Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(mmmune @ 2010 12 07, 16:41)
Labai gražu, ypač spalvinė gama man patiko ir idėja su juodo tinklelio pritaikymu  4u.gif
Tik man asmeniškai nelabai tie tiuliai ir kitoki audiniai ant mašinos kapoto būna... blush2.gif Bet čia tik mano nuomonė... ax.gif
O bendroje visumoje viskas tikrai gražiai derėjo  thumbup.gif


Pritariu, man viskas laabai gražu wub.gif tik tas tiulis šiektiek ne mano skonio blush2.gif Bet visumoj tai tikrai pagirtina gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir jūsų puokštė nuostabi 4u.gif
Atsakyti
aciai
kaip jau minejote jusu pamerges turejo zalias puokstes is orchideju,man idomu pasidare,kaip atrodei gelytes i atlapus? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady*love: 08 gruodžio 2010 - 17:31
QUOTE(Lady*love @ 2010 12 08, 18:22)
aciai
kaip jau minejote jusu pamerges turejo zalias puokstes is orchideju,man idomu pasidare,kaip atrodei gelytes i atlapus? smile.gif

va, įkeliu vyro nuotraukas. Man gražu, tik reikia prašyt, kad su mažesniu žiedu darytų (mums floristė padarė ne tokią puokštę ir butonjerę, kokios norėjom, jau minėjau kažkur. Mums pasakė, padariau butonjerę iš to, ką turėjau. Na "balaganas", vienas žodžiu).
user posted image
P.S. ir man tik TU wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 08 gruodžio 2010 - 18:11
QUOTE(aciai @ 2010 12 08, 19:09)
va, įkeliu vyro nuotraukas. Man gražu, tik reikia prašyt, kad su mažesniu žiedu darytų (mums floristė padarė ne tokią puokštę ir butonjerę, kokios norėjom, jau minėjau kažkur. Mums pasakė, padariau butonjerę iš to, ką turėjau. Na "balaganas", vienas žodžiu).

P.S. ir man tik  TU wink.gif

graziai atrode smile.gif bet kazko truko blush2.gif Jo maciau tavo puokste,zinok kaip sveisciau jai po vestuviu ta gele per galva gal tada suprastu ko norejai is jos lotuliukas.gif as aisku juokauju 4u.gif o kur cia daretes?nes kiek matau esi is VLN smile.gif Kaip sunku kreiptis TU , esu nepripratusi prie tokio kreipynio,tai teko vel komentara is naujo rasyt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 12 08, 19:21)
graziai atrode smile.gif bet kazko truko blush2.gif 

net nepamenu, kokioj firmoj užsakinėjome. Ilgai negalėjau apsispręst, kokių gėlių noriu, po to daug važinėjom visur, nes ne visi floristikos salonai turėjos būtent žalias orchidėjas, vis siūlė baltas, alvines tokias. Sakau: man reikia būtent žalių. O man: na gal šitos tiks, gal tos... o gal norite kitų gėlių... doh.gif Nervas ima su tom floristėm, kai bando pakeist mūsų nuomones ir norus gun_bandana.gif
Tai vyras kai atvežė puokštes namo, norėjau važiuot į tą pardę (charakteris mano toks), vyras atkalbėjo ir skubėjom lb, tai palikau kaip yra, nusispjoviau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 08 gruodžio 2010 - 18:37
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 12 07, 16:05)
Labai grazu  wub.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 12 07, 12:20)
Na ką rolleyes.gif ką žadėjau, tą tesiu blush2.gif
Nežinau ar čia bus kam naudinga ar ne, bet parodysiu savo vestuvių floristiką [

Roziu spalva nerealiai grazi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 12 04, 17:52)

Beautiful eyes, labai laukiau taves griztant thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif Sveikinimai !!!! 4u.gif wub.gif Tik man rodo vos 4 foto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 12 08, 22:43)
Beautiful eyes, labai laukiau taves griztant  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif Sveikinimai !!!!  4u.gif  wub.gif  Tik man rodo vos 4 foto  doh.gif

Aciu wub.gif Pavelavai Tu, as jau isemiau nuotraukas is vestuviu Lietuvoje, bet ir ten tik kelios buvo ir tai negrazsios, sveciu fotkintos. Is fotografo dar negreit sulauksim doh.gif
Niu gal tuoj vel idesiu keleta, kad galetum paisziuret bendra vaizda,jei labai nori mirksiukas.gif

Niu va, dbr yra vel keletas is Lietuvos, idejau specialiai Tau Liekna mirksiukas.gif 4u.gif Nuotraukos nelabai kokios, nes fotkinta is megejosko fotiko o ir fotografas dar toks buvo lotuliukas.gif Kai turesiu normaliu (po kokio 1,5 - 2 men.), galesiu ikelti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 08 gruodžio 2010 - 23:08
*monikute*
nerealiai graziai wub.gif wub.gif wub.gif
o tas tiulis man patiko, labai jau neiprasta ir nematyta bigsmile.gif

*Beautiful*eyes*
svekinimai sukurus seima smile.gif geliu nelabai matosi, negaliu nieko pasakyt, kiek matau, vestuves kuklios buvo ax.gif
aa, sukuosena tokia daili pirma diena buvo rolleyes.gif

aciai
grazios spalvos geles, ideja grazi smile.gif

O as per savo vestuves laaabai buvau patenkinta florisciu darbu, padare tiksliai ko norejau ir net graziau nei issivaizdavau, o mano burbulas laikesi labai ilgai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 12 08, 21:54)
Aciu  wub.gif  Pavelavai Tu, as jau isemiau nuotraukas is vestuviu Lietuvoje, bet ir ten tik kelios buvo ir tai negrazsios, sveciu fotkintos. Is fotografo dar negreit sulauksim  doh.gif 
Niu gal tuoj vel idesiu keleta, kad galetum paisziuret bendra vaizda,jei labai nori  mirksiukas.gif

Niu va, dbr yra vel keletas is Lietuvos, idejau specialiai Tau Liekna  mirksiukas.gif  4u.gif  Nuotraukos nelabai kokios, nes fotkinta is megejosko fotiko o ir fotografas dar toks buvo  lotuliukas.gif  Kai turesiu normaliu (po kokio 1,5 - 2 men.), galesiu ikelti smile.gif

O man tai puokste kiek dazlibinu tai grazi mirksiukas.gif thumbup.gif Ir sukuosena bent is priekio labai dailiai atrodo, ir suknele ant taves figuros kaip nulieta thumbup.gif Na zodziu super wub.gif thumbup.gif Lauksim profesionaliu nuotraukyciu ax.gif Tiesa, su kokiais batais buvai? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 09 gruodžio 2010 - 01:47
QUOTE(Adrinėja @ 2010 12 08, 23:42)
*Beautiful*eyes*
svekinimai sukurus seima  smile.gif  geliu nelabai matosi, negaliu nieko pasakyt, kiek matau, vestuves kuklios buvo  ax.gif 
aa, sukuosena tokia daili pirma diena buvo  rolleyes.gif

Aciu 4u.gif Jo, vestuves buvo labai kuklios, tiesiog vakaras kavineje su seima, jokiu muzikantu ir pan.
Geresniu nuotrauku su gelem neturiu, kai bus profesionalios tada parodysiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 12 09, 01:46)
O man tai puokste kiek dazlibinu tai grazi  mirksiukas.gif  thumbup.gif Ir sukuosena bent is priekio labai dailiai atrodo, ir suknele ant taves figuros kaip nulieta  thumbup.gif Na zodziu super  wub.gif  thumbup.gif Lauksim profesionaliu nuotraukyciu  ax.gif Tiesa, su kokiais batais buvai?  biggrin.gif


Aciu uz komplimentus 4u.gif Na, man puokte nebuvo visai jau baisi, bet norejau ne tokios blush2.gif Bet dabar jaunesuku sau del to galvos smile.gif Baznycioj ir kavinei buvau su bateliais, o kai i gamta varem, persiaviau aulinukus ir tikrai nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 12 09, 09:56)


Prasivalyk ką a.ž. 4u.gif
Atsakyti