Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

dėkui, merginos smile.gif Kotelius nupjoviau su aštriu peiliu pati biggrin.gif kad ilgis optimalus būtų laikant, o surištos tuo natūraliu plaušu (po teisybei, norėjau atlasinio kaspinėlio, bet tiesiog fiziškai nebespėjau nuvažiuoti nusipirkti).
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 10, 18:41)
dėkui, merginos smile.gif Kotelius nupjoviau su aštriu peiliu pati biggrin.gif kad ilgis optimalus būtų laikant, o surištos tuo natūraliu plaušu (po teisybei, norėjau atlasinio kaspinėlio, bet tiesiog fiziškai nebespėjau nuvažiuoti nusipirkti).


tai jus pati pasidarete puokstele? bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 10, 17:41)
dėkui, merginos smile.gif Kotelius nupjoviau su aštriu peiliu pati biggrin.gif kad ilgis optimalus būtų laikant, o surištos tuo natūraliu plaušu (po teisybei, norėjau atlasinio kaspinėlio, bet tiesiog fiziškai nebespėjau nuvažiuoti nusipirkti).

Na Jūs tikra šaunuolė, o ir pasidarėte viską taip, kaip pati norėjotė thumbup.gif
Atsakyti
Mano puokštytė wub.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 10, 19:54)
tai jus pati pasidarete puokstele? bigsmile.gif  thumbup.gif



aha, nes ten praktiškai nereikėjo nieko daryti - tiesiog labai gražios tulpės buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 10, 23:19)
Mano puokštytė wub.gif

user posted image

nereali! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 10, 22:26)

Ačiū 4u.gif
Man ji buvo pati pačiausia wub.gif Ir net vakaro pabaigoje vis dar atrodė kaip ką tik padaryta... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 10, 23:19)
Mano puokštytė wub.gif

user posted image



nerealus grozis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 10, 23:19)
Mano puokštytė wub.gif



Nuostabu wub.gif o ir matosi, kad labai dera prie suknelės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 11 lapkričio 2010 - 08:56
QUOTE(*monikute* @ 2010 11 11, 08:55)
Nuostabu  wub.gif  o ir matosi, kad labai dera prie suknelės  wub.gif

Ačiū, mergaitės wub.gif 4u.gif Yep, derinom prie suknelės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 11, 11:18)
Ačiū, mergaitės wub.gif  4u.gif Yep, derinom prie suknelės bigsmile.gif

tikrai labai žavus tas rausvumas wub.gif toks įkūnijantis moterišką žavesį blush2.gif
Pas mane tai puokštė buvo ryški, tai dabar gal truputi pavydu to švelnumo blush2.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 11, 00:19)
Mano puokštytė wub.gif

user posted image


is esmes grazu man paziureti, bet jauciu, kad busiu uzmetyta akmenim, bet vistiek pasisakysiu lotuliukas.gif man tuoj puokstej kazko per daug ir rozes, ir frezijos, ir ornotogalai.. kazkaip ju ten maziausiai reikejo g.gif
Papildyta:
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 11, 00:26)
aha, nes ten praktiškai nereikėjo nieko daryti - tiesiog labai gražios tulpės buvo  blush2.gif


super thumbup.gif
Atsakyti