Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 09, 23:56)
jau kiek prisijuokiau priežiūros temoje lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif balsu klykiau laugh.gif pavaro merginos thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

einu ir aš praskaidrint nuotaiką biggrin.gif
Atsakyti
gal as truputi ir ne i tema, bet kartais pamastau, kad tokiu kaip mes yra visai nedaug sitoj Lietuvelej.. turiu omeny geliu manjakiu biggrin.gif manau jei ju butu daug tai net nespetumem susigaudyt niku ir zinuciu gausoje. o db ziuriu kuo toliau tuo labiau vis zinau kas kur ka kaip augina smile.gif kazkada kazkas rase, kad pagauna save besijauciancia kaip koki negera dalyka padarius kai gele nusiperka..man panasiai.. bet db galvoju kad musu tokiu "isrinktuju" nera jau taip ir daug:D
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 09, 19:11)
nu mergickos, nusipirkau vanda... o kaip db elgtis? eisiu nuprausiu as ja i vonia,

vandoms tik virintas arba lietaus, upės vanduo tinka, jokiais būdais ne tiesiai iš vandentiekio. Jų šaknys jautrios chlorui ir druskoms.
1 LOD numeryje lb išsamiai aprašyta vandų priežiūra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 10, 02:05)
gal as truputi ir ne i tema, bet kartais pamastau, kad tokiu kaip mes yra visai nedaug sitoj Lietuvelej.. turiu omeny geliu manjakiu biggrin.gif manau jei ju butu daug tai net nespetumem susigaudyt niku ir zinuciu gausoje. o db ziuriu kuo toliau tuo labiau vis zinau kas kur ka kaip augina smile.gif kazkada kazkas rase, kad pagauna save besijauciancia kaip koki negera dalyka padarius kai gele nusiperka..man panasiai.. bet db galvoju kad musu tokiu "isrinktuju" nera jau taip ir daug:D


tęsiant tą "ne į temą" - tai va, dėl to poreikio bendrauti su bendraminčiais, su tokiais pačiais pamišėliais, kaip ir pats esi, ir sukūrėme Lietuvos orchidėjininkų draugiją. čia kažkada FB'e viena mergina paklausė, kokia nauda įstoti į draugiją, kokie privalumai būti nariu. Na, aš surašiau tuos privalumus ir paskui dar nusprendžiau dar ir narių paklausti dėl ko jie įstojo, kokius jie mato narystės privalumus. nukopijuoju vieną atsakymą, kuris geriausiai atspindi visų narių pasisakymus:

sunku vienareikšmiškai atsakyti kokios naudos tikiuosi iš šios draugijos ir aplamai ar jos reikia tikėtis. Teisingai buvo pasakyta, kad norint kažką gauti, pirmiausiai reikia duoti. Tačiau norint kažką duoti - reikia turėti, o norint turėti reikia kažkaip gauti. Todėl ir gaunasi savotiškas užburtas ratas, kas parodo jog visi šie dalykai, kaip ir mes visi, glaudžiai tarpusavyje susiję, kiekvienas turime tai, ko neturi kiti ir taip papildome vieni kitus bei užpildome tas nišas kuriose esame. Įdomiausia gyvenime tai, kad tie, kurie moko, patys mokosi dvigubai, tie kurie duoda, patys gauna dar daugiau. Tai ką mes turime ar gauname bet nesidalijame – tampa beverčiu ir beprasmiu. Taigi, pasaka be galo. Todėl ir reikalingas bendradarbiavimas tarpusavyje keičiantis savo žiniomis, patirtimi, mokantis ir mokant, svarbiausiai – realizuojant save. Esame žmonės, kuriems iš prigimties būtinas bendruomeniškumas, o svarbiausia mums reikia bendraminčių su kuriais ne tik bendradarbiaujama, bet dar ir be galo malonu pabendrauti. Materialinė nauda, ne tokia jau svarbi, nes ji yra niekis lyginat su visais išvardytais dalykais, be to - laikina. Tokia mano nuomonė šiuo klausimu ir atsakymas kodėl prisijungiau prie šios, grožį kuriančiųjų draugijos

tai va, mielosios (ir mielieji, jei jie skaito šį forumą ax.gif ), smagu bendrauti su žmonėmis, kurie supranta tavo rūpesčius dėl pajuodusios šaknelės ar sustojusio augti lapelio, kurie užjaučia, kai prarandi orchidėją ir džiaugiasi kartu su tavim išsiskleidusiu žiedu smile.gif
Atsakyti
KK, taip lyriškai apibendrinai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
group.gif
Atsakyti
QUOTE(xaos @ 2010 11 08, 23:41)
Šiandien Vilniaus Ermitaže mačiau vandų po 59.99 ( buvo 149.99). Aš susigundžiau ir nusipirkau dvi nupigintas cambrias po 7.99 thumbup.gif , kurių pradinė kaina buvo po 79.99. Tai pirmosios mano orchidėjos 4u.gif . Kelmai gražūs, šaknys irgi, žiedų nebėra. Ar reikia man jas dabar persodinti, ar kaip nors palepinti, kad galėčiau ir aš girtis išgelbėtomis gėlėmis bei naminiais žiedais? g.gif


Ačiukas už info smile.gif tik užsiminiau, ko ieškau, ir štai sulaukiau pagalbos 4u.gif Tik kad nei viena jų man neįstrigo širdin ax.gif ...
O ant Ermitažo ir toliau širstu, kad nustekena vandutes ir kitas gėlytes, o tada jau išparduoda... Uždėtų realesnę kainą ir rastų dar sveiki gėliukai greitai namučius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 09, 21:01)
seseilgakase saunus pirkinys,tokia dicke  smile.gif ...vaza tikrai oo ho ho  bigsmile.gif ...saknys neatrodo kad butu prastos..tad linkiu susidraugaut..pati esu naujoke savaja pirmaja pies menesi ar du pirkau...

GRAŽINA25 turiu klausimeli o panasios i ta taskuota neturite.nes 2009metu ziurinejau foto lig ir tokia rodet..ar cia tapati... bigsmile.gif

turėjau tokia numirė ji pas mane ko tai
o čia antra lygiai tokia pati nufotkinau dabar bet lygiai tokia pati, net nezinau ar verta tokia nuotrauka kelti
kas vilniuje užmatys tokias kur rodziau nuotraukytes orchyčių parašykit, leksiu bigsmile.gif pirkt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 10 lapkričio 2010 - 09:29
heh... o štai čia mano viena iš svajonių.... http://www.212cafe.c...p...=muk&id=274
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 14:24)
heh... o štai čia mano viena iš svajonių.... http://www.212cafe.c...p...=muk&id=274

o aš tokią praradau verysad.gif
Atsakyti
iš tikrųjų mano svajonė - vadinama ghost orchid http://www.google.lt...h...280&bih=653
ir net kokius 2-3 kartus mėginau auginti išimtas iš flask'ės. deja, niekas neišgyveno. nei man, nei pažįstamai, kuri ir dalinosi šiuo lobiu su manim sad.gif paskui, girdėjau, kad gavo suaugusį augalą, kuris lyg ir normaliai gyveno pas ją. tiesa, čia buvo prieš kokius 3 metus, paskui nutrūko mūsų ryšys ir nežinau kaip sekėsi toliau tam vaiduokliui smile.gif

o kaip auginai saviškę ir kas jai nutiko?
Atsakyti
Chilochista parishii gavau jau bemirštančią, vienas žmogus nesusitvarkęs su ja, sugalvojo ją man atsiųsti per didžiausius karščius , taip kad kai ją jau gavau, o dar priedo nuluptą nuo žievės, kaip ir nebebuvo ką veikt su ja, aišku keletą mėnesių gaivinau, bet deja nieko verysad.gif

O vaiduokliukas mane irgi žavi, ale jo nesugebėčiau auginti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 10 lapkričio 2010 - 14:46