Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

pavasario nuotakos:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
http://luxeeventschi...mo-narcissus-2/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltojifeja: 29 spalio 2010 - 11:58
Grazios puoksteles wub.gif o narcizai kaip man patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 29, 14:08)
Grazios puoksteles  wub.gif  o narcizai kaip man patinka  ax.gif

man ir narcizai super. ta geltona spalva tokiu optimizmu spinduliuoja. be to tai nebrangi gele, kuria labai graziai stalai dekoruoti atrodo.
buvau vestuvese, kur gavome po maza narciza vazonelyje wink.gif super wink.gif o dar ju kvapas....
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 10 29, 13:32)
tai yra gimtadieniai, krikstynos, mergvakariai kur gali savo kurybines idejas realizuoti wink.gif gali kaupti informacija, kad kai tekes, galetum pazerti perliuku, kurie suzaves busimas nuotakas ir pades susikurti vestuviu ideja smile.gif


pas mus tokia situacija su gimtadieniais, kad nera galimybiu, kazka organizuoti... unsure.gif o siaip dbr kas madoj, po poros metu bus jau nuvalkiota, tad tie perliukai labai laikini biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 10 29, 13:10)
man ir narcizai super. ta geltona spalva tokiu optimizmu spinduliuoja. be to tai nebrangi gele, kuria labai graziai stalai dekoruoti atrodo.
buvau vestuvese, kur gavome po maza narciza vazonelyje wink.gif super wink.gif o dar ju kvapas....

aha wub.gif gaila, kad teku ne pavasari blush2.gif man taip daug garziu geliu yar,pvz.bijunai dar super wub.gif , bet mano laikas toks, kad nera is ko rinktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 29, 14:18)
pas mus tokia situacija su gimtadieniais, kad nera galimybiu, kazka organizuoti... unsure.gif o siaip dbr kas madoj, po poros metu bus jau nuvalkiota, tad tie perliukai labai laikini biggrin.gif

na zinok, manau svarbu sekti ne madomis, o rinktis kas patinka. kai kurias idejas galima modernizuoti pritaikant pagal kiekvieno poreikius. bet originalumas, visada liks originalumas. arba galima rinktis klasika, jinai visais laikais madinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 29, 12:09)
nesunku, jei pasirenkamos viena arba kelios spalvos. pas mus buvo zalia ir sidabrine ir viskas buvo suderinta kuo puikiausiai thumbup.gif nesakau, kad jaunikis buvo su zaliu kostiumu lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif tikrai pritariu rolleyes.gif suderinti visas detales nėra sudėtinga, tik reikia tam laiko paskirti 4u.gif šiais dėkingais laikais esant visagaliam internetui, praktiškai viskas įmanoma ir iš visos gausos pavyzdžių tikrai įmanoma išsirinkti ir susidelioti pačius gražiausius ir artimiausius sielai akcentus wub.gif tiek puokštę, tiek aksesuarus, puošybos elementus, visas smulkmenėles ir detales ir visa kita wub.gif

Aš pasirinkau violetinę ir baltą spalvas ir viską derinau, kad būtų su šiom spalvytėm ax.gif

Anksčiau tikrai nebuvo tokių didelių galimybių schmoll.gif viskas buvo standartiška, rėmuose be įvairesnių variantų schmoll.gif o dabar tik turėk kantrybės peržiūrėti visam asortimentui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 29 spalio 2010 - 14:36
QUOTE(*monikute* @ 2010 10 29, 16:34)


drinks_cheers.gif
Atsakyti
na pasiskaičius paaiškinimą apie tradicines ir netradicines nuotakas save prisiskiriu netradicinėms, nors taip nemaniau kai tekėjau tongue.gif
Atsakyti
o tai gal parodytumėt savo nuotraukų? GUCCI ir mmmune, monikute?
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 10 29, 11:55)


nestandartine, truputi kitokiu paziuru nuotaka, kuriai reikia ryskesnes puokstes, idomesniu geliu,



tai pasirodo buvau nestandartinė nuotaka - (pvz., mano puokštė buvo iš žalių orchidėjų smile.gif gyvenime nepagalvočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 29, 22:27)
o tai gal parodytumėt savo nuotraukų? GUCCI ir mmmune, monikute?


galiu nebent ikelti tik savo puokste 4u.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GUCCI*: 30 spalio 2010 - 09:33