Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

nu mergickos, nusipirkau vanda... nezinau kaip cia man reikes su ja draugaut. pirkau ermitaze, jau gal esat ja maciusios, nes gan ilgai stovejo nukainuotu skyriuj, su tokia diiidele vaza. kainavo 329lt, sian pamaciau kad po gal 5nukainavinu, kaina 49.99. dar buciau neemus, bet va vyras imk imk, cia vien uz vaza tokia kaina galima moket... as dar abejoju ir iki siol, nezinau ar as pribrendus vandoms. nieko apie jas nezinau visai. vadinasi "vanda blue magic". ka db man su ja daryt? kai kurios saknys sudziuvusios, kai kurios matosi is viso pazaliavusios nuo vandens. veliau pafotkinsiu. bet kokybe bus nekokia... oj, galvos skausmelis man...

va keletas nekokybisku nuotrauku
http://public.fotki....oji-mano-vanda/

o kaip db elgtis? eisiu nuprausiu as ja i vonia, nes tokiom kaip dulkytem visa, kazkokiais trupiniais, beto noriu saknis nuplaut. kai kurias saknis reikes nukirpt. jas irgi barstysiu cinamonu, bet viska darysiu kai pradzius po praplovimo. ar gerai jai bus? labai pergyvenu, nes manau kad nemokesiu as jos priziuret, sian reikes daaauuug skaityt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 09 lapkričio 2010 - 19:23
QUOTE(Oli_vija @ 2010 11 09, 15:33)
blush2.gif  blush2.gif  4u.gif nepamiršau  4u.gif

4u.gif
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 11 09, 16:32)
pasigirsiu

mmmmmmmmm gražuolės wub.gif
Atsakyti
seseilgakase saunus pirkinys,tokia dicke smile.gif ...vaza tikrai oo ho ho bigsmile.gif ...saknys neatrodo kad butu prastos..tad linkiu susidraugaut..pati esu naujoke savaja pirmaja pies menesi ar du pirkau...

GRAŽINA25 turiu klausimeli o panasios i ta taskuota neturite.nes 2009metu ziurinejau foto lig ir tokia rodet..ar cia tapati... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 11 09, 16:32)
pasigirsiu

user posted image

čia man mano seneliukas padovanojo žydi ir žydi


Merginos, gal kas matėte tokią Vilniuje kur pirkti??? 4u.gif
Tokią pačią "perkepiau" vasarą netyčiom verysad.gif

GRAŽINA25, antroji tikrai kaip medelis wub.gif
Atsakyti
Giriuosi ir as ;] menesiuj nepraejus namuose apsigyveno dvi naujos "drauges" 4u.gif biggrin.gif , rozinio phalenopsio saknys labai grazios, tankios ir mesingos smile.gif , na o antrojo lapu krastai parudave... ir saknys papuve, tikriausiai nelauksiu kol nuzydes o kuo greiciau reikes persodinti doh.gif
Maniake pasidariau su sitom gelytem, kad sakes wub.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2010 11 09, 20:07)
Merginos, gal kas matėte tokią Vilniuje kur pirkti??? 4u.gif
Tokią pačią "perkepiau" vasarą netyčiom verysad.gif

GRAŽINA25, antroji tikrai kaip medelis  wub.gif

tikrai mačiau, o galėjau matyt arba Ermitaže, arba Banginio Seniuose 4u.gif bet mačiau senėliau, na, gal prieš mėnesį. dabar kai dairysiuos, specialiai atkreipsiu demesį 4u.gif
Atsakyti
ledinukas90 saunu...o del manjakiu 4u.gif dauguma tokiu..kuo daugiau turi tuo daugiau nori... doh.gif kuo daugiau matai tuo daugau reikia... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 11 09, 11:04)
aš tiesiog jos labai norėjau  wub.gif  suprantu kad ir man būtų sunku girti tokias kurias jau turiu, aš naujokė tarp orchidėjų augintojų, todėl ir renku kolkas tik tas kurias jūs jau turite  ax.gif

beto mane kažkaip labai labai traukia būtent ant phal.  rolleyes.gif


labai grazi ta tavo gelyte.... thumbup.gif mane irgi traukia tik palenopsiai.kolkas
grazina,jau ta pirmoji.... laaabai grazi!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura81r: 09 lapkričio 2010 - 21:13
QUOTE(ledinukas90 @ 2010 11 09, 20:51)
user posted image

kokia šita gražiiiiiiii wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O manieji phal. beveik visi ziedkocius kelia, va kad tik katinas nenulauzytu, nes istisai ant palangiu duodasi. Butu grazu, kai vienu metu zydetu.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 09, 11:07)
Sandrita, o tu nesiruoši važiuot?  cool.gif

Labai norėčiau,ale aš iš Marijampolės ir be "ratų" doh.gif dar šiandien TB išoperavo,tai dasideda trečias vaikas namie lotuliukas.gif tad šį kartą praleisiu,gal kitą kartą kur arčiau susitikimas vyks ax.gif

QUOTE(ledinukas90 @ 2010 11 09, 21:51)
Giriuosi ir as ;] menesiuj nepraejus namuose apsigyveno dvi naujos "drauges" 

nu jau pirmoji kokia švelni wub.gif wub.gif labai gražūs žiedeliai
Atsakyti
jau kiek prisijuokiau priežiūros temoje lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif balsu klykiau laugh.gif pavaro merginos thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 09 lapkričio 2010 - 23:23