Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(mmmune @ 2010 11 04, 17:56)
O *GUCCI* sveikinu labai labai  4u.gif  ploja.gif


aciu aciuks.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(baltojifeja @ 2010 11 04, 18:53)
as ir tulpi nerealiu maciau  - tokios violetines sodrios ir dar geltonas tais karpytais lapeliais, kur kaip apsarmojusios atrodo. man tulpes nerealiai grazu  smile.gif
i tulpiu tema:



tos violetines kokios grazios bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
As galvojau puokste is kaliju darytis, bet dabar jau rimtai apie tulpes susimasciau. Ko gero prie ju ir liksiu, Atsiprasau, nera lietuviu kalbos kompe blush2.gif .
Atsakyti
tenesupyksta tokias turėjusios, bet man kalijos asocijuojasi su laidotuvėm....
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 05, 21:54)
tenesupyksta tokias turėjusios, bet man kalijos asocijuojasi su laidotuvėm....

sutinku... smile.gif bet cia tik mano nuomone..nebent kartais kalijos buna labai net graziai suristos puoksteje,bet ir tai nevisada schmoll.gif
Atsakyti
Argi ne grazu?
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2010 11 05, 23:09)
Argi ne grazu?

antra man patinka,bet sakau cia dar reikia moket jas surist graziai ir "papuost" smile.gif ne visos floristes tai sugeba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2010 11 06, 00:09)
Argi ne grazu?


trecios spalva grazi wub.gif
Atsakyti
as planuoju tokia puokste..atiduodu jusu teismui..geles orchidejos ir frezijos..modelis mazdaug matysis..
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 14:12)
as planuoju tokia puokste..atiduodu jusu teismui..geles orchidejos ir frezijos..modelis mazdaug matysis..


man kaip ne schmoll.gif visko per daug man cia g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 06, 13:57)
man kaip ne schmoll.gif  visko per daug man cia g.gif


drinks_cheers.gif nepykit, bet tikrai negraži.. griozdiška labai...
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 06, 13:57)
man kaip ne schmoll.gif  visko per daug man cia g.gif



pasikartosiu kad modelis toks, o geles orchidejos su frezijoms, vadinasi bus daug mazesne ir lengva..
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 13:12)
as planuoju tokia puokste..atiduodu jusu teismui..geles orchidejos ir frezijos..modelis mazdaug matysis..


Na šiaip puokštelė tikrai nesmulki, gerai pagalvokite ar Jums bus patogu tokią visą dieną nešiotis su savimi ir saugoti tą juos uodegėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 06 lapkričio 2010 - 14:12