Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(mmmune @ 2010 12 05, 22:58)

pas mus buvo žalios orchidėjos, bet deja puokštę padarė ne tokią, kokios norėjau (norėjau kad butų kokie 7-9 žiedai mikrofone, o pamergių ir liudininkės tokia pati puokštė turėjo būti, tik 1 orchidėjos žiedas, be jokios žalumos kabančios). Įmetu tai, ką gavau (savo ir pamergių) smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nesuprantu, kodel floristes ka nors ideda i puokste savo nuoziura? doh.gif Jau ne viena karta tenka apie tai skaityti g.gif
As buciau nukirpusi tuos kotus - nematau jokio grozio juose. O pacios orchidejos thumbup.gif Ir spalva kokia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 12 06, 10:17)
Nesuprantu, kodel floristes ka nors ideda i puokste savo nuoziura? doh.gif Jau ne viena karta tenka apie tai skaityti g.gif
As buciau nukirpusi tuos kotus - nematau jokio grozio juose. O pacios orchidejos thumbup.gif Ir spalva kokia bigsmile.gif

man irgi tiek kotai buvo ne į temą, bet per skubėjimą jau nieko nedariau, kelis žiedus išemiau iš puokštės greitai, kad nebūtų lb griozdiška, nes padarė iš 15 žiedų!!! kai kalba 4jo max 11. Man irgi tenka dažnai girdėt, kad kažką savo padaro floristės, tai jom negražu, tai dar kažkas bash.gif Jeigu nuotaka užsako tokią puokštę, vadinas jai patinka. Ir jubiliejaus proga užsakinėjom didelę puokštę, atnešiau fotkę, paklausiai lygiai tokią pat padaryt galit? Sako: taip. atėjau atsiimt, atnešė kažkokį pyyyyp, klausiu, čia jūsų nuomonę tokia pati puokštė kaip nuotraukoj? tai ji man: aj, žinot, pradėjau rinkt tas gėles, man pasirodė per didelės, tos per smulkios... na vienu žodžiu doh.gif

O spalva, musų vestuvių akcentas buvo žalias smile.gif Vestuvės buvo lapkriočio 24d, tai norėjom žalios spalvos. Pamergės buvo su šviesiai žaliom suknelem, puokštės va, dar ir bažnyčioj gerai pataikė, ten puokštės 2 didelės buvo irgi su žaliom gėlėm thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 06 gruodžio 2010 - 09:26
QUOTE(mmmune @ 2010 12 05, 22:58)


oho keik ideju aciu. gal patartumete kurios is siu paminetu, gerai laikosi puoksteje?? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 12 06, 10:57)
oho keik ideju aciu. gal patartumete kurios is siu paminetu, gerai laikosi puoksteje??  rolleyes.gif

orchidėjos tikrai gerai laikosi, patikrinta. Per vestuves ir lijo, ir vėjas buvo stiprus, puokštės atlaikė viską thumbup.gif Santinukų puokštę turėjo kaimynę, sakė irgi super gėlės.
Atsakyti
Niu ir liuks, aciai, kad nesureagavai i ta puokste - man irgi maziausiai rupetu ta diena kotai irnesakyk.gif
Tik siaip keista, kad yra florisciu, kurios mano, jog ju fantazija yra geriau negu klientes pageidavimai g.gif

Beje, kiek uz tokia puokste sumokejot? blink.gif Speju 150 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 12 06, 11:02)


Beje, kiek uz tokia puokste sumokejot? blink.gif Speju 150 ax.gif

tikslaii nepamenu, apie 200lt už viską (190lt berods) - mano, pamergių (2), liudininkės puokštės + 4 butonjerės. Bet tai buvo prieš 3 metus.
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 12 06, 11:08)
tikslaii nepamenu, apie 200lt už viską (190lt berods)  - mano, pamergių (2), liudininkės puokštės + 4 butonjerės. Bet tai buvo prieš 3 metus.


tie kotai visą vaizdą gadina..
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 12 06, 11:11)
tie kotai visą vaizdą gadina..

kažkaip nekreipi po kokios valandos dėmesio į tas puokštes, šukuosena. Nuotraukuose puokštė tik namie ir bažnyčioj, kitus jos nebuvo, mašinoj gulėjo smile.gif Fotkinomės su dovanotomis rožėmis, arba be gėlių smile.gif
Papildyta:
o ir laiko nebuvo su puokštėm žaist, kažką taisyt, nes mes su vyru ryte dar į kavinę turėjom tortus visu suvežt, saldumynus, alkoholį... Viską patys darėm, tai lakstėm iki pask.minutės kaip nenormalūs, vos į bažnyčią nepavėlavom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2010 11 27, 01:29)
idesiu dar paziuret

o kokios geles pirmoje ir antroje puoksteleje?
Atsakyti
aciai, puokščių spalvinė gama graži wub.gif užjaučiu dėl nesėkmės console.gif ale kokios šiknės tos floristės, kurios savo nuožiūra pradeda "kurti" puokštes ir ne taip kaip jaunoji pageidavo doh.gif mad.gif


*Beautiful*eyes*
sveikinu sukūrus šeimą wub.gif laimės didelės jums 4u.gif atrodei labai gražiai, o nuotraukos prie Karibų jūros pasaka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti