Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE
niu va mano cymbidium

blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kokie gražūs bordo žiedukai wub.gif atrodo kaip aksominiai wub.gif Noriu tokios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 10 28, 14:48)


niu va mano cymbidium smile.gif


Nuostabūs žiedai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pokahonta,labai grazus cimbidiumas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
oi kokia graži cymbidium spalvaaa wub.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios wub.gif smile.gif giriuosi ir kreipiuosi i JUS pagalbos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pamaciau siandien sita grozi parduotuveje ir negalejau atsilaikyti wub.gif tik va beda parsinesiau namuciu, nurengiau is celofano ir nera nieko nei korteles kokios su sios grozybes vardu, isviso nieko.. verysad.gif kas ji tokia? gal pazystate kuri? kaip ja priziureti? doh.gif turiu tik 2 phalenopsius, su jais lyg susitvarkau tikiuosi susitvarkyt ir su ja unsure.gif

Stai mano nepazystamoji :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
ledinukas90 grazute... thumbup.gif cia bus miltonijos giminaite,ar kvepia ji...tuoj merginos tikslu pavadinima jai toks yra parasys...
Atsakyti
QUOTE(Vanilė @ 2010 10 28, 19:05)
Kokie gražūs bordo žiedukai  wub.gif atrodo kaip aksominiai  wub.gif Noriu tokios  wub.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
ledinukas90 paziurek goglej is - Miltonidium gal rasi ka panasu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 28, 19:52)
ledinukas90 grazute... thumbup.gif  cia bus miltonijos giminaite,ar kvepia ji...tuoj merginos tikslu pavadinima jai toks yra parasys...


Uosciau uosciau blink.gif net galva apsisuko ir jog kazkoki labai stipru kvapa turetu nepasakciau, vos vos galbut kaip roze taip svelniai kvepia, bijau net sumeluoti doh.gif

Papildyta:
pasiknisau google na ir tikriausiai ivardijau o gal ir ne, jei klaidingai tai prasau mane pataisyti mirksiukas.gif 4u.gif Tai Miltonia russeliana smile.gif bent jau man ziedai typ top atitinka ir pats visas krumukas wub.gif Stai ziedukai Miltonia Russeliana pavaizduoti internete Štai ziedukas pavaizduotas internete MILTONIA RUSSELLIANA
Tik kazin kaip dabar su prieziura, tikiuosi nenumarinsiu doh.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif

ledinukas90, labai gražus pirkinukas wub.gif
Atsakyti
oij baikit baikit tikrai ne milltonia russelliana.. http://en.wikipedia....nia_russelliana ir http://www.google.lt...i...280&bih=649

Cia greičiausiai miltonidium hibridas, bet gal kas dar patikslins. arba odontoglossom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 28 spalio 2010 - 19:43