Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Dalinamės idėjomis, patirtimi ir svajonėmis 4u.gif
Sena tema čia: http://www.supermama...howtopic=626064
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 28 spalio 2010 - 15:26
grazus nauji namuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 28, 15:51)
zinoma svarbiausia kad jums patiko  drinks_cheers.gif
asd irgi gavau kritikos, bet ne dcel puokstes, o del savo nagu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai visi turbut gauna tos kritikos drinks_cheers.gif Juk nebutu ne apie ka sneketi cia,jei visu skoniai sutaptu. Kiekviena renkames pagal savo norus ir poreikius thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už naujus namučius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pagaliau gavome savo vestuvių video wub.gif dar kartą įsitikinau pažiūrėjusi, kad mano puokštė buvo ideali blush2.gif (man ideali) ir jaunikio gėlytė į atlapą, ir pamergių puokštytės, ir mašinos papuošimas wub.gif nieko nekeisčiau schmoll.gif blush2.gif

noriu vestuvių vėl blush2.gif user posted image user posted image user posted image biggrin.gif
Atsakyti
o man visai grazu is tu uogeliu vien:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 28, 22:58)
Tai visi turbut gauna tos kritikos  drinks_cheers.gif  Juk nebutu ne apie ka sneketi cia,jei visu skoniai sutaptu. Kiekviena renkames pagal savo norus ir poreikius  thumbup.gif


drinks_cheers.gif mes visos skirtingos, turim skirtingas paziuras, skonius.. tad lb smagu, kad ne visoms patinka vienas ir tas pats thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(baltojifeja @ 2010 10 29, 11:43)
o man visai grazu is tu uogeliu vien:


drinks_cheers.gif grazu, bet tik ne jaunajai.. pamergems, tai super grazu butu wub.gif
Atsakyti
o man ir jaunajai visai gražu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 29, 11:58)
o man ir jaunajai visai gražu wink.gif

na galima su kokio baltom ar geltonom gelytem pamaisyt wink.gif nors as ir tokia puokste imciau, tik kokius silkiniu kaspinu apsukciau kotus ;)kad puosnesne butu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 29, 11:58)
o man ir jaunajai visai gražu wink.gif


kiekvienam pagal skoni happy.gif
Atsakyti
na, o jei jaunajai tai prie baltos sukneles kazin kaip tos uogeles atrodytu blink.gif nebent darai netradicines vestuves, be baltos suknytes ir pan ax.gif na, bet cia tik mano nuomone cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mislingoji @ 2010 10 29, 12:16)
na, o jei jaunajai tai prie baltos sukneles kazin kaip tos uogeles atrodytu blink.gif  nebent darai netradicines vestuves, be baltos suknytes ir pan  ax.gif  na, bet cia tik mano nuomone  cool.gif

na sukneles stilius gali buti ivairus - manau standartine nuotaka tikrai nesirinktu tokios puoksteles...
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 10 29, 12:18)
na sukneles stilius gali buti ivairus - manau standartine nuotaka tikrai nesirinktu tokios puoksteles...


galit paaiskinti ka reiksia standartine nuotaka ir nestandartine? g.gif
Atsakyti