Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Jolacka666 @ 2011 01 11, 02:32)
kalijos jau atsibode,pas visas tas poats,pati ieskau kasko isskirtinio,originallaus..man tulpes labai grazu......  thumbup.gif

man ir tulpes wub.gif jos su narsizais man super ziurisi smile.gif
Atsakyti
Klausykit, o kaip laikosi eustomos? Kiek zinau, ju berods birzeli jau buna?
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2011 01 11, 10:45)
man ir tulpes wub.gif jos su narsizais man super ziurisi smile.gif

Jei santuoka pavasarį tuomet tulpės ir narcizai išties pavasariška ir gražu, o ir laikosi visai neblogai :4u:Yra specialios smulkios tulpytes, atrodo gražiai, tik jau vat reikia turėti omenyje, kad tokios puokštės kotas bus storokas bet kokiu atveju, nes tulpių kotai stamboki o žiedeliai imami smulkučiai, kad nesiskleistų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ptashka @ 2011 01 11, 10:51)
Klausykit, o kaip laikosi eustomos? Kiek zinau, ju berods birzeli jau buna?

Šiaip eustomų puokštę patarčiau komponuoti į vadinamąjį "mikrafoną", tuomey jos taip geriau išsilaikys 4u.gif O jei labai jau nepatinka atlasiniu kaspinėliu apvyniotas mikrafono kotas, tada galima dirbtinai pridėti kotelius ir atrodys tarsi paprastai surišta puokštė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 11, 10:07)
Jei santuoka pavasarį tuomet tulpės ir narcizai išties pavasariška ir gražu, o ir laikosi visai neblogai  :4u:Yra specialios smulkios tulpytes, atrodo gražiai, tik jau vat reikia turėti omenyje, kad tokios puokštės kotas bus storokas bet kokiu atveju, nes tulpių kotai stamboki o žiedeliai imami smulkučiai, kad nesiskleistų  4u.gif
Papildyta:

Šiaip eustomų puokštę patarčiau komponuoti į vadinamąjį "mikrafoną", tuomey jos taip geriau išsilaikys  4u.gif O jei labai jau nepatinka atlasiniu kaspinėliu apvyniotas mikrafono kotas, tada galima dirbtinai pridėti kotelius ir atrodys tarsi paprastai surišta puokštė  mirksiukas.gif


Kaip tai dirbtinai prideti kotelius? blink.gif
Siaip as daugiau domiuosi ju segimu i plaukus.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 01 11, 11:11)
Kaip tai dirbtinai prideti kotelius?  blink.gif
Siaip as daugiau domiuosi ju segimu i plaukus.

Va čia tai jau darbinė paslaptis biggrin.gif
Na pvz va čia, puokštė į mikrafoną
user posted image
O vat čia puokštė taip pat į mikrafoną, bet koteliai tiesiog pridėti mirksiukas.gif
user posted image
Į mikrafoną tiesiog gražiau susikomponuoja, geriau laikosi gėlytės, todėl toks antrasis variantas toms, kurios kardinaliai nemėgsta kaip sako "to plastmasinio koto" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 11, 10:22)
Va čia tai jau darbinė paslaptis  biggrin.gif
Na pvz va čia, puokštė į mikrafoną
user posted image
O vat čia puokštė taip pat į mikrafoną, bet koteliai tiesiog pridėti  mirksiukas.gif
user posted image
Į mikrafoną tiesiog gražiau susikomponuoja, geriau laikosi gėlytės, todėl toks antrasis variantas toms, kurios kardinaliai nemėgsta kaip sako "to plastmasinio koto"  biggrin.gif


Na bet antras man grazesnis, tik siaip nenoreciau jokiu kitu geliu daugiau puoksteje. O sukuosenoje issilaikys kazi per diena jos?
Atsakyti
QUOTE(Jolacka666 @ 2011 01 11, 02:32)
kalijos jau atsibode,pas visas tas poats,pati ieskau kasko isskirtinio,originallaus..man tulpes labai grazu......  thumbup.gif


tai, kad jau daug gelyciu atsibode, kad ir pacios tulpes, grazu, bet nieko neiprasto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mmmune @ 2011 01 11, 12:22)
Į mikrafoną tiesiog gražiau susikomponuoja, geriau laikosi gėlytės, todėl toks antrasis variantas toms, kurios kardinaliai nemėgsta kaip sako "to plastmasinio koto"  biggrin.gif


kaip fainai thumbup.gif net nebuciau pagalvojus, kad galima kotelius prideti ir niekas neitars, kad su mokrofonu puokste thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 01 11, 11:23)
Na bet antras man grazesnis, tik siaip nenoreciau jokiu kitu geliu daugiau puoksteje. O sukuosenoje issilaikys kazi per diena jos?

Na nebus iš jų stebuklo, ypač jei diena karšta. Šiaip eustomos lepios, tai faktas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 11, 12:33)
Na nebus iš jų stebuklo, ypač jei diena karšta. Šiaip eustomos lepios, tai faktas  ax.gif


O ka nors panasaus tik patvaresnio nepasakytumet? Man siaip grazu rozes, bet jos ganetinai sunkios atrodo.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 01 11, 13:35)
O ka nors panasaus tik patvaresnio nepasakytumet? Man siaip grazu rozes, bet jos ganetinai sunkios atrodo.

Mėginkite smulkiažiedes rožytes arba smulkiažiedžius gvazdikus 4u.gif
Atsakyti
O kokias gėles patartumėte žiemą? Rožių nenoriu...
Atsakyti
QUOTE(zorzeta @ 2011 01 11, 14:04)
O kokias gėles patartumėte žiemą? Rožių nenoriu...

Rinkitės kuo mažiau lepias, kad jos kuo mažiau reaguotų į šaltį. Bet kokiu atveju iš minusinės temperatūros atneštos į pliusinę gėlytės vis vien sureaguos, pradės ruduoti. Tai neišvengiama verysad.gif Todėl pliusas, jei splavinė gama nebus balta, nes ant baltų gėlių labiausia ir pasimato viskas, o vat ant kokių raudonų ar oražninių, ne taip stipriai kris į akį visi parudimai mirksiukas.gif
O jeigu dėl pačios rūšies, tai rinkitės kalijas, chrizantemų giminės gėles (santinukai, bakardi, buna ir baltas ir spalvoti), gvazdikai, orchidėjos cymbidium 4u.gif
Venkite frezijų, eustomų, vėdrynu.
Atsakyti