Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(krista-30 @ 2010 11 19, 15:07)
As taip pasiziurejau i Jusu puokstele ir i savo, kuri man patiko, kazin tos baltos mazosios gelytes nebus is tu brangiuju?


o kur jus mato puokstele matet? blush2.gif
ikelkit savonusiziureta puokstele ir paziuresim ar ten tos ar kitos, nes tos kitos yra pigesnes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 19, 14:01)
as nesu zinove didele, bet kai as domejausi, tai lb priklauso kokiu gelyciu ir kiek ju nori ideti i puokste.. rozes, frezijos, orhidejos ir kitos prabangesnes geles yra brangios.. bet jas pamaisius su parastsnem gelytem, kaina sumazeja.. tarkim mano pamergiu puokstese buvo 3 zalvos rozes didokom galvom ir zaluma, tai kad jos ten gal kokia 10lt sieke, nes rozes leido tureti savas... o mano puokste buvo is kokiu gal 40 mazesniu baltu roziu ir ornitogalu, tai ji sieke gal apie 50lt g.gif  bet perkant pas floriste rozes, tai kaina saldi gunasi.. tarkim grazesne roze kainuoja 3lt, o tau ju reikia kokiu 30, tai gaunasi jau 90lt, o jei dar imaisai kazkokios zalumos, plius darbelis, tai ziurek jau gaunasi apie 150lt smile.gif
tai zodziu mes uzsakinejom jaunosios puokste, 3 pamergem, pirslienei ir masinos papuosimas, tai uz viska palikom 300lt... mat masinos papuosimas nepigiai atsejo lotuliukas.gif
o tos sumos kaip jus rasot, tai cia gal jau dar kazkas mandriau.. nes realiai tokiu kainu nesu girdejusi g.gif
Papildyta:
tai va atrodo, paprasta, bet uztat brangi smile.gif

tai ten irgi pamergiu puokstes,masinu papuosimas,jaunuju ir pirslienes puokste ir viskas.Bet ten tai buvo vien rozes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 19, 15:14)
tai ten irgi pamergiu puokstes,masinu papuosimas,jaunuju ir pirslienes puokste ir viskas.Bet ten tai buvo vien rozes  smile.gif


tai va, vien rozes, kuriu kaina kosmine smile.gif o gal dar ir nutare rozem puosti sale, kur bus svente smile.gif o mes tai daug sutaupema, kad rozes dykai gavom, nes jei ne, tai butu kaina greiciausiai dviguba gavusis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 19, 13:47)
noreciau paklausti jusu zinoves biggrin.gif  kokios isvis kaina puokstes?nuo kikek ji prasideda? g.gif  nes ko nepaklausiu tai sako kad uz pulko gelytes,uz jaunosios sumoka 1.500 lt ar dar daugiau.Kazin kokia istiesu ta kaina rolleyes.gif


Čia man regis kaina būna tokia didelė jei ir šventimo vietoje puošiama gėlėmis ir bažnyčia ax.gif

Pavyzdžiui aš už mašinos papuošimą, jaunosios puokštę, jaunikio butonjerę, 8 pamergių puokšteles, jaunujų taurių papuošimą gėlėmis ir tris kvietkiukus į plaukus iš viso sumokėjau 350 litų ax.gif manau tai labai normali kaina smile.gif Mano puokštė iš visos tos sumos užėmė daugiausiai biggrin.gif kainavo apie 100 litų, joje buvo ir rožių, ir frezijų, ir bijūnų, ir eustomų wub.gif o pamergių puokštytės buvo padarytos iš vienos rožės, kelių frezijų ir šiek tiek žalumos, tai vieno vieneto kaina išėjo 10 litų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 19 lapkričio 2010 - 13:20
QUOTE(*monikute* @ 2010 11 19, 14:19)
Čia man regis kaina būna tokia didelė jei ir šventimo vietoje puošiama gėlėmis ir bažnyčia  ax.gif

Pavyzdžiui aš už mašinos papuošimą, jaunosios puokštę, jaunikio butonjerę, ir 8 pamergių puokšteles, jaunujų taures papuoštas gėlėmis ir trys kvietkiukai į plaukus, tai už viską iš viso sumokėjau 350 litų  ax.gif  manau tai labai normali kaina  smile.gif Mano puokštė iš visos tos sumos užėmė daugiausiai  biggrin.gif  kainavo apie 100 litų, joje buvo ir rožių, ir frezijų, ir bijūnų, ir eustomų  wub.gif  o pamergių puokštytės buvo padarytos iš vienos rožės, kelių frezijų ir šiek tiek žalumos, tai vieno vieneto kaina išėjo 10 litų  rolleyes.gif

dziugu,kad tiek daug visko ir kaina prieinama thumbup.gif kiek zinau ten sale buvo balionais papuosta ir nuo masinos nuimtas papuosimas buvo nunestas i sale,o baznycioje jokio papuosimo ir nebuvo g.gif gerai cia nesigilinsiu biggrin.gif smagu kad jau antra kainyte padori smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 11 19, 15:19)
Čia man regis kaina būna tokia didelė jei ir šventimo vietoje puošiama gėlėmis ir bažnyčia  ax.gif

Pavyzdžiui aš už mašinos papuošimą, jaunosios puokštę, jaunikio butonjerę, 8 pamergių puokšteles, jaunujų taurių papuošimą gėlėmis ir tris kvietkiukus į plaukus  iš viso sumokėjau 350 litų  ax.gif  manau tai labai normali kaina  smile.gif Mano puokštė iš visos tos sumos užėmė daugiausiai  biggrin.gif  kainavo apie 100 litų, joje buvo ir rožių, ir frezijų, ir bijūnų, ir eustomų  wub.gif  o pamergių puokštytės buvo padarytos iš vienos rožės, kelių frezijų ir šiek tiek žalumos, tai vieno vieneto kaina išėjo 10 litų  rolleyes.gif


ir dar reikia napamirsti kur uzsakineji, jei tarp geliu salone, tai kaina isauga doh.gif lotuliukas.gif
tai jums pasiseke, nes gana pigiai jus cia apsisukot thumbup.gif
Atsakyti
Paziurekit, kokios cia tos mazos gelytes? Tikiuosi ne is tu brangiuju, nes ir viduriukai kazkoki juodi, ne tokie kaip jusu komentuotoj puokstelej
Atsakyti
QUOTE(krista-30 @ 2010 11 19, 15:22)
Paziurekit, kokios cia tos mazos gelytes? Tikiuosi ne is tu brangiuju, nes ir viduriukai kazkoki juodi, ne tokie kaip jusu komentuotoj puokstelej


tai cia ornotogalai, pas mane irgi jie buvo, tai jie tokiom sakutem yra, tai tikrai nera brangus, galit nurimti irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 19, 14:21)
dziugu,kad tiek daug visko ir kaina prieinama thumbup.gif  kiek zinau ten sale buvo balionais papuosta ir nuo masinos nuimtas papuosimas buvo nunestas i sale,o baznycioje jokio papuosimo ir nebuvo g.gif  gerai cia nesigilinsiu biggrin.gif  smagu kad jau antra kainyte padori smile.gif  smile.gif  smile.gif


Nu nežinau user posted image nuo mašinos imti gėles ir dėti ant stalo user posted image taigi nuo važinėjimosi iš tos puokštės ten nieko nelieka ir pilna viskių vabalų, žiedlapiai ir lapeliai nudraskyti nuo vėjo doh.gif

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 19, 14:21)
ir dar reikia napamirsti kur uzsakineji, jei tarp geliu salone, tai kaina isauga  doh.gif  lotuliukas.gif
tai jums pasiseke, nes gana pigiai jus cia apsisukot thumbup.gif


Aš užsakinėjau iš vienos floristės, kuri jau daug metų dirba tą darbą ir labai daug kas pas ją kreipiasi smile.gif na žodžiu moteris su patirtimi ir turinti vardą, tai kai pas ją ėjau, prisipažinsiu galvojau tikrai ne mažiau 600 litų už viską paklosiu, bet su ja pasikonsultavusi nusiraminau, nes kaina ir variantai, kuriuos ji siūlė tikrai buvo labai padorūs user posted image

QUOTE(krista-30 @ 2010 11 19, 14:22)
Paziurekit, kokios cia tos mazos gelytes? Tikiuosi ne is tu brangiuju, nes ir viduriukai kazkoki juodi, ne tokie kaip jusu komentuotoj puokstelej


Čia yra tos pigesnės - ornitogalai mirksiukas.gif taip, kad galit ramiai miegoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 19, 14:28)
tai cia ornotogalai, pas mane irgi jie buvo, tai jie tokiom sakutem yra, tai tikrai nera brangus, galit nurimti irnesakyk.gif

Aciu Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 11 19, 15:28)
Nu nežinaunuo mašinos imti gėles ir dėti ant stalo taigi nuo važinėjimosi iš tos puokštės ten nieko nelieka ir pilna viskių vabalų, žiedlapiai ir lapeliai nudraskyti nuo vėjo  doh.gif
Aš užsakinėjau iš vienos floristės, kuri jau daug metų dirba tą darbą ir labai daug kas pas ją kreipiasi  smile.gif  na žodžiu moteris su  patirtimi ir turinti vardą, tai kai pas ją ėjau, prisipažinsiu galvojau tikrai ne mažiau 600 litų už viską paklosiu, bet su ja pasikonsultavusi nusiraminau, nes kaina ir variantai, kuriuos ji siūlė tikrai buvo labai padorūs 


ziurint dar koks tas papuosimas.. kai pas mus buvo viskas priglude jokiu nebuvo lapeliu, tai gana graziai atrode ir po dienos vazinejimosi, bet kazkaip nekilo mintis nusikijuoti ir nat stalo atsinesti lotuliukas.gif o del vabalu, tai visko gali buti g.gif

tai saunu, kad isejo taip viskas super duper su puoksteliu kainom thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(krista-30 @ 2010 11 19, 15:31)
Aciu Jums  4u.gif


oi nera uz ka mirksiukas.gif 4u.gif
ne jus, o tu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 18, 19:56)

Trecia pasakiska thumbup.gif wub.gif
Atsakyti