Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Pasirausiau ir aš savo archyve sukauptame iš interneto ir galvoju sukelsiu, gal kuriai "palengvinsiu gyvenimą", ar įnešiu noro padiskutuot...

user posted image

user posted image

Hidrangėja
Papildyta:
user posted image

Tulpės
Papildyta:
user posted image

Anturis

user posted image

Gloriosa

user posted image

Gvazdikas

user posted image

Jurginas


Papildyta:
user posted image

Kalija
Papildyta:
user posted image

Ornitogalas
Atsakyti
user posted image
pries gal 4-3 metus pamergiu puoksteles. Man jos patiko... smile.gif lengvos ir patvarios buvo smile.gif
P.S nekreipkit demesio i mano sukuosena!!!! doh.gif verysad.gif unsure.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Ornitogalas- kokia kaina siu gelyciu galetu buti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady*love: 13 sausio 2011 - 14:16
smile.gif Labai daili puokštelė, o kas dėl šukuosenos smile.gif - šukuosena, kaip šukuosena... Va, mūsų mamų laikais, tai tikrai iš tuometinių šukuosenų (cheminiai visokie, veltiniai ant galvos) - juokas ima smile.gif
Atsakyti
user posted image
Nuotakos puokste,man patiko,nes nuotaka nebuvo perkrauta blizguciais ar panasiai.Nors buvo ir "tortas" taciau buvo elegantiska ir puokste labai tiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 13, 15:28)
user posted image
Nuotakos puokste,man patiko,nes nuotaka nebuvo perkrauta blizguciais ar panasiai.Nors buvo ir "tortas" taciau buvo elegantiska ir puokste labai tiko wub.gif

Ko Jūs imat į galvą dėl tos šukuosenos, po penkių metų jis bus visai gal negraži, o po kokių dešimties jau mados klyksmas, juk mada taip ir sukasi ratu irnesakyk.gif
O pamergės puokštelė paprastutė ir šauni 4u.gif
Na o nuotakos tai kaip supratau toks pageidavimas buvo, bet tos rausvos plunksnelės man neįpatingai gražu... blush2.gif bet svarbiausia,kad nuotaka buvo patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 13, 16:34)
Ko Jūs imat į galvą dėl tos šukuosenos, po penkių metų jis bus visai gal negraži, o po kokių dešimties jau mados klyksmas, juk mada taip ir sukasi ratu  irnesakyk.gif
O pamergės puokštelė paprastutė ir šauni  4u.gif
Na o nuotakos tai kaip supratau toks pageidavimas buvo, bet tos rausvos plunksnelės man neįpatingai gražu... blush2.gif bet svarbiausia,kad nuotaka buvo patenkinta  mirksiukas.gif

Visada norejau paklausti jos ar cia jai idejo tas plunksnas ar ji pati norejo smile.gif
Butonjere graziai jaunikio atrode...tik gaila foto neturiu.Ten irgi su plunksnele tai labai miela buvo wub.gif
Atsakyti
Einu sukursiu naujus namučius puokščių ieškotojoms 4u.gif Tik šiukštu nerašykit į ją dar, nes paskui administratorė išbars tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 13, 16:37)
Einu sukursiu naujus namučius puokščių ieškotojoms 4u.gif Tik šiukštu nerašykit į ją dar, nes paskui administratorė išbars  tongue.gif

Saunuole.kurk biggrin.gif
Atsakyti
man tos plunknsneles ir ne kaip blush2.gif
o is tu idetu anksciau, man labai violetiniai anturiai neblogai ziurisi wink.gif bet as tokiu nemaciusi pas mus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2011 01 13, 16:41)
man tos plunknsneles ir ne kaip  blush2.gif
o is tu idetu anksciau, man labai violetiniai anturiai neblogai ziurisi wink.gif bet as tokiu nemaciusi pas mus bigsmile.gif

mano puoksteje buvo si gele,paziurekit auksciau blush2.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady*love: 13 sausio 2011 - 15:55
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 13, 17:47)
mano puoksteje buvo si gele,paziurekit auksciau blush2.gif
Papildyta:
[/img]

na siaip anturiu baltu, raudonu ir zaliu esu maciusi, tik violetiniu tikrai ne. na tai nestandartine gele vestuvems, bet violetine gana skoningai ziurisi wink.gif gal tik balti primena laidotuves wink.gif

o ta raudona priespaskutine puokstele man grazu, is tavo idetu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltojifeja: 13 sausio 2011 - 15:56
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady*love: 13 sausio 2011 - 16:08