Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

user posted image
Atsakyti
QUOTE(hazelnut @ 2011 01 10, 09:45)


sita grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hazelnut @ 2011 01 10, 08:45)
Puokščių idėjoms:
user posted image

Na čia tai ir plaukuose visa puokštė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 10, 18:13)
Na čia tai ir plaukuose visa puokštė  hihihi.gif

bet ta ne ant galvos puokste visai idomi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2011 01 10, 17:49)
bet ta ne ant galvos puokste visai idomi wink.gif

Gal pagal visą nuotakos stilistiką man norėtųsi šiek tiek konkretesnės, kuklesnės puokštės, nes jaunoji labai rafinuotai atrodo ir šukuosena kukli, ir suknytė, viskas taip tarsi vieninga, o puokštė man šiek tiek iškrenta iš viso įvaizdžio konteksto g.gif Nors kita vertus, jaunikis įneša daug vėjavaikiškumo su laisvu stiliuku ir balionais, todėl ta puokštė gal ir tinka visai.... blink.gif Na čia toks mano pamąstymas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 10, 18:56)
Gal pagal visą nuotakos stilistiką man norėtųsi šiek tiek konkretesnės, kuklesnės puokštės, nes jaunoji labai rafinuotai atrodo ir šukuosena kukli, ir suknytė, viskas taip tarsi vieninga, o puokštė man šiek tiek iškrenta iš viso įvaizdžio konteksto  g.gif Nors kita vertus, jaunikis įneša daug vėjavaikiškumo su laisvu stiliuku ir balionais, todėl ta puokštė gal ir  tinka visai.... blink.gif Na čia toks mano pamąstymas...  4u.gif

bendra stilistika man ir nelabai derinasi, bet as tik puokste omenyje turejau - ji tokia man sarminga, norinciai kazko idomaus nuotakai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 10, 12:31)
sita grazi wub.gif



man irgi wub.gif
Atsakyti
Kalijos amžina klasika visose dekoravimo srityse 4u.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Kalijos wub.gif Pas mane puokstele irgi bus is kaliju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(krista-30 @ 2011 01 10, 20:41)
Kalijos  wub.gif  Pas mane puokstele irgi bus is kaliju  blush2.gif

Labai gražios pirmosios Mango rūšies kalijos wub.gif Spalva gyvai jas matant tikrai efektinga ir išraiškinga, taip pat gražiai atrodo ir nuotraukose thumbup.gif
Atsakyti
Nesenai istekejau, ir noreciau is patirties parekomenduoti geliu salona Kaune "Linaziedis". Padare fantistiska puokste is baltu kardeliu, net daug kas neatspejo kas tai per geles, labai grazi, labai gerai laikesi, be to kaina apie 70lt buvo, tad tikrai geriausios rekomendacijos, busimoms vasaros ar rudens nuotakoms wink.gif Jei ka domins rasyti gal dar galesiu parekomenduot sukneliu salona kur irgi labai rupestingai buvau aprengta, ispopinta, kur begalo grazia sukuosena sukomponavo, kur pigios bet grazios senovines masinos, likau begalo patenkinta vestuvemis, tiesiog buvo virsytos svajonias vestuves deka kitu nuotaku rekomendacijom, savo paieskom, tad galiu padet su noru ir jums wink.gif Beja ir sodyba galiu grazia, nelb brangia bei su skaniu maistu, labai rupestingu seimininku rekomenduoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 05, 21:54)
tenesupyksta tokias turėjusios, bet man kalijos asocijuojasi su laidotuvėm....



kalijos jau atsibode,pas visas tas poats,pati ieskau kasko isskirtinio,originallaus..man tulpes labai grazu...... thumbup.gif
Atsakyti