Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(aciai @ 2010 12 23, 14:57)
tai jeigu nenorite roziu, nereikia ju smile.gif Man asmeniskai ir taip tos rozes lb banalios, kiek teko matyti tu puoksciu, nelb jos ir laikosi.

Man puikiai rozes issilaike mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 12 24, 03:36)
Man puikiai rozes issilaike  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif ir man kiek teko daryti puokste is roziu,jos laikesi nuostabiai... tongue.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 12 24, 04:36)
Man puikiai rozes issilaike  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif man taip pat smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tuatra @ 2010 12 26, 01:11)


grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2010 12 25, 23:11)


nereali wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
kokios grazios, visgi isitikinu, kad violetine spalva man labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 12 26, 13:42)
kokios grazios, visgi isitikinu, kad violetine spalva man labai labai  wub.gif


drinks_cheers.gif man kuo toliau tuo irgi vis labiau patinka si spalva thumbup.gif ir jei galvojau tik apie visiskai balta puoste vestuvems, dabar jau galvoju kitaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 08:27)

Tad stai bendras musu albumelis:
vestuves





buvote labai grazi nuotaka thumbup.gif man laaabai patiko jusu sukuosena,toke paprasta,as pati apie toke galvoju wub.gif wub.gif ir suknele laabai grazi,man seip nelabai patinka trompos vestuvines sukneles bet jusiske tiesiog pasaka wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 12 20, 20:34)
Gal Jūsų praktika byloja viena, o mano - kita. Todėl nesiginčysiu su Jūsų nuomone  smile.gif



as irgi zinau puikiai kad ji tikrai nera patvari
Papildyta:
QUOTE(Lady*love @ 2010 12 24, 13:38)
drinks_cheers.gif ir man kiek teko daryti puokste is roziu,jos laikesi nuostabiai... tongue.gif

kazkas paskleide ganda kad rozes nesilaiko, jos laikosi puikiai tik reikia tinkamai paruost
Atsakyti
[quote=tuatra,2010 12 26, 01:11]
user posted image [img]

man si kazkuo aki patrauke smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 12 27, 12:00-->
QUOTE(saulute smile.gif @ 2010 12 27, 12:00)

kazkas paskleide ganda kad rozes nesilaiko, jos laikosi puikiai  tik reikia tinkamai paruost

ne paskeleide ganda, o parase is patirties. As asmeniskai nemaciau ne vienos nuotakos su rozem, kuriai jos issilaiktu lb grazios nuo ryto iki vakaro.
bet sutinku su Jumis, kad bet kokios puokstes issilaikymas priklauso nuo floristes. Pvz, mano orchidejos po vestuviu dar kelias dienas super issilaike, o drauges neatlaike net fotosesijos.
Atsakyti
man rozes puoksteje issilaike puikiai bigsmile.gif nors buvo begalo karsta, taciau jos liko nuostabios wub.gif
Atsakyti