Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Mazeniukas @ 2010 11 01, 13:31)
mano puoste bus panasi i sia 4u.gif 


turetu buti lb grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 01, 18:16)
turetu buti lb grazi wub.gif

tikiuosi,kad bus grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazeniukas @ 2010 11 01, 19:24)
tikiuosi,kad bus grazi 4u.gif


svarbu, kad floriste nenugrybautu i sona mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 01, 18:26)
svarbu, kad floriste nenugrybautu i sona mirksiukas.gif

sito labiausiai ir bijau lotuliukas.gif
Atsakyti
mmmune labai gražiai atrodėte wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 11 01, 18:50)
mmmune labai gražiai atrodėte  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Dėkui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 30, 22:24)
na, Baltojifeja gi labai abstrakčiai paminėjo tą tradiciškumą ir ne smile.gif

tai as tik kelis variantus pateikiau...siaip kaip matematokoje buna plius minus, tai mano pasakyme ir nera viskas i remus istatyta.
klasika yra klasika, bet buna viskas klasikinio stikiaus, kitur pasirenkami ivairus netradiciniai variantai ir maisomi su klasika....
sakoma spalviniai akcentai yra pasidare moderni klasika, bet turbut kiekvienas galime skirtingus atvejus traktuoti savaip... smile.gif
taigi mano pasakymus kiekviena interpretuoja savaip...ir galime derinancias klasika ir idomesnius aplvinius ar tematinius variantus pavadinti kaip norime - siuolaikinis, netradicines, modernios ir panasiai...juk tie patys zmones vedantys seminarus interpretuoja uzsienietiskus straipsnius ir pateikia juos su savo nuomone wink.gif
Atsakyti
mmmune, aš ne į temą, tiesiog šiaip smalsu - kodėl vyrui pasirinkote sidabrinės spalvos kostiumą? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gutte: 01 lapkričio 2010 - 22:59
QUOTE(*Gutte @ 2010 11 01, 23:57)
mmmune, aš ne į temą, tiesiog šiaip smalsu - kodėl vyrui pasirinkote sidabrinės spalvos kostiumą?  blush2.gif


mano vyras irgi buvo su pilku - sidabriniu kostiumu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 11 02, 00:57)
mmmune, aš ne į temą, tiesiog šiaip smalsu - kodėl vyrui pasirinkote sidabrinės spalvos kostiumą?  blush2.gif


galvociau, kad tiesiog jiems patiko butent si kostiumo spalva bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 11 01, 23:57)
mmmune, aš ne į temą, tiesiog šiaip smalsu - kodėl vyrui pasirinkote sidabrinės spalvos kostiumą?  blush2.gif


Pati pradinė idėja buvo skaisčiai baltas kostiumas ir ryškiai mėlyni marškiniai. Tačiau kai išsirinkau suknelę, ji buvo nerealiai balta, ta kur net į mėlynumą neša, kažką tokio rasti iš kostiumų serijos neįmanona. Geri vyriški kostiumai būna su vilnute, atitinkamai spalva iškarto gelsvėja, o pirkti nekokybišką sintetinį, kuris atrodo kaip maišas nenorėjome. Tada pradėjome galvoti apie sidabrinį. Ir važiuodama savo suknelės eilinio pasižiūrėjimo užmatėm, kad yra visiškai naujai atvežti kostiumai į nuomą, tai išart ir čiupom thumbup.gif nesigailiu visiškai, nes prie jo kaip tik buvo ir tos pačios spalvos leimenė, tik kitokio rašto nei kostiumas thumbup.gif Žodžiu radome tai ko ir norėjome, ir galvojam, kad su baltu taip šauniai jis nebūtų atrodęs 4u.gif
Atsakyti
Oho, visur iek daug nauju temu per tiek mazai laiko susikure tongue.gif thumbup.gif As varau is eiles per visas temas, kuriose tiek daug dalyvavau ir dalinuosi savo ispudziais po didziosios dienos ax.gif Puokste buvo vienas is tu dalyku, kuriais labiausiai dziaugiausi ir likau be galo patenkinta per savo vestuves. Pamacisu ja, vos asara neistekejo, nes ji buvo butent tokia, kokios as tikejausi, ir man ji atrode tobula wub.gif Gal siaip ir butu galima kitiems prie jos prisikabinti, bet kai uzsisakinejau nekalbejusi realiai su zmonemis,o tik telefonu ir emailais, tai man galutinis rezultatas buvo mielas be proto wub.gif Nepykit, neatrinksiu si karta atskirai vienos foto, jei noresit veliau ikelsiu, Nes kaip jau kitose temose minejau, nepagaunu interneto normaliai ir labai sunku ikelti foto is naujo kazkur verysad.gif unsure.gif
Tad stai bendras musu albumelis:
vestuves
Atsakyti