Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

priklauso nuo to, koks motininis augalas. jei tiprus, su sveikomis šaknimis, tai leisčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 11 10, 20:20)
aš kirpčiau žiedstiebį, tegu šaknis auginasi, viestiek čia ne pats keikis žydi, o mama per jį..

žiedastiebis jau sprindzio dydžio kaip ir šaknytes manu lenda tokie šašiukai užsidėję, nu nežinau nežinau, ir noriu nukirpti ir gaila
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 11 10, 19:21)
žiedastiebis jau sprindzio dydžio


nu tai tada aišku..
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 20:21)
priklauso nuo to, koks motininis augalas. jei tiprus, su sveikomis šaknimis, tai leisčiau smile.gif

jo viršunė išpuvusi buvo sutvarkaiu ir po kiek laiko pradejo listi vaikiukas, šiaip motinins augaliukas tvirtas ir senosios šaknys auga kaip ant mielių
Atsakyti
nežinau, aš tai leisčiau žydėti. jei motininis augalas tvirtas ir dar ir šaknis auginasi, tai nematau priežasčių dėl ko galėtų būt kas blogo... su žydinčiais keikiais patirties neturiu, iškart jums prisiduodu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 11 10, 20:14)
nu kad pas mene nors du nūtų iškarto, norėjau paklausti, ar leiti keikiukui žydėti, lenda žiedastiebis, dar jis prie motininio be šaknų be nieko, ką jūs darytumėte?

leisk,kaip ir patarė plėšikė biggrin.gif jei motina "zdarava"-tai kodėl gi ne? Tik keikio neatskyrinėk iki kol pakankamai šaknų nebus,ir šaknys turi būt netrumpos,bet tai jau kita tema ir dar tau toli iki atskyrimo laukt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 19:25)
nežinau, aš tai leisčiau žydėti. jei motininis augalas tvirtas ir dar ir šaknis auginasi, tai nematau priežasčių dėl ko galėtų būt kas blogo... su žydinčiais keikiais patirties neturiu, iškart jums prisiduodu smile.gif


ne tai kad blogo... žiūrint, ko žmogui reikia, jei žiedų, tai, aišku, tegu žydi smile.gif o jei greičiau turėti savarankišką augalą, tai jėgas reikėtų šaknims skirti.. manau..
Atsakyti
kad aš nemanau, jog tas leidimas žydėti pakenks augalui. juk ir sveikas phal tik vos sulėtina savo augimą, kai leidžia žiedstiebį. turint omeny, kad kai kurie gali žydėti ištisus metus, juk nuo to nesustoja augti. g.gif va jei motininis augalas būtų paliegęs, tada jau kitas reikalas, tada tikrai kirpti ir be jokių dvejonių.
Atsakyti
thumbup.gif ačiūkas thumbup.gif
nuspręsta tegu žydi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 10 lapkričio 2010 - 19:44
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 19:38)
kad aš nemanau, jog tas leidimas žydėti pakenks augalui


o aš niekur ir nerašiau, kad žydėjimas gali pakenkti smile.gif
Atsakyti
tai pasakyk, kur įžvelgi problemą smile.gif gal aš kažką praleidau? juk sakau - neturiu patirties su žydinčiais keikiais, tiesiog bandau logiškai galvoti - sveikam augalui žydėjimas nekenkia, net jei tai būtų 3 žiedstiebiai. tai kas gi gali nutikt, jei stiprios mamos keikis žydi? rimtai, pasidalink savo mintimis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 20:50)
tai pasakyk, kur įžvelgi problemą smile.gif gal aš kažką praleidau? juk sakau - neturiu patirties su žydinčiais keikiais, tiesiog bandau logiškai galvoti - sveikam augalui žydėjimas nekenkia, net jei tai būtų 3 žiedstiebiai. tai kas gi gali nutikt, jei stiprios mamos keikis žydi? rimtai, pasidalink savo mintimis  4u.gif

nesipykit orchidėjos jūs lotuliukas.gif rimtai nesibarkit, tegu žydi bus matyt tada kas ir kaip, o po to pasakysiu uo visatai baigsis
Atsakyti