Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Bet kiek daug eustomu - tokia soti puokste wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 25, 21:02)
Bet kiek daug eustomu - tokia soti puokste wub.gif


Soti biggrin.gif na taip, tokia buvo pilna thumbup.gif Ir atlaikė super karštą dieną... smile.gif Manau, butent dėl to, kad jų buvo daug, tai ir atlaikė... ax.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Envuke @ 2010 11 25, 22:19)

Trecioji labai grazi, tik nesuprantu, kas cia per gelytes? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(krista-30 @ 2010 11 25, 22:22)
Trecioji labai grazi, tik nesuprantu, kas cia per gelytes? bigsmile.gif


Vėdrynai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bubosecka @ 2010 11 25, 17:05)
Mano puokštė smile.gif

Labai graži ir miela puokštė 4u.gif man patinka, kad ji tokia pilnutė ax.gif Neatrodo "skysta", o dėl jos atlaikymo teisingai galvojate, išbuvo todėl, kad standžiai ir daug visko pridėta. Gėlytėms tiesiog nebuvo kur nuvysti 4u.gif
Atsakyti
mmmune, kiek reiketu roziu puoksteje, kad ji islaikytu visa diena? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 25, 22:40)
mmmune, kiek reiketu roziu puoksteje, kad ji islaikytu visa diena? unsure.gif

Viskas priklauso nuo puokštės darymo technikos. Jiegu ji rišama paprastai, kaspinėliu, užtenka net ir 12 rožių, šiaip standartas 20 vnt., max 25 vnt. Jeigu puokštė daroma į "mikrafoną", jų susideda apie 30vnt., na +- 5 vnt. Viskas dar priklauso nuo pačio žiedo dydžio. Privalumas formuojamų į "mikrafonus" - ideali forma, nuolat gėlėms teikiama drėgmė, ilgesnis išsilaikymas nenuvytus. Rišant paprastai formuojamos kuklesnės puokštelės, atsiranda tikimybė kur nors netyčia užkabinus puokštę nulaužti žiedą. Kiekviena nuotaka visur atranda tiek privalumų tiek ir trūkumų. Patarimas paprastas - rinkitės tai, kas labiausiai prie širdies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 11 25, 23:33)
Labai graži ir miela puokštė  4u.gif  man patinka, kad ji tokia pilnutė  ax.gif Neatrodo "skysta", o dėl jos atlaikymo teisingai galvojate, išbuvo todėl, kad standžiai ir daug visko pridėta. Gėlytėms tiesiog nebuvo kur nuvysti  4u.gif


Ačiū 4u.gif pamenu, kaip mėčiausi dėl puokštės doh.gif bet galiausiai likau patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Envuke @ 2010 11 25, 21:19)

kas ten tie žali burbuliukai?
Mane labai domina žalios gelsvos gėlės, nes žalia spalva manau turėtų dominuoti vestuvėse, gal kas galėtų patart kokių žalių gėlyčių, kurios būna rugsėjo mėnesį? rolleyes.gif
Atsakyti
mmmune, dekui uz info - issisaugojau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 11 25, 18:05)
Mano puokštė smile.gif


lb grazi, bet butu dar graziau jei nebutu tu gipsiniu gelyciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 26, 16:42)
lb grazi, bet butu dar graziau jei nebutu tu gipsiniu gelyciu smile.gif


Ačiukas 4u.gif Gal tu ir teisi g.gif Šeip užzisakinėjau visai be nieko puokštę iš eustomų...nu tokį burbuliuką... Pamačiau šitą tik tada, kai įteikė vyrelis biggrin.gif ir kažkaip atrodė viskas vietoj... 4u.gif
Atsakyti