Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(aciai @ 2010 11 14, 20:07)
na man asmeniškai šita puokštė nelb  smile.gif  Bet, nekreipkit dėmesio, ką kas sako (mums irgi bandė sugadint nuotaiką prieš vestuvės visi su savo komentarais, bet padėjom ant visų ir padarėm taip, kaip norėjom). Jeigu jums patinka, darykit tokią puokštę, bet gal tada geriau tų akmenukų nedėt  g.gif
Bet čia tik mano nuomonė  rolleyes.gif

ji bus be akmenyku,o kotas peejuostas balta atlasine juosta smile.gif bus paprastos rozes...tai svarbiasia kad ir jaunikiu nori jau dabar pati viska nupirkt be manes verysad.gif
Atsakyti
Tai jau galit dziaugtis kokia fantastiska anytele gavot. Nenustebciau, jei tos vestuves ir neivyktu. Su tokiu josios dirigavimu, ir kaip supratau, jusu pasidavimu spaudimui, gero nelauk. Arba bus vestuves tokios, kokiu nores ji, o ne Jus. Ir spekit, ar tik vestuvese ji jums vadovaus bigsmile.gif arba pastatykit ja i vieta, arba pakluskit. O dar geriau, eikit i skyreli "Kai isimaiso trecias", ten tokiu istoriju rasit apie anytas...
Atsakyti
QUOTE(SummerXXX @ 2010 11 14, 20:35)
Tai jau galit dziaugtis kokia fantastiska anytele gavot. Nenustebciau, jei tos vestuves ir neivyktu. Su tokiu josios dirigavimu, ir kaip supratau, jusu pasidavimu spaudimui, gero nelauk. Arba bus vestuves tokios, kokiu nores ji, o ne Jus. Ir spekit, ar tik vestuvese ji jums vadovaus  bigsmile.gif arba pastatykit ja i vieta, arba pakluskit. O dar geriau, eikit i skyreli "Kai isimaiso trecias", ten tokiu istoriju rasit apie anytas...

aciu wink.gif
tai kad mes jai nepasiduodam lotuliukas.gif paprasciausiai nieko jai neatsakau o darau savaip bigsmile.gif juolab kad man i pagalba visada atskubes mano mamyte! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip vaiku darzelis pas mus doh.gif
Atsakyti
Čia JŪSŲ vestuvės, JŪS ir spręskite mirksiukas.gif
Atsakyti
zinoma, kad darykit taip kaip JUS norit, o po to visa gyvenima gailesites, kad buvo ne taip, kaip norejot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mislingoji @ 2010 11 14, 23:13)
zinoma, kad darykit taip kaip JUS norit, o po to visa gyvenima gailesites, kad buvo ne taip, kaip norejot  doh.gif

paprasciausiai nusibodo girdeti jos norus-pageidavimus doh.gif o MB negaliu nieko pasakyt nes pradedam pyktis doh.gif doh.gif doh.gif oi sunku man bus-sunku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 14, 22:17)
paprasciausiai nusibodo girdeti jos norus-pageidavimus doh.gif o MB negaliu nieko pasakyt nes pradedam pyktis doh.gif  doh.gif  doh.gif  oi sunku man bus-sunku lotuliukas.gif


nemanau, kad nuotakos puokštė turi būti kivirčio tikslas smile.gif gal už to slepiasi kažkas daugiau blink.gif
Atsakyti
...butent, nes rozes yra rozes smile.gif Todel geriau niekam nieko nerodyti ir rinktis pagal savo nuomone, skoni, supratima.
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 14, 20:01)
sveikutes mirksiukas.gif  siandien buvau sveciuose pas busima anyta.ji paprase parodyti kokia suknele ir puokste noriu vestuvem.Parodziau. Jos zodziai tiesiog mane nustebino! Pasake,kad tokios puokstes net nemanyciau uzsakyt,nes rozes tai geles vos nenuvalkiotos ir kad vestuvese jos negali buti.Kad suknele yra bjauriausia kuria ji galejo matyti! doh.gif  sakau net neiko negalejau jai atsakyti...nors mes ir gerai su ja sutariam...
pasakykit man tokiai kvailei gal tos rozes isties yra tokios baisios puoksteje,ar kas cia jau taip siaubingai atrodo! user posted image


nieko sau anyta blink.gif
Jūsų dėta, daryčiau viską pagal save. Išklausyčiau, ką anyta sako, palinksėčiau galva, o grįžusi namo pasidaryčiau taip, kaip reik. Kas dėl puokštės, Jūsų parodytoji man nepatinka spalvine gama (rožinės spalvos rožės man nlb, jeigu vietoj jų būtų baltos, tada būtų liuks smile.gif ), tačiau, kaip kažkuri minėjo, rožės yra rožės ir vestuvinėje puokštėje jos visada atrodys gerai.
O pasakymas dėl suknelės irgi labai negražu iš jos pusės.. unsure.gif
Prisiminiau kai vasarą tuokėsi Snoro banko prezidento sūnus, tai anyta išrinko ir nupirko marčiai vestuvinę suknelę, nei matavusi, nei nuomonės išklausiusi...
Atsakyti
Jei anyta moka už vestuves, tai turi pilną teisę pareikšti ir savo nuomonę biggrin.gif

Kai pasiskaitau tokius komentarus, tai tyliai džiaugiuosi, kad turiu superinę anytą ax.gif
Atsakyti
Aš ir manau, jei ne ji moka, tai ir neturi teisės išvis nieko nurodinėti. Bet jei jos pinigai...na, nežinau, aš irgi kisčiausi į tai, kaip mano pinigai išleidžiami, tik gal ne iki tokio lygio, kokios puokštėje gėlės turi būti. Šiaip, jei jūs tuokiatės, vadinasi, esate SUAUGĘ žmonės, dėl to mamytės dėl jūsų neturi kovoti, prisiimkite atsakomybę už savo veiksmus, mandagiai pasakykite, kad čia jūsų vestuvės ir laikykitės to nuosekliai...su laiku tai bus suprasta.
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image kažin kokios čia gėlės? unsure.gif
Atsakyti