Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Aciu merginos,uz saunu ivertinima 4u.gif Nesurasiau pavadinimu,tai parasysiu dabar blush2.gif Pirmoji Coelogyne triplicatula,Oncidiumas,Degamoara Stars and Bars Topper.Visos savotiskai kvepia.Oncidiumo ziedeliai tokie mazuciai,bet kvapa skeidzia toki,kad ilgai salia negaliu buti.Kvapas toks ikyriai saldus.Gerai,kad ant viso kambario nekvepia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 11 08, 22:02)
Pasirodau su keleta prazydusiu ziedeliu  user posted image

Jau koks gražuolis oncidiumas wub.gif Kitos irgi fainos.

QUOTE(Rožinė @ 2010 11 09, 12:04)
beto mane kažkaip labai labai traukia būtent ant phal.  rolleyes.gif

Abi gražios naujokės.Man irgi labai falaenopsiai patinka. thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 11 09, 14:12)
Aciu merginos,uz saunu ivertinima 4u.gif Nesurasiau pavadinimu,tai parasysiu dabar blush2.gif Pirmoji Coelogyne triplicatula,Oncidiumas,Degamoara Stars and Bars Topper.Visos savotiskai kvepia.Oncidiumo ziedeliai tokie mazuciai,bet kvapa skeidzia toki,kad ilgai salia negaliu buti.Kvapas toks ikyriai saldus.Gerai,kad ant viso kambario nekvepia lotuliukas.gif

rodostama, gal kada dalinsi savo oncidiuma??? nupirkciau kereli koki 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
manau palenopsiai visoms patinka,ypac pradedanciom...ju lengvesnis priziurejimas,daznai ir gausiai zydi...todel jos tokios mielos... ax.gif
rodostoma - auginu jos giminaite (ziedeliai kiek kitoki) kai zydejo kvapas man tiesiog pasaka...pasidejus laikiau kur dazniausiai sedziu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2010 11 09, 13:18)

lark, as galvoju dalyvauti, bet dar tiksliai nezinau, jeigu kioskely bus oncidiumu reikes dalyvauti, kazkaip noriu kazko naujo  biggrin.gif



dėl tavęs - bus toks kaip rodostomos mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Oli_vija ir aš dar laukiu žinių dėl zygopetalum flirt.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 11 09, 14:33)
dėl tavęs - bus toks kaip rodostomos mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 09, 14:35)
Oli_vija ir aš dar laukiu žinių dėl zygopetalum flirt.gif 4u.gif


blush2.gif blush2.gif 4u.gif nepamiršau 4u.gif
Atsakyti
pasigirsiu

user posted image

user posted image

čia man mano seneliukas padovanojo žydi ir žydi
Atsakyti
Rodostoma, visos trys tikros grazuoles wub.gif O koks pirmosios pavadinimas???

O, pavelavau, radau pavadinima ankstesnej zinutej mirksiukas.gif

O as tai gal ne tokia ligone kaip jus, nes neturiu daugybes eiliniu phaleonopsiu. Turiu kelis, bet kazkaip neskubu as ju pirkt... Su laiku manau daugiau isigysiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lasvegiete: 09 lapkričio 2010 - 16:53
Gražina, tikros namų puošmenos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 09, 17:53)
Gražina, tikros namų puošmenos  biggrin.gif

ta antra kaip koks medis atrodo ir taip jau antri metai thumbup.gif
Atsakyti