Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(krista-30 @ 2010 11 18, 18:23)
Noreciau kazko panasaus i sia tik su oranzinem kalijom  wub.gif


visai daili puokstele wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 18, 22:56)


lb norejau sitos puokstes, bet deja neikandama man ji buvo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 19, 13:01)
lb norejau sitos puokstes, bet deja neikandama man ji buvo doh.gif  lotuliukas.gif

Labai brangi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krista-30 @ 2010 11 19, 14:06)
Labai brangi? g.gif


tos gelytes lb brangiai iseina, nes jos auga nat tokio medelio.. o tas medelis kainuoja gal apie 15lt, bijau pameluoti.. ir nat jo tikrai negausu tu ziedeliu, o norint tokios dideles, tai gautusi kosmine kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 19, 13:25)
tos gelytes lb brangiai iseina, nes jos auga nat tokio medelio.. o tas medelis kainuoja gal apie 15lt, bijau pameluoti.. ir nat jo tikrai negausu tu ziedeliu, o norint tokios dideles, tai gautusi kosmine kaina doh.gif

net nebuciau pagalvojus,kad ji tokia brangi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 19, 14:32)
net nebuciau pagalvojus,kad ji tokia brangi blink.gif


ir as lotuliukas.gif atrodo mazos parastos gelytes, o kainyte tai saldi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 19, 13:38)
ir as lotuliukas.gif  atrodo mazos parastos gelytes, o kainyte tai saldi lotuliukas.gif

noreciau paklausti jusu zinoves biggrin.gif kokios isvis kaina puokstes?nuo kikek ji prasideda? g.gif nes ko nepaklausiu tai sako kad uz pulko gelytes,uz jaunosios sumoka 1.500 lt ar dar daugiau.Kazin kokia istiesu ta kaina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 19, 13:38)
ir as lotuliukas.gif  atrodo mazos parastos gelytes, o kainyte tai saldi lotuliukas.gif

Ir as nebuciau pagalvojusi: tokia mazulyte, o tokia kaian prilaiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 19, 14:47)
noreciau paklausti jusu zinoves biggrin.gif  kokios isvis kaina puokstes?nuo kikek ji prasideda? g.gif  nes ko nepaklausiu tai sako kad uz pulko gelytes,uz jaunosios sumoka 1.500 lt ar dar daugiau.Kazin kokia istiesu ta kaina rolleyes.gif


as nesu zinove didele, bet kai as domejausi, tai lb priklauso kokiu gelyciu ir kiek ju nori ideti i puokste.. rozes, frezijos, orhidejos ir kitos prabangesnes geles yra brangios.. bet jas pamaisius su parastsnem gelytem, kaina sumazeja.. tarkim mano pamergiu puokstese buvo 3 zalvos rozes didokom galvom ir zaluma, tai kad jos ten gal kokia 10lt sieke, nes rozes leido tureti savas... o mano puokste buvo is kokiu gal 40 mazesniu baltu roziu ir ornitogalu, tai ji sieke gal apie 50lt g.gif bet perkant pas floriste rozes, tai kaina saldi gunasi.. tarkim grazesne roze kainuoja 3lt, o tau ju reikia kokiu 30, tai gaunasi jau 90lt, o jei dar imaisai kazkokios zalumos, plius darbelis, tai ziurek jau gaunasi apie 150lt smile.gif
tai zodziu mes uzsakinejom jaunosios puokste, 3 pamergem, pirslienei ir masinos papuosimas, tai uz viska palikom 300lt... mat masinos papuosimas nepigiai atsejo lotuliukas.gif
o tos sumos kaip jus rasot, tai cia gal jau dar kazkas mandriau.. nes realiai tokiu kainu nesu girdejusi g.gif
Papildyta:
QUOTE(krista-30 @ 2010 11 19, 14:48)
Ir as nebuciau pagalvojusi: tokia mazulyte, o tokia kaian prilaiko g.gif


tai va atrodo, paprasta, bet uztat brangi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 19, 14:01)
as nesu zinove didele, bet kai as domejausi, tai lb priklauso kokiu gelyciu ir kiek ju nori ideti i puokste.. rozes, frezijos, orhidejos ir kitos prabangesnes geles yra brangios.. bet jas pamaisius su parastsnem gelytem, kaina sumazeja.. tarkim mano pamergiu puokstese buvo 3 zalvos rozes didokom galvom ir zaluma, tai kad jos ten gal kokia 10lt sieke, nes rozes leido tureti savas... o mano puokste buvo is kokiu gal 40 mazesniu baltu roziu ir ornitogalu, tai ji sieke gal apie 50lt g.gif  bet perkant pas floriste rozes, tai kaina saldi gunasi.. tarkim grazesne roze kainuoja 3lt, o tau ju reikia kokiu 30, tai gaunasi jau 90lt, o jei dar imaisai kazkokios zalumos, plius darbelis, tai ziurek jau gaunasi apie 150lt smile.gif
tai zodziu mes uzsakinejom jaunosios puokste, 3 pamergem, pirslienei ir masinos papuosimas, tai uz viska palikom 300lt... mat masinos papuosimas nepigiai atsejo lotuliukas.gif
o tos sumos kaip jus rasot, tai cia gal jau dar kazkas mandriau.. nes realiai tokiu kainu nesu girdejusi g.gif
Papildyta:
tai va atrodo, paprasta, bet uztat brangi smile.gif

As taip pasiziurejau i Jusu puokstele ir i savo, kuri man patiko, kazin tos baltos mazosios gelytes nebus is tu brangiuju?
Atsakyti