Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

žinok mes su ta pažįstama išbandėm visokiausius jos auginimo būdus ir vis tiek nepavyko sad.gif bet tikrai norėčiau dar pamėginti, nes per tuos metus dar idėjų visokių pribrandinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 15:48)
žinok mes su ta pažįstama išbandėm visokiausius jos auginimo būdus ir vis tiek nepavyko sad.gif bet tikrai norėčiau dar pamėginti, nes per tuos metus dar idėjų visokių pribrandinau biggrin.gif

O orchidariume bandėt?
Atsakyti
bandžiau, vis tiek nesėkmingai. va, žiūrėk, kokią nuorodą radau. prieš kelis metus info apie auginimą praktiškai išvis nebuvo internete sad.gif

http://www.ghostorch...o/culturing.htm

P.S. gal su šiuo pokalbiu mums reikia eiti į kitą temą? g.gif
Atsakyti
gerai, neterškim, o tai gausim į kailį lotuliukas.gif ką tik radau flask ebay pardavime
Atsakyti
kur? už kiek?
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 16:14)
kur? už kiek?

aukcionas http://cgi.ebay.co.u...=item3cb25a20b4
bet jau tokie mažučiukai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 10 lapkričio 2010 - 15:23
Item location: Bangkok, Thailand verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 16:27)
Item location: Bangkok, Thailand  verysad.gif

apie tai net nepagalvojau blush2.gif įpratau , kad man į Londoną ateina iš Tailando, tai labai greit atvyksta , o LT - neverta net prasidėt, man išsiuntė stanhopea tigriną - tai jau 2 mėnesiai kaip laukiu, nors ir aišku , kas su siuntiniu atsitiko. nekenčiu muitinės ir pašto gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 10 lapkričio 2010 - 15:32
aš esu siuntusis iš Tailando. eina ~3 savaites. kai kas, ką siunčiausi sėkmingai gyvena ir iki šiol smile.gif kai siuntiesi flask'ėse tai dar daugiau šansų, kad viskas bus ok (jei nesuduš pakeliui...) tik kad dabar tai jau visiškai netinkamas laikas siųstis iš taip toli sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 16:33)
aš esu siuntusis iš Tailando. eina ~3 savaites. kai kas, ką siunčiausi sėkmingai gyvena ir iki šiol smile.gif kai siuntiesi flask'ėse tai dar daugiau šansų, kad viskas bus ok (jei nesuduš pakeliui...) tik kad dabar tai jau visiškai netinkamas laikas siųstis iš taip toli sad.gif

ir daug dingsta neregistruotų siuntinių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2010 11 10, 16:36)
ir daug dingsta neregistruotų siuntinių verysad.gif

pargsirk, mergina, namo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2010 11 10, 16:36)
ir daug dingsta neregistruotų siuntinių verysad.gif

taip, tai irgi tiesa. aš šiaip tikrai daug ką siunčiausi pirkusi iš ebay, bet dabar jau senokai nustojau tuo užsiimti. per daug vargo. geriau jau palaukti, kol kas nors iš LOD organizuos užsakymą ir tada prisijungti lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti