Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE
Cia greičiausiai miltonidium hibridas, bet gal kas dar patikslins. arba odontoglossom

pagal ziedo forma man panasesnis i odontoglossom,pavarciau miltonidium hibridus,ziedo forma ne tokia smile.gif
Atsakyti
aš nelabai juos tarpusavy skiriu, milijonas jų hibridų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ledinukas90 @ 2010 10 28, 20:13)
Papildyta:
Tik kazin kaip dabar su prieziura, tikiuosi nenumarinsiu  doh.gif


pasiskaitinek......apie gelyte.....
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 28, 16:23)
perziurejau albumeli kokio grozio turite...labai grazus margalapiai..ar siuntetes juos is kur ar radote lietuvoj parduotuvese... rolleyes.gif

Kai kas pirkta LT, kai kas parsisiusta (yra uzrasai po nuotraukom).
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 28, 20:27)
oij baikit baikit tikrai ne milltonia russelliana.. http://en.wikipedia....nia_russelliana ir http://www.google.lt...i...280&bih=649

Cia greičiausiai miltonidium hibridas, bet gal kas dar patikslins. arba odontoglossom


jau čia tai visai hibridas.... man ir į zygopetalum panašus, ir į miltonia, ir į odontoglossum ..... toks vaizdas, kad čia visko primaišyta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 10 28, 21:06)
jau čia tai visai hibridas.... man ir į zygopetalum panašus, ir į miltonia, ir į odontoglossum ..... toks vaizdas, kad čia visko primaišyta  lotuliukas.gif

Zodziu isigyjau turtinga gelyte su placia gimine lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na auginsiu pagal savo nuojauta, bus arba labai gerai arba labai blogai thumbup.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 10 28, 21:06)
jau čia tai visai hibridas.... man ir į zygopetalum panašus, ir į miltonia, ir į odontoglossum ..... toks vaizdas, kad čia visko primaišyta  lotuliukas.gif

jo, pasak tave ir į zygopetalum.. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ledinukas90 @ 2010 10 28, 21:20)
Zodziu isigyjau turtinga gelyte su placia gimine  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  na auginsiu pagal savo nuojauta, bus arba labai gerai arba labai blogai  thumbup.gif  doh.gif  biggrin.gif




Vln Ermitaze tokias kaip tik parduoda Miltonidium pavadinimu.
Atsakyti
QUOTE(ledinukas90 @ 2010 10 28, 20:39)
Sveikos mielosios  wub.gif  smile.gif  giriuosi ir kreipiuosi i JUS pagalbos  ,  pamaciau siandien sita grozi parduotuveje ir negalejau atsilaikyti  wub.gif
user posted image


pas mane lyg ir tokia pat? tai buvo lapukas - Miltassia Sandy ,o kas iš tikro tai galvos kirst neduočiau schmoll.gif (Šilinge tark žodį mirksiukas.gif )

įmetu nuorodą savosios...

http://public.fotki....e/imgp1083.html

man irgi pirma mintis pamačius buvo,kad tai iš zygopetalumų kažkas,o užrašas kitoks unsure.gif
Atsakyti
mergaitės, o iš kur gauti zygopetalum? blush2.gif niu jau taip noriu šiteik laiko ir niekur nematau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bardot @ 2010 10 28, 14:57)
Sokejuke, o kaip Tau reikaliukai su iš skm pirkta  Lc. Edgar Vanbelle X C. Intermedia) X Blc. Magic Meadow (Green Genius) (kiek pamenu ir Tu susigundei šiuo grožiu praeitą rudenį blush2.gif )? Maniškė iš skrotelės jau pumpuriukus po truputį rodo ir 'nokina'   smile.gif tikiuosi greitai sulaukti žiedų  ax.gif
Dėk cimbidžio tai klausti nedrąsu... ar nenuvylė? blush2.gif



Lc. Edgar Vanbelle X C. Intermedia) X Blc. Magic Meadow (Green Genius) pradžioje nužydėjo ir sunyko vienas auginukas, velnias žino kodėl, dabar leidžia naujus, bet dar žydėjimimui per maži, jaučiu nebent vasarą sulauksiu žiedukų ax.gif Cimbidis pas mane sunkiai tilpo su mažais kačiukais tai pa smamą name gyvena 4u.gif

Pokahonta, nuostabus cimbidis 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 29 spalio 2010 - 07:05
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 10 29, 08:02)
Pokahonta, nuostabus cimbidis 4u.gif  thumbup.gif

dekui 4u.gif
tau dideles stiprybes laukiant naujienu, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti