Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 30, 10:10)
galiu nebent ikelti tik savo puokste 4u.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif As irgi rozes issirinkau, tik visiskai be nieko, tiesiog juostele suristas, ziuresim kas gausis ax.gif
Atsakyti
Pasirodau ir aš tada blush2.gif pasikartosiu, jog nemaniau, kad esu netradicinė nuotaka, nes tekėjau su įprasta nuotakoms suknele, tačiau pasiskaičius paaiškinimus štai kodėl save tokiai prisiskyriau biggrin.gif : mano puokštė su mėlynomis gėlėmis, mėlyni bateliai, mėlyni pauošalai, melsvas manikiūras, vyro kostiumas sidabrinis (ne juodas ar baltas), mėlyna kaklaskarė, atitinkamai su mėlynu ir butonjetė 4u.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 30 spalio 2010 - 16:32
QUOTE(mmmune @ 2010 10 30, 17:31)
Pasirodau ir aš tada  blush2.gif


mmm, kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 30, 17:31)
Pasirodau ir aš tada 

kokie abu grazus wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o puokste sau dareisi pati? ax.gif
Atsakyti
aš labai atsiprašau, bet ir GUCCI puokštė, ir mmmune su vyru man labai tradiciškai atrodo...smile.gif bet tame nieko blogo nematau!
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2010 10 30, 19:03)
kokie abu grazus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  o puokste sau dareisi pati?  ax.gif

taip 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 30, 19:07)
aš labai atsiprašau, bet ir GUCCI puokštė, ir mmmune su vyru man labai tradiciškai atrodo...smile.gif bet tame nieko blogo nematau!


Niu tai va ir aš taip manau tongue.gif Bet pasirodo, jei puokštė ryški ar vestuvėse yra spalvinė tematika tai tada jau netradiciška biggrin.gif Aš ir vis dar manau, kad mano vestuvės link tradicinių traukia tongue.gif
Atsakyti
na, Baltojifeja gi labai abstrakčiai paminėjo tą tradiciškumą ir ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 30, 17:31)
Pasirodau ir aš tada  blush2.gif

labai graziai atrodote thumbup.gif saunu vyra turit, beje as ji pazistu blink.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 30, 20:07)
aš labai atsiprašau, bet ir GUCCI puokštė, ir mmmune su vyru man labai tradiciškai atrodo...smile.gif bet tame nieko blogo nematau!


as juk nieko neminejau apie save ar tai tradicine ar netradicine nuotaka g.gif tik paminejau, kad derinau dvi spalvas vestuvese g.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 10 31, 13:48)
labai graziai atrodote  thumbup.gif  saunu vyra turit, beje as ji pazistu  blink.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif


Geras, įdomu iš kur? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 31, 16:38)
Geras, įdomu iš kur?  mirksiukas.gif

aij kazkada seniai susipazinom 4u.gif
Atsakyti
mano puoste bus panasi i sia 4u.gif
user posted image
puokstes kotas bus is tokiu akmenuku 4u.gif
user posted image
wub.gif
Atsakyti