Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

gal kukli? smile.gif nes su uodegėle man neatrodo kukli smile.gif ..
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2010 11 07, 18:16)
gal kukli? smile.gif nes su uodegėle man neatrodo kukli smile.gif ..


Na tai pasakykite kaip turetu atrodyti kukli puokstele? man tarkim kukli puokstele tai is lb mazai gelyciu, kuriu kaina sakyciau vidutine.. na kaip kokie irisai, bijunai, narcizai ir pan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 07, 16:49)
Na tai pasakykite kaip turetu atrodyti kukli puokstele? man tarkim kukli puokstele tai is lb mazai gelyciu, kuriu kaina sakyciau vidutine.. na kaip kokie irisai, bijunai, narcizai ir pan 4u.gif

As tai negrupuociau pagal kaina ax.gif Mano vestuves kuklios,o puokste bus is baltu roziu be nieko mirksiukas.gif Ir kai rinkausi,tikrai negalvojau apie kaina, o apie bendra vaizda: kaip tinka prie sukneles ir pan. Tad nemanau,kad pagrindinis faktorius yra pinigeliai,nes kai daromos kuklios vestuves,tai nereiskia,kad zmones neturi pinigu. Pvz. mes skirsim kelionei 20 000 Lt ir nemanau,kad tai yra mazai, tiesiog mes kitaip juos panaudosim,ne gimines maitinimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 11 07, 19:22)
As tai negrupuociau pagal kaina  ax.gif Mano vestuves kuklios,o puokste bus is baltu roziu be nieko  mirksiukas.gif Ir kai rinkausi,tikrai negalvojau apie kaina, o apie bendra vaizda: kaip tinka prie sukneles ir pan. Tad nemanau,kad pagrindinis faktorius yra pinigeliai,nes kai daromos kuklios vestuves,tai nereiskia,kad zmones neturi pinigu. Pvz. mes skirsim kelionei 20 000 Lt ir nemanau,kad tai yra mazai, tiesiog mes kitaip juos panaudosim,ne gimines maitinimui  mirksiukas.gif


man pavyzdziui rozes yra lb grazios geles wub.gif ir man jos neatrodo kuklios, o tokios elegantiskos wub.gif tarkim Liektos puokstele atrodo nedaug ten tu rozyciu, bet uztat kvepia elegancija ir prabaga, kaip ir orchidejos wub.gif na bet cia mano tokia nuomone 4u.gif
o kur zadat vykti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 07, 17:28)
man pavyzdziui rozes yra lb grazios geles wub.gif  ir man jos neatrodo kuklios, o tokios elegantiskos wub.gif tarkim Liektos puokstele atrodo nedaug ten tu rozyciu, bet uztat kvepia elegancija ir prabaga, kaip ir orchidejos wub.gif  na bet cia mano tokia nuomone 4u.gif
o kur zadat vykti? ax.gif

I Karibus, pas mus ten bus civiline santuoka ant juros kranto wub.gif cia mes taip sumastem sau medaus menesi pasisaldinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 07, 16:49)
Na tai pasakykite kaip turetu atrodyti kukli puokstele? man tarkim kukli puokstele tai is lb mazai gelyciu, kuriu kaina sakyciau vidutine.. na kaip kokie irisai, bijunai, narcizai ir pan 4u.gif

man kukli puokštė gali būt ir iš rožių smile.gif Bet jei ta puokštė su uodegėle tai ji ne kukli. Turiu maždaug viziją apie tai kaip atrodys mano suknelė ir tokia puokštė su uodegėle prie jos manau netiktų, nors ir kaip man gražu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 11 07, 22:17)
I Karibus, pas mus ten bus civiline santuoka ant juros kranto  wub.gif  cia mes taip sumastem sau medaus menesi pasisaldinti  ax.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2010 11 08, 09:05)
man kukli puokštė gali būt ir iš rožių smile.gif Bet jei ta puokštė su uodegėle tai ji ne kukli. Turiu maždaug viziją apie tai kaip atrodys mano suknelė ir tokia puokštė su uodegėle prie jos manau netiktų, nors ir kaip man gražu  rolleyes.gif
Papildyta:

wub.gif  wub.gif  wub.gif

Man irgi su uodegele visai ne kukli blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noreciau ir as jusu patarimo blush2.gif su kokiomis gelemis dera gvazdikai? g.gif ar geriau juos imti vienus, be kitu gelyciu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerb.Indre @ 2010 11 08, 15:06)
Sveikos  4u.gif

Noreciau ir as jusu patarimo  blush2.gif  su kokiomis gelemis dera gvazdikai?  g.gif  ar geriau juos imti vienus, be kitu gelyciu?  rolleyes.gif



man asmeniškai gvazikus geriau imt be jokių kitų gėlių. Kažkas rodė čia puokštę, lb gražiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Gerb.Indre @ 2010 11 08, 15:06)
Sveikos  4u.gif

Noreciau ir as jusu patarimo  blush2.gif  su kokiomis gelemis dera gvazdikai?  g.gif  ar geriau juos imti vienus, be kitu gelyciu?  rolleyes.gif

jei gvazdikus tai as imciau juos vienus be nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerb.Indre @ 2010 11 08, 15:06)
Sveikos  4u.gif

Noreciau ir as jusu patarimo  blush2.gif  su kokiomis gelemis dera gvazdikai?  g.gif  ar geriau juos imti vienus, be kitu gelyciu?  rolleyes.gif

Gvazdikus labai gražiai galima suderinti su frezijomis, eustomomis bei kalijomis 4u.gif Savaime suprantama viskas priklauso nuo to, kokios formos bei tipo įsivaizduojate savo puokštelę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 08 lapkričio 2010 - 18:16
oj kokiu tik nera puoksciu. o ka manote apie puokste ir raudonu roziu? na dar visokiu butu primaisyta grozybiu, bet esme ta kad pagrinde raudonos rozes smile.gif
Atsakyti