Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(pim @ 2010 11 15, 16:54)
kažin kokios čia gėlės? unsure.gif


Frangipani 4u.gif
Atsakyti
aciu paneles uz patarimus aciuks.gif p.s uz vestuves mokame mes wub.gif ir mano tevai smile.gif
Pim paskutine puokste nereali! tokia nematyta ax.gif man atrodo kad cia plumerija! smile.gif
Papildyta:
dar keletas egzotiniu gelyciu bigsmile.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
super thumbup.gif tik kas cia per geles g.gif idomu Vilniuje tokiu gauciau
Atsakyti
gautum smile.gif maciau su mama bazeje geliu kur prie oro uosto smile.gif cia plumerija tikrai dar kitaip vadinama Frangipani. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 15, 17:37)
gautum smile.gif  maciau su mama bazeje geliu kur prie oro uosto smile.gif cia plumerija tikrai dar kitaip vadinama Frangipani. bigsmile.gif

bet gal ir klystu...bet tikrai panasia gele maciau ten wink.gif pabandyk ten nuvaziuot smile.gif
Atsakyti
ko ismokau planuodama savo vestuves - nereikia niekam nieko sakyti, nes kitaip kils karas. vieni kometuos vienaip, kiti kitaip, daeis iki taves, nervinsies, i zmones kitaip ziuret pradesi...po vestuviu pas anyta nebevaziuoju, nes kol planavom vestuves girdejom vien kritika...paskui kai isgirdo is giminiu, kad vestuves buvo labai saunios bande apsimesti kad pritaria, bet as jau buvau tiek negatyvios info is jos isgirdusi, kad tai negelbeja.
jei patinka rozes, rinkis rozes...ir sakyk, kad bus siurprizas, per vestuves pamatys kas kaip...ir viskas....kartais noredamos pasipasakoti sau meskos paslauga padarom...o juk anytos yra anytos, tik jos yra idealios, o sunu zmonos tokios niekada nebus...sekmes planuojant
Atsakyti
paskutinės PIM įkeltos nerealios smile.gif Iš viso, pastebiu, kad kartais grožiui suveikia tiesiog nematytos gėlės efektas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2010 11 06, 13:12)
as planuoju tokia puokste..atiduodu jusu teismui..geles orchidejos ir frezijos..modelis mazdaug matysis..

LAAAABAI grazu tokia tikra nuotakiska biggrin.gif kazkur pradzioj maciau puokste su ryskiai melyna spalva tikra katastrofa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 11 15, 15:54)
user posted image  user posted image user posted image kažin kokios čia gėlės? unsure.gif


Atra, tai spalvotieji kopūstai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Lady Jo~ @ 2010 11 15, 19:59)
Atra, tai spalvotieji kopūstai  ax.gif

net nepagalvociau kad gali taip idomiai atrodyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 14, 09:56)
Lieknos puokste first.gif Kiek joje vnt. roziu - apie 10? g.gif

Visada svaigau del bijunu, bet itariu, kad jie tikrai dienos begyje apvys, todel imsiu rozes ir ramu bus ax.gif Klasika.

Tik 12 wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 14, 18:01)
sveikutes mirksiukas.gif  siandien buvau sveciuose pas busima anyta.ji paprase parodyti kokia suknele ir puokste noriu vestuvem.Parodziau. Jos zodziai tiesiog mane nustebino! Pasake,kad tokios puokstes net nemanyciau uzsakyt,nes rozes tai geles vos nenuvalkiotos ir kad vestuvese jos negali buti.Kad suknele yra bjauriausia kuria ji galejo matyti! doh.gif  sakau net neiko negalejau jai atsakyti...nors mes ir gerai su ja sutariam...

Idomu ka jusu anyta mano apie lelijas ir dar peristas juodu kaspinu. Pagasdinkit, gal tada sutiks del roziu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 16, 21:09)
Tik 12  wub.gif
Papildyta:

Idomu ka jusu anyta mano apie lelijas ir dar peristas juodu kaspinu. Pagasdinkit, gal tada sutiks del roziu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Liekna tu ziauri nono.gif
Isivaizduoju ka ji man sakytu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti