Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

gal ka nors zinote apie kalijas...?na ar jos ilgai "laikosi"...?as galvojau gal pamaisyti jas kaip nors su baltom rozem....?kazin kaip atrodytu....? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nakvisa: 11 gruodžio 2010 - 12:33
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image

man kalijos gražios gelės, bet be rožių smile.gif Jus būtent su rožėm norite?
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2010 12 11, 13:32)
gal ka nors zinote apie kalijas...?na ar jos ilgai "laikosi"...?as galvojau gal pamaisyti jas kaip nors su baltom rozem....?kazin kaip atrodytu....? g.gif


Kalijos labai patvarios gėlės, o komponavimui jos tinkamos miksuoti su kitomis gėlėmis. Žiūrisi su gvazdikais, rožėmis, orchidėjomis, jau tik Jums pačiai belieka išsirinkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 12 11, 03:05)

http://www.seei.ru/i...img&msnum=62643

Gal kam pravers si info. Skaiciau rusiskam tinklalapi,kad aukstoms nuotakom tinka labiau puostes su "uodega",o zemesnio ugio apvalios puokstes smile.gif  bet manau kiekviena rinksis pagal save wub.gif


roziu spalvyte lb grazi wub.gif wub.gif

tai va net nezinodama pasirinkau apvalia puokste lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aciai @ 2010 12 11, 15:06)


sita lb grazi, bet galetu gelytes pametyti, o ne i viena puse sudeti rozes smile.gif
Atsakyti
kaip grazu.... wub.gif klasiska... wub.gif viskas 100% bus kalijos.... wub.gif reikes tik kompoziciju pasidaryti ydomesniu..... wub.gif o dabar zinau dar kad patvarios.... bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
idejos ziemos nuotakoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2010 12 12, 17:25)

user posted image
idejos ziemos nuotakoms 4u.gif

man si tokia skani atrodo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2010 12 12, 16:25)
user posted image

user posted image

idejos ziemos nuotakoms 4u.gif

šios tikriausiai sufotošopintos, nes spalva nelabai reali atrodo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2010 12 12, 20:25)
šios tikriausiai sufotošopintos, nes spalva nelabai reali atrodo hihihi.gif

arba negyvos geles wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2010 12 11, 14:32)
gal ka nors zinote apie kalijas...?na ar jos ilgai "laikosi"...?as galvojau gal pamaisyti jas kaip nors su baltom rozem....?kazin kaip atrodytu....? g.gif


maniske buvo kaliju ax.gif , tiesa nemaisyta, nos truputi gavau ne tokios spalvos kokiu norejau (toks gelsvas atspalvis buvo), bet visuma man patiko, dariausi pati tai susikimbinavau blush2.gif . Laikosi labai gerai, aisku jei nera senos, nes jos nuo koto gesti pradeda, tai vienai nuotakai, kuri vasara cia kazkada pasakojosi, tai kotai vakare kose virto ir istepliojo visa suknele verysad.gif . Ideciau kaip maniske atrode, bet taip ir neismokau to daryti blush2.gif
Atsakyti
sveikos, merginos 4u.gif
ka patartumete daryti, noriu puokstes su rugiais? g.gif
Atsakyti
pamaciau kalijas ir prisiminiau, kad musu liudininke turejo kaliju puokstele, man tai ji nerealiai grazi buvo smile.gif bigsmile.gif ypac spalva wub.gif

user posted image
Atsakyti