Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Gloriosos raudonumas mane suzavejo smile.gif gal kas zinot ka nors apie jos patvaruma ir pasiekiamuma rugpjucio menesi? smile.gif
Atsakyti
Laikosi ji tikrai neblogai, tik koteliai liaunoki smile.gif Manau, kad užsakius atvežtų ir rugpjūčio mėnesiui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 13 sausio 2011 - 17:13
user posted image
graži ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 13, 15:28)
Nuotakos puokste,man patiko,nes nuotaka nebuvo perkrauta blizguciais ar panasiai.Nors buvo ir "tortas" taciau buvo elegantiska ir puokste labai tiko wub.gif


nepatiko plunksnelės ir pati puokštės forma schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(rosebud1 @ 2011 01 13, 22:56)


Laaabai puiki
Atsakyti
Kokias geles rekomenduotumet rinktis zieminei puokstei? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai labiausiai norėčiau puokštės iš lauko gėlių, bet spalio pabaigoj nelabai jų kažkaip bėra g.gif , tai reiks su floristais pasikonsultuot, ką jie pasiūlyt galėtų, bet greičiausiai bus iš obuolių ir rudeninių lapų.
Atsakyti
O kaip jums vestuvinė puokštė iš rugiagėlių? tik spalvų negausu. Įdomu kaip jos laiko, nes žiedeliai tai labai gležnučiai?
Visai būtų gražu lauko gėlių puokštė, tik dabar galvoju, ar tiktų, jei vestuvės ne kaime, nors gamtos aplink bus?
Atsakyti
QUOTE(jurakvepuok @ 2011 01 14, 11:23)
O kaip jums vestuvinė puokštė iš rugiagėlių? tik spalvų negausu. Įdomu kaip jos laiko, nes žiedeliai tai labai gležnučiai?
Visai būtų gražu lauko gėlių puokštė, tik dabar galvoju, ar tiktų, jei vestuvės ne kaime, nors gamtos aplink bus?

vienose vestuvese, pamergiu puoksteles buvo is rugiageliu. siaip buvo 35 karscio, neleipo labai, tik keite spalva, nes ziedeliai pasidare balksvi, beveik permatomi wink.gif
Atsakyti
man irgi labai grazu is rugiageliu. as irgi apie kazka panasaus galvoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ykute @ 2011 01 13, 23:45)
Kokias geles rekomenduotumet rinktis zieminei puokstei?  rolleyes.gif

Na kažkuriame šios temos puslapyje rašiau apie tai, kas geriausia rinktis žiemą, tik paskaitinėkite daugiau mirksiukas.gif
O šiaip tai, kad gėlės nenušaltų siūlau rinktis visai kitokius variantus: kankorėžiukus, rugius, vaisiukų imatacija (Hypericum), kažką tokio neeilinio ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rosebud1 @ 2011 01 13, 22:56)

Šioje puokštėje gėlės dirbtinės tongue.gif Bet jeigu vertinant spalvinį ir kompozicinį suderinamumą - vaizdelis išties gražus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ykute @ 2011 01 14, 00:45)
Kokias geles rekomenduotumet rinktis zieminei puokstei?  rolleyes.gif


Žiemą pas mus gi dabar visokių gėlių yra smile.gif, reikia tokių kurios šalčio mažiau bijo, dar galima daryt iš sausų, konservuotų augalų, manau su floristais tartis reikia mirksiukas.gif .


QUOTE(jurakvepuok @ 2011 01 14, 11:23)
O kaip jums vestuvinė puokštė iš rugiagėlių? tik spalvų negausu. Įdomu kaip jos laiko, nes žiedeliai tai labai gležnučiai?
Visai būtų gražu lauko gėlių puokštė, tik dabar galvoju, ar tiktų, jei vestuvės ne kaime, nors gamtos aplink bus?



Man rugiagėlės tai labai laba, aš iš vis lauko gėles labai mėgstu, bet jos žydi birželį ir liepą, na ir rugpjūtį šiek tiek. Dėl to, kad vestuvės ne kaime, tai nėra ko pergyvent, mano nuomone mirksiukas.gif .
Atsakyti
Egliukas 28 žiūriu mums tiek pat beliko laukti iki savo šventės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurakvepuok: 14 sausio 2011 - 13:32