Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Lady*love @ 2010 11 16, 19:12)
Liekna tu ziauri nono.gif
Isivaizduoju ka ji man sakytu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

As tik moku kovoti su tokiais zmonemis, kurie pernelyg reiskia savo nuomone lotuliukas.gif
Atsakyti
Liekna, as vis ziuriu i tavo puokste ir galvoju, ar cia iprastos rozes, ar kazkokia ypatinga rusis, nes jos tokios dailios, ziedai truputi pailgi wub.gif Kai uzsisakete puokste, tiesiog roziu paprasete ir viskas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 16, 20:34)
Liekna, as vis ziuriu i tavo puokste ir galvoju, ar cia iprastos rozes, ar kazkokia ypatinga rusis, nes jos tokios dailios, ziedai truputi pailgi wub.gif Kai uzsisakete puokste, tiesiog roziu paprasete ir viskas? rolleyes.gif

As atskirai puokstes neuzsisakinejau. Esme tame, kad ji jau iejo i musu vestuvini pakleta, uz kuri susimokejom. Va CIA pavyzdziai.
As tik pasakiau, kad nenoriu jokiu priedu tik 12 roziu ir siek tiek zalumos aplinkui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 16 lapkričio 2010 - 23:10
QUOTE(liekna @ 2010 11 16, 21:09)


Idomu ka jusu anyta mano apie lelijas ir dar peristas juodu kaspinu. Pagasdinkit, gal tada sutiks del roziu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Whahahaha lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
galvoju apie sita
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2010 11 17, 15:36)
galvoju apie sita

Labai orginali puokste 4u.gif Bet tuomet jau viskas turi buti tarpusavyje suderinta.
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 11 15, 17:15)
po vestuviu pas anyta nebevaziuoju, nes kol planavom vestuves girdejom vien kritika

drinks_cheers.gif
Man taip su vyro seserim nutiko ax.gif

QUOTE(~Lady Jo~ @ 2010 11 15, 18:59)
Atra, tai spalvotieji kopūstai  ax.gif

O pirma? tongue.gif Ten medžiaginė puokštė su sagom biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2010 11 17, 15:36)
galvoju apie sita



man ji irgi labai graži smile.gif ir tikrai tiks žiemiškai nuotakai smile.gif
Atsakyti
bet bijau kad geles salcio nebijotu g.gif
Atsakyti
reikia su floriste pasikonsultuot ir pasakys, ar bijos ar ne smile.gif ... sveikinu už originalumą, gražu 4u.gif
Atsakyti
Galiu pasakyti, kad kai lauke minusas, visos gėlės į tai reaguoja, tik vienos mažiau, kitos labiau, ir atneštos į šilumą visos parodys, jog pabūvojo minusinėje temparatūroje verysad.gif . Šalčiams nesirinkite lepių gėlių (eustmos, vėdrynai, irisai, frezijos), tame tarpe ir pavasarinių, kurių galima gauti iš Olandijos. Kuo gėlės spalva tamsesnė, tuo mažiau atnešus puokštę į šilumą matysis šalčio padariniai 4u.gif Mažiaušiai lepios šalčio atžvilgiu yra kalijos ir visos chrizantemų giminės (nebereikalo jas neša lapkričio 1, yra tokių, kurios atlaiko net ir kelis minusiukus ) mirksiukas.gif
Atsakyti
Noreciau kazko panasaus i sia tik su oranzinem kalijom wub.gif
Atsakyti