Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(sokejuke86 @ 2010 10 28, 08:23)
OO jau nauja tema 4u.gif  net pamatyt nespėjau ax.gif  naujienų neturiu, o žiedukų iš leidžiančių žiedsitiebius vis dar laukiu tai pasigirt kuo neturiu doh.gif


Sokejuke, o kaip Tau reikaliukai su iš skm pirkta Lc. Edgar Vanbelle X C. Intermedia) X Blc. Magic Meadow (Green Genius) (kiek pamenu ir Tu susigundei šiuo grožiu praeitą rudenį blush2.gif )? Maniškė iš skrotelės jau pumpuriukus po truputį rodo ir 'nokina' smile.gif tikiuosi greitai sulaukti žiedų ax.gif
Dėk cimbidžio tai klausti nedrąsu... ar nenuvylė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 10 28, 14:56)
gražuolis  wub.gif turbūt kvepia?

man kuo toliau,tuo labiau jie patinka,mačiau žydinčių žalsvais žiedais,mmm  wub.gif tik,kad jie labai daug vietos užima smile.gif

ale akurat kvepia blink.gif blush2.gif lotuliukas.gif neskleidžia kvapo, bet įkišus nosį jaučiasi wub.gif

drinks_cheers.gif labai wub.gif žalsvo dar noriu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 28 spalio 2010 - 14:11
ai tiesa...o naujai leidžiamus žiedstiebius segat prie lazdelių, ar leidžiat laisvai augti?
aš vis segdavau, dabar galvoju gal nesegti g.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 10 28, 13:05)
thumbup.gif  Aš tokios irgi norėčiau, bet vis bijau pirkt, nes tik su phalaenopsiais kol kas draugauju, nežinau ar mokėsiu prižiūrėt  blush2.gif
O čia tai gražumas  bigsmile.gif  wub.gif noriu  thumbup.gif

aš jos nebenoriu jau, lengva ją prižiūrėti bigsmile.gif ir aš bijojau kai isigijau, bet....... viskas ok
Atsakyti
Aš tai prisegu žiedstiebius,dar nulūš ,sakau.Parduotuvėse prisegti,kiek mačiau..
Atsakyti
[quote=Pokahonta*,2010 10 28, 12:22]


[quote=Pokahonta*,2010 10 28, 15:15]
ai tiesa...o naujai leidžiamus žiedstiebius segat prie lazdelių, ar leidžiat laisvai augti?
aš vis segdavau, dabar galvoju gal nesegti g.gif
[/quote]

tik laisvai smile.gif man asmeniškai daug gražiau.
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 10 28, 15:33)
aš jos nebenoriu jau, lengva ją prižiūrėti bigsmile.gif  ir aš bijojau kai isigijau, bet....... viskas ok

Kodėl nebenorite? man tai ji patinka, kažkuom žavi toks kaip "pabaisiukas" biggrin.gif jei rasiu kur pirkti nebrangią tikriausiai bandysiu susidraugauti smile.gif

o žiedstiebius aš prisegu, nors turiu porą gėlyčių kurių jie būna neilgi tai tuos bandysiu nesegti, žiūrėsiu kas gausis
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 10 28, 15:49)
Kodėl nebenorite? man tai ji patinka, kažkuom žavi toks kaip "pabaisiukas"  biggrin.gif  jei rasiu kur pirkti nebrangią tikriausiai bandysiu susidraugauti  smile.gif

o žiedstiebius aš prisegu, nors turiu porą gėlyčių kurių jie būna neilgi tai tuos bandysiu nesegti, žiūrėsiu kas gausis

aš noriu kitokios spalvos ziedo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 10 28, 15:53)
aš noriu kitokios spalvos ziedo ax.gif

o man ir šis labai gražus thumbup.gif gaila kad jūs ne Kaune, nes tikrai perpirkčiau jei sugalvotumėt parduot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 10 28, 13:37)
Dauguma ziedu atspalviu - fotografijos sviesos zaismas.  wink.gif tai mane truputi sutramdo  smile.gif tikiu nuotrauku realumu darytu dienos apsvietime, bet ir tai saules sviesoj spalvos vienokios, be saules - vel kitos.
Papildyta:
Ypatingai si spalva apgaulinga. Varijuoja nuo morkvines iki rudos.
Papildyta:
Sitos juoduma irgi sunku "pagaut".

Taip, kad, tai ka matom, ne visada yra tiesa  smile.gif


perziurejau albumeli kokio grozio turite...labai grazus margalapiai..ar siuntetes juos is kur ar radote lietuvoj parduotuvese... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 10 28, 13:48)
drinks_cheers.gif  unsure.gif

niu va mano cymbidium smile.gif
aišku sugebėjau žiedus aplaužyti doh.gif tik aš ir galėjau sugalvoti lauke fotografuoti ant vėjo doh.gif  blush2.gif
user posted image

eik.tu.saaau. nereali spalva biggrin.gif

QUOTE(Pokahonta* @ 2010 10 28, 14:15)
ai tiesa...o naujai leidžiamus žiedstiebius segat prie lazdelių, ar leidžiat laisvai augti?
aš vis segdavau, dabar galvoju gal nesegti g.gif

jei falenopsis, tai stovintis leidžia žiedastiebį į lango pusę, tai nesegu jo, nes jis taip auga remdamasis į langą ir kyla viršun. o paskui jau pagal poreikį, kiek žiedų krauna, paremiu...
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 10 28, 14:48)

niu va mano cymbidium smile.gif


eikit peklon, mergelkos... kokių gražių žiedų jūs čia visos prikrovusios wub.gif ...kol prisiruošiu išsižiot pagirt, jau, žiūrėk, dar puslapis primargintas žiedais... doh.gif

Labai, labai... na, tiesiog grožis toks, kad už gerklės griebia bis.gif
Atsakyti