cia skonio reikalas..daug nuotaku tai labai grazus dalykas.. taip kaip ir man grazios tos puokstes..

Papildyta:

jau geriau didesne puokste nei suknele su 15 metru sleifu..va cia tai nepatogu.. smile.gif

pazystu daug draugiu kuriom patinka toks puosciu modeliukas,taciau tokiai puokstei reikia tinkamu gelyciu,beto su ja nera jokio vargo smile.gif bet jus busima nuotaka,tad nereikia klausiti kitu nuomoniu,cia tikrai nemazai mergaiciu kurioms patinka kuklutes be pribambasu puokstes ir sukneles todel savaime aisku kad joms nepatiks...tad rinkites ta kuri jums yra pati graziausia :mirksiukas o puokste yra grazi mano manymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 16:11)
pasikartosiu kad modelis toks, o geles orchidejos su frezijoms, vadinasi bus daug mazesne ir lengva..


galiu pasakyti is draugiu patirties, kad tos uodegeles greitai nusitraukia ir lb nepatogu ja nesiotis... Bet kaip sakoma jums paciai rinktis ko jus norit per savo svente 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 17:03)
jau geriau didesne puokste nei suknele su 15 metru sleifu..va cia tai nepatogu.. smile.gif


sleifo rankoj nenesi juk tongue.gif o su juo nuotraukos nuostabios, ne taip kaip su sluota geliu rankose tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 06, 16:41)
sleifo rankoj nenesi juk tongue.gif o su juo nuotraukos nuostabios, ne taip kaip su sluota geliu rankose tongue.gif


drinks_cheers.gif nereik net lygint, kas efektingiau nuotraukose atrodo - ar ilgas šleifas, ar didelė puokštė
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 11 06, 17:56)
drinks_cheers.gif  nereik net lygint, kas efektingiau nuotraukose atrodo - ar ilgas šleifas, ar didelė puokštė


kadangi pati mergina dave toki palyginima, tai as atvirkstini jai daviau lotuliukas.gif
Bet gi vel, skonio reikalas cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 06, 16:59)
kadangi pati mergina dave toki palyginima, tai as atvirkstini jai daviau lotuliukas.gif
Bet gi vel, skonio reikalas cia smile.gif



pirmaiusia kalbejau apie patoguma smile.gif o sulyginot puokste su sleifu..ir vienas ir kitas dalykas vestuviu metu yra labai grazu... smile.gif ir grazi puokste ir sleifas, tik skonio reikalas kaip tai atrodys smile.gif
Atsakyti
o man gražu tokia puokštė su uodegėle smile.gif ..bet pati tikriausiai nesirinkčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 07, 00:06)
pirmaiusia kalbejau apie patoguma smile.gif o sulyginot puokste su sleifu..ir vienas ir kitas dalykas vestuviu metu yra labai grazu... smile.gif ir grazi puokste ir sleifas, tik skonio reikalas kaip tai atrodys smile.gif


mano drauge tejeko su ta puokste kur buvo uodegele, tai po baznycios jos jau nebebuvo. o kadangi buvo is roziu ta puokstele, tai gavosi po to toks bumbuliukas grazus. o ir siaip ta puokste vilkti, vis galvoti ot kad ko nunutraukti, kad ko nepamesti.. sakyciau lb nepatogu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mafijozė @ 2010 11 07, 12:19)
o man gražu tokia puokštė su uodegėle smile.gif ..bet pati tikriausiai nesirinkčiau smile.gif


o kodel nesirinktumete? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 14:12)
as planuoju tokia puokste..atiduodu jusu teismui..geles orchidejos ir frezijos..modelis mazdaug matysis..

oj ne, labai didelės ir perkrautos puokštės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 07, 10:26)
o kodel nesirinktumete? ax.gif

todėl, kad planuoju kuklias vestuves ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2010 11 07, 18:09)
todėl, kad planuoju kuklias vestuves  ax.gif


o kokia puokste tinkama kuklioms vestuvems? ax.gif
Atsakyti