Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(bubosecka @ 2010 11 26, 17:38)
Ačiukas  4u.gif  Gal tu ir teisi  g.gif  Šeip užzisakinėjau visai be nieko puokštę iš eustomų...nu tokį burbuliuką...  Pamačiau šitą tik tada, kai įteikė vyrelis  biggrin.gif  ir kažkaip atrodė viskas vietoj...  4u.gif


kartais megsta savo kazka ikisti floristes g.gif geai, kad maniske nesugalvojo man ideti tu gelyciu smile.gif
siaip tikrai lb grazi, tokia pilna wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 26, 17:40)
kartais megsta savo kazka ikisti floristes g.gif  geai, kad maniske nesugalvojo man ideti tu gelyciu smile.gif
siaip tikrai lb grazi, tokia pilna wub.gif


Dėkui blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kam melyna prie sirdies wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2010 11 26, 23:26)
Gal kam melyna prie sirdies  wub.gif
user posted image


Ar cia tokia apvytus atrodo blush2.gif ar tokios tos gelytes buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 11 26, 23:29)
Ar cia tokia apvytus atrodo  blush2.gif  ar tokios tos gelytes buna?  g.gif


Nezinau, kaip jos vadinasi, bet cia sitos geles.

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 26 lapkričio 2010 - 23:47
idesiu dar paziuret
Atsakyti
as vis susimastau, o jeigu puokste maisyt su tarkim ryskesnes spalvos gelytes, tai ar butina ir toliau viska mazdaug derinti? ar gali tik puokste ryskesne buti? g.gif kaip manot? mazdaug va tokia jeigu...
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 11 27, 15:47)
as vis susimastau, o jeigu puokste maisyt su tarkim ryskesnes spalvos gelytes, tai ar butina ir toliau viska mazdaug derinti? ar gali tik puokste ryskesne buti?  g.gif  kaip manot? mazdaug va tokia jeigu...

man asmeniskai labai spalviniai akcentai patinka, bet jei busi visa balta, tai puokste ir su ryskesnemis gelemis manau puikiai ziuresis wink.gif nors manau sventimo vietoje nebus viskas balta, todel tokias pat gelytes kaip tavo puoksteje galesi panaudoti stalu puosimui wink.gif ar panasios spalvos serveteles naudot. su balta ir pasirinkta spalvos aksesuarais ir masina puosti wink.gif aisku kaip minejau jei ne viskas bus balta
bet cia mano siulymas;) puokstyte daili ir manau puikiai tiktu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 11 27, 15:47)
as vis susimastau, o jeigu puokste maisyt su tarkim ryskesnes spalvos gelytes, tai ar butina ir toliau viska mazdaug derinti? ar gali tik puokste ryskesne buti?  g.gif  kaip manot? mazdaug va tokia jeigu...


jei dar kazkur dominuos rozines spalvos, tai puikiai deres, bet jei ne, tai truputi bus iskritusi is konteksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2010 11 27, 00:29)
idesiu dar paziuret

su juodom plunksnom tikrai nekokia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 11 27, 19:16)
su juodom plunksnom tikrai nekokia schmoll.gif

Ten gal jos ne juodos, o tamsiai melynos man lyg atrodo g.gif
Atsakyti
teik grožių, tiek gėlių... Gaila LT toli gražu ne viską rasi unsure.gif
Atsakyti