Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

ei, netrukdyk man kaupt žinias smile.gif aš gi labai nuoširdžiai noriu sužinoti, ką galvoja zuzla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 20:54)
ei, netrukdyk man kaupt žinias smile.gif aš gi labai nuoširdžiai noriu sužinoti, ką galvoja zuzla smile.gif

netrukdom, o tu viską užsirašinėji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 19:50)
rimtai, pasidalink savo mintimis  4u.gif



štai čia parašiau smile.gif man taip atrodo

QUOTE(zuzla @ 2010 11 10, 19:31)
žiūrint, ko žmogui reikia, jei žiedų, tai, aišku, tegu žydi smile.gif o jei greičiau turėti savarankišką augalą, tai jėgas reikėtų šaknims skirti.. manau..


ir dar man atrodo (gaunasi, kad pasikartosiu), kad žydi ne keikis, o mama per jį, nes keikis dar "vaikas", pats jis žydėti negali, atskirtas jis sužydės tik po poros metų

ir dar kirpčiau tokį žiedstiebį, nes niekas iki šiol nenukirpo, tai būtų kita patirtis smile.gif aš irgi neturiu patirties su keikiais, kaip tik dabar pirmą ir auginu, ir jei sugalvotų žydėt, padaryčiau kaip sakau

bet kokiu atveju sprindžio dydžio žiedstiebį kirpti nereikia..
Papildyta:
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 11 10, 19:52)
nesipykit orchidėjos jūs lotuliukas.gif  rimtai nesibarkit


tai kad niekas nesipyksta mastau.gif mes kalbames
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 11 10, 20:59)
štai čia parašiau smile.gif man taip atrodo
ir dar man atrodo (gaunasi, kad pasikartosiu), kad žydi ne keikis, o mama per jį, nes keikis dar "vaikas", pats jis žydėti negali, atskirtas jis sužydės tik po poros metų

ir dar kirpčiau tokį žiedstiebį, nes niekas iki šiol nenukirpo, tai būtų kita patirtis smile.gif aš irgi neturiu patirties su keikiais, kaip tik dabar pirmą ir auginu, ir jei sugalvotų žydėt, padaryčiau kaip sakau

bet kokiu atveju sprindžio dydžio žiedstiebį kirpti nereikia..
Papildyta:
tai kad niekas nesipyksta mastau.gif mes kalbames

jo ir kirpt nereik jis toks plonytis menkutis, a6 saky2iau vos gyvas, o gal kirpt g.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2010 11 10, 20:59)
tai kad niekas nesipyksta mastau.gif mes kalbames

taip

user posted imagear taipuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 10 lapkričio 2010 - 20:03
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 11 10, 20:02)


ne, taip friends.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 11 10, 20:59)
ir dar man atrodo (gaunasi, kad pasikartosiu), kad žydi ne keikis, o mama per jį, nes keikis dar "vaikas", pats jis žydėti negali, atskirtas jis sužydės tik po poros metų

man labai patiko tavo pasakymas, kad žydi ne keikis, o mama per jį, nes keikis lyg ir neturi savarankiškų šaknų, tiesa? ši tavo mintis ir užvedė mane ant kitos minties, kad stipriam augalui (kaip kad mama yra) galima leis žydėti, nes tai jam netrukdo augti toliau. ax.gif jei keikis būtų neseniai atskirtas ir dar nelabai įsitvirtinęs, neužsiauginęs pakenčiamos šaknų sistemos, tada taip, sakyčiau, kad reikia kirpt žiedstiebį smile.gif
Atsakyti
galima dar klausimuką, pas mane vienas keikis leido šaknį sustojo jos augimas nudžiūvo o dabar stovi vietoj ne krust?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 10 lapkričio 2010 - 20:13
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 20:03)
man labai patiko tavo pasakymas, kad žydi ne keikis, o mama per jį, nes keikis lyg ir neturi savarankiškų šaknų, tiesa? ši tavo mintis ir užvedė mane ant kitos minties, kad stipriam augalui (kaip kad mama yra) galima leis žydėti, nes tai jam netrukdo augti toliau.  ax.gif 


gerai, pasidalinom mintimis, o atsirenka tegu kiti hihihi.gif

maniškė, kuri augina keikį, augina ir žiedstiebį, bet per save, ne per keikį - čia man yra tinkamas variantas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 11 10, 20:04)
galima dar klausimuką, pas mane vienas keikis leido šaknį sustojo jos augimas nudžiūvo o dabar stovi vietoj ne krust


o kur klausimas bigsmile.gif

su klausimais į kitą temą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 11 10, 21:09)
gerai, pasidalinom mintimis, o atsirenka tegu kiti hihihi.gif

maniškė, kuri augina keikį, augina ir žiedstiebį, bet per save, ne per keikį - čia man yra tinkamas variantas biggrin.gif
Papildyta:
o kur klausimas bigsmile.gif

su klausimais į kitą temą mirksiukas.gif

nesupratau tavo per save jau gaunasi, o mano per keikį, nieko nebesuprantuuser posted imagekaip čia dabar user posted image
reik eit vaikus suruošti miegui dar po piešinį nupieš ir viskas
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2010 11 10, 21:09)
su klausimais į kitą temą mirksiukas.gif

oi klaustuką pamiršau užkabinti oi uždeti viskas dingstu nuo kompo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 10 lapkričio 2010 - 20:14
QUOTE(zuzla @ 2010 11 10, 21:59)
nes keikis dar "vaikas", pats jis žydėti negali, atskirtas jis sužydės tik po poros metų


aš keikį nuo motinos atskyriau su 2 šaknim apie 7-8 cm,pasodinau anksti pavasarį atskirai,o dabar tų šaknų jau 8,+3 nauji lapai ir žiedstiebis jau netrumpas... palikau-tegul žydi,sveikas gražus augaliukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2010 11 10, 20:26)
aš keikį nuo motinos atskyriau su 2 šaknim apie 7-8 cm,pasodinau anksti pavasarį atskirai,o dabar tų šaknų jau 8,+3 nauji lapai ir žiedstiebis jau netrumpas... palikau-tegul žydi,sveikas gražus augaliukas  thumbup.gif


visaip tam gyvenime būna smile.gif juk ir žmonių vaikai vaikus gimdo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2010 11 10, 21:26)
aš keikį nuo motinos atskyriau su 2 šaknim apie 7-8 cm,pasodinau anksti pavasarį atskirai,o dabar tų šaknų jau 8,+3 nauji lapai ir žiedstiebis jau netrumpas... palikau-tegul žydi,sveikas gražus augaliukas  thumbup.gif

tavo šaknys buvo o pas mane tik šašiukai- spuogiukai yra, kada jos bus neaisku, visa naktį mąstysiu kaip čia padarius
Atsakyti