Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Man kalijos irgi superines gelytes wub.gif Savaja butent is ju ir darysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kam pravers si info. Skaiciau rusiskam tinklalapi,kad aukstoms nuotakom tinka labiau puostes su "uodega",o zemesnio ugio apvalios puokstes smile.gif bet manau kiekviena rinksis pagal save wub.gif
[/quote]


Net labai pravertė, nes vis sukau galvą, kokią puokštę pasirinkti ar apvalią ar ilgą, nes esu aukšta, mąsčiau apie kalijas, šioje temoje aug gražių puokštelių pridėta, bet galvojau, kad man jos netiks,o pasirodo visai gali tikti. O puokštei reikšmės neturi suknelės forma? Pvz., jei "tortas" tai gal apvalesnės labiau tiktų puokštelės, o jei žuvies uodegos, ar lengvai krentančios, ar aptemptos, tai geriau žiūrėtųsi ilgesniais kotais puokštelės, kaip manot? Bet, ar nėra taip, kad aukšta mergina, dėvinti, aptemptą ar žuvies uodegos suknelę ir rankose laikanti ilgą puokštę atrodo dar aukštesnė? ax.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurakvepuok: 13 gruodžio 2010 - 09:39
QUOTE(Mislingoji @ 2010 12 13, 02:37)
pamaciau kalijas ir prisiminiau, kad musu liudininke turejo kaliju puokstele, man tai ji nerealiai grazi buvo smile.gif bigsmile.gif  ypac spalva wub.gif


man tai truputi be skonio padaryta gelyte i atlapa doh.gif sluota kazkokia schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(jurakvepuok @ 2010 12 13, 11:36)
Net labai pravertė, nes vis sukau galvą, kokią puokštę pasirinkti ar apvalią ar ilgą, nes esu aukšta, mąsčiau apie kalijas, šioje temoje aug gražių puokštelių pridėta, bet galvojau, kad man jos netiks,o pasirodo visai gali tikti. O puokštei reikšmės neturi suknelės forma? Pvz., jei "tortas" tai gal apvalesnės labiau tiktų puokštelės, o jei žuvies uodegos, ar lengvai krentančios, ar aptemptos, tai geriau žiūrėtųsi ilgesniais kotais puokštelės, kaip manot? Bet, ar nėra taip, kad aukšta mergina, dėvinti, aptemptą ar žuvies uodegos suknelę ir rankose laikanti ilgą puokštę atrodo dar aukštesnė?  ax.gif  mirksiukas.gif  biggrin.gif


as tai nzn kaip ten istikruju yra, bet manau, kad bet kokiu atveju bus viskas grazu ir tikrai puokste nepaukstins nuotakos smile.gif as nuotraukose atrodau kur kas aukstesne, ni esu istikruju, bet cia jau turbut priklauso kokiu kampo fotografas nufotkina smile.gif taip, kad nesukit del to sau galvos ir rinkites tai kas jums patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 12 13, 12:50)
man tai truputi be skonio padaryta gelyte i atlapa doh.gif  sluota kazkokia schmoll.gif



ja tokiu rakursu gal ir negraziai atrodo, pabandysiu ideti kur geriau matosi ta gelyte atlape ax.gif na, dar vienas minusas, kad pats ziedelis nera mazas, todel ir atrodo, kad sluota biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mislingoji @ 2010 12 13, 14:44)
ja tokiu rakursu gal ir negraziai atrodo, pabandysiu ideti kur geriau matosi ta gelyte atlape ax.gif  na, dar vienas minusas, kad pats ziedelis nera mazas, todel ir atrodo, kad sluota biggrin.gif



taip, ziedelis nemazas o ir israiskingos spalvos, tai ten tu zalumu tikrai tiek daug nereikejo g.gif na bet cia buvo toks floristes skonis smile.gif
Atsakyti
na, pridejo, tai pridejo biggrin.gif vestuviu ryta kai atveze ir jau reikejo iteikineti gi nebepesiosi tos zalumos lauk lotuliukas.gif o kai ispesiosi tai gali dar baisiau atrodyt lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=jurakvepuok,2010 12 13, 10:36]
Gal kam pravers si info. Skaiciau rusiskam tinklalapi,kad aukstoms nuotakom tinka labiau puostes su "uodega",o zemesnio ugio apvalios puokstes smile.gif bet manau kiekviena rinksis pagal save wub.gif
[/quote]
Net labai pravertė, nes vis sukau galvą, kokią puokštę pasirinkti ar apvalią ar ilgą, nes esu aukšta, mąsčiau apie kalijas, šioje temoje aug gražių puokštelių pridėta, bet galvojau, kad man jos netiks,o pasirodo visai gali tikti. O puokštei reikšmės neturi suknelės forma? Pvz., jei "tortas" tai gal apvalesnės labiau tiktų puokštelės, o jei žuvies uodegos, ar lengvai krentančios, ar aptemptos, tai geriau žiūrėtųsi ilgesniais kotais puokštelės, kaip manot? Bet, ar nėra taip, kad aukšta mergina, dėvinti, aptemptą ar žuvies uodegos suknelę ir rankose laikanti ilgą puokštę atrodo dar aukštesnė? ax.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
[/quote]
mano nuomone reikia rinktis ta puokste kuri jusu neperkrautu,as pati mastau rinktis su uodega nes esu auksta 1.78 doh.gif bet tokia neperdau visko , kad joje butu nes tikrai bus kaip sluota wub.gif ir atrodys negraziai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mislingoji @ 2010 12 13, 15:00)
na, pridejo, tai pridejo  biggrin.gif vestuviu ryta kai atveze ir jau reikejo iteikineti gi nebepesiosi tos zalumos lauk  lotuliukas.gif  o kai ispesiosi tai gali dar baisiau atrodyt  lotuliukas.gif


sutinku, kad jau kai atveza jas nepulsi ten pesioti lotuliukas.gif drinks_cheers.gif nes tada gali likti visai be gelytes i atlapa lotuliukas.gif tiesiog reikejo is anksto pasidometi kokio stiliaus ta floriste ir paziureti jos darbelius...
Atsakyti
mergaites, gal kas galite daugiau papasakoti apie "curcuma" gelytes? ar jos tinka puokstem ? kaip laikosi? kokiu spalvu buna? ar dabar ju imanoma gauti? kokios kainos ju idomu..?
kaip jos atrodo-nemoku ikelti. galit 'pagooglint" jei ka domins blush2.gif
Papildyta:
user posted image
o tokios spalvos kaliju, idomu, labai sudetinga gauti..?
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2010 12 13, 17:05)
mergaites, gal kas galite daugiau papasakoti apie "curcuma" gelytes? ar jos tinka puokstem ? kaip laikosi? kokiu spalvu buna? ar dabar ju imanoma gauti? kokios kainos ju idomu..?
kaip jos atrodo-nemoku ikelti. galit 'pagooglint" jei ka domins  blush2.gif
Papildyta:
user posted image
o tokios spalvos kaliju, idomu, labai sudetinga gauti..?

tokiu kaliju visai nesudetinga gauti, uzsakai kaip ir kitas. Namo svocius puokste buvo is tokiu kaliju.
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2010 12 13, 15:05)
Papildyta:
user posted image
o tokios spalvos kaliju, idomu, labai sudetinga gauti..?

nemėgstu dažytų gėlių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2010 12 15, 10:27)
nemėgstu dažytų gėlių  unsure.gif

Čia naturali spalva mirksiukas.gif
Atsakyti