Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

smile.gif+2010 12 15, 10:51-->
QUOTE(saulute smile.gif @ 2010 12 15, 10:51)

Grazus darbai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
toms, kas iesko idomesniu puoksciu 4u.gif
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

Papildyta:
user posted image user posted image
user posted image user posted image

i 1/2 ir 3 isimylejau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 18 gruodžio 2010 - 08:55
QUOTE(mmmune @ 2010 12 16, 19:45)
: o dar pliusas, kad ši gėlė patvari  thumbup.gif

Ši gėlė tikrai nėra patvari schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2010 12 20, 17:41)
Ši gėlė tikrai nėra patvari schmoll.gif

Gal Jūsų praktika byloja viena, o mano - kita. Todėl nesiginčysiu su Jūsų nuomone smile.gif
Atsakyti
mergaites, prasau pagalbos smile.gif
manoji suknele bus tokia:
user posted image
padekit nuspresti, kokiu gelyciu puokste labiausiai prie jos tiktu. na aisku, tai butu rozes, bet as ju taip nenorejau, sakiau tik ne rozes bus per mano vestuves smile.gif o dabar ta suknele taip isimylejau, tai gali but, kad teks nusileisti su gelem. ar be roziu prie jos kas nors kitas tiktu, kaip manot....?
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2010 12 23, 16:28)
o dabar ta suknele taip isimylejau, tai gali but, kad teks nusileisti su gelem. ar be roziu prie jos kas nors kitas tiktu, kaip manot....?

tai jeigu nenorite roziu, nereikia ju smile.gif Man asmeniskai ir taip tos rozes lb banalios, kiek teko matyti tu puoksciu, nelb jos ir laikosi. O antra suknele su rozem, tai tikrai galvociau apie kitas geles, tarkim eustoma (tiesa, nezinau kaip ji "laikosi").
user posted image
Bet manau ir kitos tiktu kokios, bet tikrai ne rozes. Bet tai tik mano nuomone.
O pati koki varianta turite?

Papildyta:
arba daryciau ka nors panasaus i sita
http://i047.radikal....37e36e61176.jpg
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2010 12 23, 16:28)
mergaites, prasau pagalbos  smile.gif
manoji suknele bus tokia:
user posted image
padekit nuspresti, kokiu gelyciu puokste labiausiai prie jos tiktu. na aisku, tai butu rozes, bet as ju taip nenorejau, sakiau tik ne rozes bus per mano vestuves smile.gif o dabar ta suknele taip isimylejau, tai gali but, kad teks nusileisti su gelem. ar be roziu prie jos kas nors kitas tiktu, kaip manot....?


Labai įdomi ir neįprasta, nematyta suknelė wub.gif
Man kažkodėl prieš akis iškart iškilo toks vaizdas - nedidelė puokštelė iš smulkių spalvotų gėlyčių arba bijūnų puokštė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 23 gruodžio 2010 - 16:07
QUOTE(MuzikALI @ 2010 12 23, 16:28)
mergaites, prasau pagalbos  smile.gif
manoji suknele bus tokia:
user posted image
padekit nuspresti, kokiu gelyciu puokste labiausiai prie jos tiktu. na aisku, tai butu rozes, bet as ju taip nenorejau, sakiau tik ne rozes bus per mano vestuves smile.gif o dabar ta suknele taip isimylejau, tai gali but, kad teks nusileisti su gelem. ar be roziu prie jos kas nors kitas tiktu, kaip manot....?


Aš tai gal orchidėjas rinkčiausi mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2010 12 23, 16:28)
mergaites, prasau pagalbos  smile.gif
manoji suknele bus tokia:
user posted image
padekit nuspresti, kokiu gelyciu puokste labiausiai prie jos tiktu. na aisku, tai butu rozes, bet as ju taip nenorejau, sakiau tik ne rozes bus per mano vestuves smile.gif o dabar ta suknele taip isimylejau, tai gali but, kad teks nusileisti su gelem. ar be roziu prie jos kas nors kitas tiktu, kaip manot....?

oi kokia grazi suknele wub.gif prie jos manau deretu nedidute kukliai - prabangi puokstele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2010 12 23, 16:28)
mergaites, prasau pagalbos  smile.gif
manoji suknele bus tokia:
user posted image
padekit nuspresti, kokiu gelyciu puokste labiausiai prie jos tiktu. na aisku, tai butu rozes, bet as ju taip nenorejau, sakiau tik ne rozes bus per mano vestuves smile.gif o dabar ta suknele taip isimylejau, tai gali but, kad teks nusileisti su gelem. ar be roziu prie jos kas nors kitas tiktu, kaip manot....?


Suknelė išties įspūdinga wub.gif Prie jos siūlyčiau nedidelę vėdrynų, bijūnų arba pilnavidurių eustomų puokštę, aišku, dar daug kas priklauso nuo vestuvių datos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 12 23, 15:06)
Labai įdomi ir neįprasta, nematyta suknelė  wub.gif
Man kažkodėl prieš akis iškart iškilo toks vaizdas - nedidelė puokštelė iš smulkių spalvotų gėlyčių arba bijūnų puokštė wub.gif

Svelniai rausvos spalvos bijunai manau atrodytu tobulai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 12 24, 03:33)
Svelniai rausvos spalvos bijunai manau atrodytu tobulai  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti