Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 04, 01:31)
Na va, Kaleda, pradžiuginai smile.gif ryt važiuosiu paieškot.

vakar klaipedoj turguj maciau - cia irisai (mano vestuvine buvo is ju), bet baltu nemaciau, tik violetinius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 19:37)
Labai grazi jusu antroji liniuote  wub.gif  thumbup.gif Sveikinimai  bigsmile.gif  4u.gif


aciukas 4u.gif
ne jusu o tavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 04, 12:43)
aciukas 4u.gif
ne jusu o tavo mirksiukas.gif


pasirodyk dar kartą savo vestuvių foto blush2.gif

Kuo nuoširdžiausi sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 11 04, 13:46)
pasirodyk dar kartą savo vestuvių foto  blush2.gif

Kuo nuoširdžiausi sveikinimai  wub.gif  wub.gif  wub.gif


i AZ jums atsiusiu tuoj mirksiukas.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
O *GUCCI* sveikinu labai labai 4u.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 11 04, 12:27)
vakar klaipedoj turguj maciau - cia irisai (mano vestuvine buvo is ju), bet baltu nemaciau, tik violetinius smile.gif



jo jo, žinau (vaikystėj svajojau floriste tapti, tai dauguma pavadinimų nėra tamsus miškas) - Vilniaus turgely radau baltų, bet dar labai gražias tulpes radau, tai iki ryt vakaro turiu apsispręst doh.gif
Atsakyti
Aš taip pat apie tulpes galvoju, tik kažin kiek jų puokštei reikėtų , jaučiu apie 20 . Gal kuri darėtės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 04 lapkričio 2010 - 16:17
manau, 15-20 pats tas. šiandien skaičiavau su pardavėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 04, 18:04)
jo jo, žinau (vaikystėj svajojau floriste tapti, tai dauguma pavadinimų nėra tamsus miškas) - Vilniaus turgely radau baltų, bet dar labai gražias tulpes radau, tai iki ryt vakaro turiu apsispręst  doh.gif

as ir tulpi nerealiu maciau - tokios violetines sodrios ir dar geltonas tais karpytais lapeliais, kur kaip apsarmojusios atrodo. man tulpes nerealiai grazu smile.gif
i tulpiu tema:
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltojifeja: 04 lapkričio 2010 - 16:57
nu jus, baltojifeja, kaip pirstu i aki - as butent violetines ishsirinkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 04, 21:12)
nu jus, baltojifeja, kaip pirstu i aki - as butent violetines ishsirinkau biggrin.gif

tu...nereikia taip oficialiai wink.gif man labai grazu violetines biggrin.gif
Atsakyti
šiaip mano mėgstamiausios baltos, bet violetinė labai sodri spalva, tiesiog užbūrė smile.gif
Atsakyti