Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Ikasiu* @ 2010 11 08, 20:12)
oj kokiu tik nera puoksciu. o ka manote apie puokste ir raudonu roziu? na dar visokiu butu primaisyta grozybiu, bet esme ta kad pagrinde raudonos rozes smile.gif

Jeigu norite puokštės kaip ryškaus spalvinio akcento, tuomet raudonos rožės labai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 11 08, 00:17)
I Karibus, pas mus ten bus civiline santuoka ant juros kranto  wub.gif  cia mes taip sumastem sau medaus menesi pasisaldinti  ax.gif


kaip fainai wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mafijozė @ 2010 11 08, 11:05)
man kukli puokštė gali būt ir iš rožių smile.gif Bet jei ta puokštė su uodegėle tai ji ne kukli. Turiu maždaug viziją apie tai kaip atrodys mano suknelė ir tokia puokštė su uodegėle prie jos manau netiktų, nors ir kaip man gražu  rolleyes.gif


na taip, su uodegele, visai ne kukli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 08, 19:44)
kaip fainai wub.gif  wub.gif
Papildyta:
na taip, su uodegele, visai ne kukli smile.gif

drinks_cheers.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2010 11 05, 21:09)
Argi ne grazu?

man ne rolleyes.gif
Papildyta:

Man tos uodegos tai irgi ne ne ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 11 08, 19:15)
Gvazdikus labai gražiai galima suderinti su frezijomis, eustomomis bei kalijomis  4u.gif Savaime suprantama viskas priklauso nuo to, kokios formos bei tipo įsivaizduojate savo puokštelę  4u.gif

noriu nedideles, apvalios puoksteles rolleyes.gif is pradziu galvojau vien tik apie baltus gvazdikus, bet tuomet pasvarsciau kokias geles reiketu deti ant stalu, o dar ir pulka turesiu, tai norisi kad visur geles butu suderintos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerb.Indre @ 2010 11 09, 13:47)
noriu nedideles, apvalios puoksteles  rolleyes.gif  is pradziu galvojau vien tik apie baltus gvazdikus, bet tuomet pasvarsciau kokias geles reiketu deti ant stalu, o dar ir pulka turesiu, tai norisi kad visur geles butu suderintos  wub.gif

Man irgi gvazdikai labai garzu wub.gif tik kazkokiu budu per visus galvojimus apsistojau ties rozemis biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
pasirodau su savo kukliom tulpėm :
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 09, 23:30)
pasirodau su savo kukliom tulpėm :



gražu wub.gif koteliai labai tvarkingai padaryti thumbup.gif o ten koks kaspiniukas yra?
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 09, 22:30)
pasirodau su savo kukliom tulpėm :
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

gražu smile.gif Aš irgi apie tulpes galvoju, tik baltas arba baltus gvazdikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 09, 22:30)
pasirodau su savo kukliom tulpėm :
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 09, 22:30)
pasirodau su savo kukliom tulpėm :


gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 10, 00:30)
pasirodau su savo kukliom tulpėm


kuklu, bet uztat grazu wub.gif
Atsakyti