Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

kaip jums tokios orchidejos?
Bent jau man nematytos, bet grazios geles smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 27 gruodžio 2010 - 15:32
QUOTE(aciai @ 2010 12 27, 16:32)
kaip jums tokios orchidejos?
Bent jau man nematytos, bet grazios geles smile.gif
user posted image
user posted image

Labai idomiai atrodo thumbup.gif thumbup.gif Tiktu, kas renkasi zalia spalva, kaip akcenta savo vestuvem.
Atsakyti
Kokios įdomios orchidėjos smile.gif

ačiū visoms mergaitėms, pakomentavusioms mano "floristiką" blush2.gif hihihi.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 12 27, 17:32)
kaip jums tokios orchidejos?
Bent jau man nematytos, bet grazios geles smile.gif
user posted image
user posted image


man butu lb tike spalvine gama jos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 12 23, 23:24)
Suknelė išties įspūdinga  wub.gif Prie jos siūlyčiau nedidelę vėdrynų, bijūnų arba pilnavidurių eustomų puokštę, aišku, dar daug kas priklauso nuo vestuvių datos  4u.gif

aciu visoms uz patarimus. tik pamirsau pamineti, kad vestuves bus gruodzio pirmaji savaitgali, tad bijunu tokiu laiku nebus gaila.. apie juos buvau pagalvojusi.. ax.gif
siaip iki tol, koks issirinkau suknele, buvau apsistojusi ties kalijom arba curcuma gelytem, bet dabar jau buvau bepradedanti galvoti, kad jos "neisipaisys" i bendra vaizda doh.gif neapsisprendziu niekaip
Atsakyti
QUOTE(jurakvepuok @ 2010 12 16, 08:17)
Sakyčiau labai įdomiai ir gražiai atrodo puokštės, tik bangokai kainuoja, nes puokštei tikrai kokių 10 žiedų reikia


Grazios labai puoksteles smile.gif)
Papildyta:
QUOTE(Rasa Luksiene @ 2010 12 28, 10:03)
Grazios labai puoksteles smile.gif)


Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 12 27, 18:08)
man butu lb tike spalvine gama jos thumbup.gif


Na tikrai graziai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2010 12 28, 10:45)
aciu visoms uz patarimus. tik pamirsau pamineti, kad vestuves bus gruodzio pirmaji savaitgali, tad bijunu tokiu laiku nebus gaila.. apie juos buvau pagalvojusi..  ax.gif
siaip iki tol, koks issirinkau suknele, buvau apsistojusi ties kalijom arba curcuma gelytem, bet dabar jau buvau bepradedanti galvoti, kad jos "neisipaisys" i bendra vaizda  doh.gif  neapsisprendziu niekaip

o man pilnavidures eustiomos tiktu - jos panasios i geles ant sukneles ir atrodo tokios pat trapios, ir lengvos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2010 12 28, 09:45)
aciu visoms uz patarimus. tik pamirsau pamineti, kad vestuves bus gruodzio pirmaji savaitgali, tad bijunu tokiu laiku nebus gaila.. apie juos buvau pagalvojusi..  ax.gif
siaip iki tol, koks issirinkau suknele, buvau apsistojusi ties kalijom arba curcuma gelytem, bet dabar jau buvau bepradedanti galvoti, kad jos "neisipaisys" i bendra vaizda  doh.gif  neapsisprendziu niekaip

iki jusu vestuviu dar like beveik metai,o jus jau ir puokste norit issirinkt g.gif manau dar per ankti kibti i geles nes jas uzsako tik likus 2-1 men iki vestuviu,nuomone dar pakeisite 100 kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 12 27, 17:32)
kaip jums tokios orchidejos?
Bent jau man nematytos, bet grazios geles smile.gif
user posted image
user posted image

labai gražios ir įdomios orchidėjos ok.gif
Papildyta:
QUOTE(tuatra @ 2010 12 26, 01:11)

gražu labai spalviniai ir pačios puokštytės ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Norejau padekoti mmmunei uz nuostabu jos darba 4u.gif Didelis ACIU 4u.gif
Na ir kad butu i tema 4u.gif

mmmune Issiusiu i pasta ameniskai 4u.gif


user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mini Magic: 28 gruodžio 2010 - 22:27
sveikutes 4u.gif as su tokiu klausimuku, gal kuri zinot kiek mazdaug reikia gelyciu puokstei, jei noriu kad gautusi grazus burbulas blush2.gif planuoju puokste vien is gvazdiku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 12 27, 14:32)
kaip jums tokios orchidejos?
Bent jau man nematytos, bet grazios geles smile.gif
user posted image
user posted image

Oho, visiskai nematytas dalykas blink.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(tuatra @ 2010 12 25, 22:11)

Neapsakomai grazu!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2010 12 26, 12:42)
kokios grazios, visgi isitikinu, kad violetine spalva man labai labai  wub.gif

Man irgi tas pats drinks_cheers.gif doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ko_le_te @ 2010 12 26, 19:49)
buvote labai grazi nuotaka thumbup.gif  man laaabai patiko jusu sukuosena,toke paprasta,as pati apie toke galvoju wub.gif  wub.gif  ir suknele laabai grazi,man seip nelabai patinka trompos vestuvines sukneles bet jusiske tiesiog pasaka wub.gif  wub.gif

Uoj, aciu labai blush2.gif 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti