Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(bubosecka @ 2010 11 28, 22:24)
man graži  4u.gif


tokia labai kukli, neissisaukianti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 11 28, 23:24)
man graži  4u.gif

QUOTE(Mislingoji @ 2010 11 28, 23:59)
tokia labai kukli, neissisaukianti wub.gif

Kai pamaciau negaliu ismest is galvos, ties ja manau ir apsistosiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavuum: 28 lapkričio 2010 - 22:37
QUOTE(vavuum @ 2010 11 28, 22:17)
Mergaites, o ka manot apie tokia puokstele....?ax.gif
user posted image



man lb graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 11 28, 17:31)
parodykit  bigsmile.gif



QUOTE(pim @ 2010 11 28, 20:47)
drinks_cheers.gif man irgi būtų įdomu pamatyt 4u.gif


buvau rodžiusi kažkada seniau blush2.gif
Dabar tik šį savaitgalį gavome visas nuotraukas iš fotografų, tai reikia atrinkti, sutvarkyti ir galėsiu parodyti jei įdomu 4u.gif

QUOTE(vavuum @ 2010 11 28, 22:17)
Mergaites, o ka manot apie tokia puokstele....?ax.gif



tikrai labai gražu wub.gif čia viskas taip suderintai žiūrisi ir taip stilingai bigsmile.gif
Atsakyti
Monikute, aišku, kad įdomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 11 29, 11:51)
Monikute, aišku, kad įdomu  biggrin.gif


tada kai sutvarkysiu nuotraukas būtinai parodysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 11 28, 20:17)
Mergaites, o ka manot apie tokia puokstele....?ax.gif
user posted image

Suknele dieviska wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Panele* @ 2010 11 27, 12:47)
as vis susimastau, o jeigu puokste maisyt su tarkim ryskesnes spalvos gelytes, tai ar butina ir toliau viska mazdaug derinti? ar gali tik puokste ryskesne buti?  g.gif  kaip manot? mazdaug va tokia jeigu...

Jau anoj temoj pamenu snekejom, kad daugeliui grazu, kai tik puokste ryskesnes issiskiria is bendro vaizdo. Grazus akcentas ir nuotraukos ryskesnes, graziau ziurisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 11 28, 23:17)
Mergaites, o ka manot apie tokia puokstele....?ax.gif
user posted image


lb grazi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*monikute* @ 2010 11 29, 12:47)
buvau rodžiusi kažkada seniau  blush2.gif
Dabar tik šį savaitgalį gavome visas nuotraukas iš fotografų, tai reikia atrinkti, sutvarkyti ir galėsiu parodyti jei įdomu  4u.gif


labai lauksim nuotraukyciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 11 28, 22:17)
Mergaites, o ka manot apie tokia puokstele....?ax.gif
user posted image


Puokštelė labai graži, tik ją reikėtų labiau pasaugoti, kadangi Phalenopsis žiedai gležnoki 4u.gif Beje ir suknelė įdomi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(mira66 @ 2010 11 28, 12:29)
dievinu kalijas, ir jei niekas nepasikeis, savo diena noreciau kazko panasaus su kalijomis arba lelijomis wub.gif


Tokio tipo puokštės gražiausiai žiūrisi prie žuvytės tipo suknelių arba šiaip siauručių, tuomet ilga puokštė išryškina suknelės siluetą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 11 28, 23:17)
Mergaites, o ka manot apie tokia puokstele....?ax.gif
user posted image

visai nieko smile.gif
Atsakyti
O sakykit prieš kiek laiko reikia užsakinėti puokštes?
Papildyta:
Grazu tai, kas paprasta...

user posted image

user posted image
[/quote]


Su bijunais labai grazi, tik gal ju kvapas gali nepatikti, o gal žinote ,kokios gėlės geriausiai laikosi? Nes nesinorėtų, kad įpusėjus šventej puokštė atrodytų nekaip. Aš tai labai norėčiau tulpių puokštelės, bet rugpjūtį jų turbūt sunku surasti ir kaina yra didesnė, nes ne sezonas ir dar klausimas kaip jos laikys karštą dieną, tikriausiai ne pats geriausias variantas, išsilaikymo iki šventės pabaigos?
Atsakyti
QUOTE(jurakvepuok @ 2010 12 01, 15:07)
O sakykit prieš kiek laiko reikia užsakinėti puokštes?
Papildyta:
Su bijunais labai grazi, tik gal ju kvapas gali nepatikti, o gal žinote ,kokios gėlės geriausiai laikosi? Nes nesinorėtų, kad įpusėjus šventej puokštė atrodytų nekaip. Aš tai labai norėčiau tulpių puokštelės, bet rugpjūtį jų turbūt sunku surasti ir kaina yra didesnė, nes ne sezonas ir dar klausimas kaip jos laikys karštą dieną, tikriausiai ne pats geriausias variantas, išsilaikymo iki šventės pabaigos?


Gėlių užsakymo laikas priklauso nuo salono, geriausiai šiaip pries mėnesį ar pries 3 savaites mirksiukas.gif
O taip, dėl tulpių Jūs visiškai teisi, rugpjūtį tikrai nesezonas, o plius jų atsparumas karščiui prastas unsure.gif Tulpių yra dabar, buna pavasarį ir galima gauti lapkričio mėnesį.
Patvariausios gėlės yra kalijos, gvazdikai, orhidėjos. Darant puokštę į "mikrafoną" puikiai laikosi ir visokios kitokios gėlės (frezijos, rožės, eustomos).Floristė turi žinoti kaip sukomponuoti puokštę, kad gėlių vytimas vizualiai nesimatytų ir nesugadintų puokštės vaizdo, plius yra tam tikri chemikalai. Rimta floristė tai žinos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 01 gruodžio 2010 - 14:54