Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Rožinė @ 2010 11 09, 11:10)
user posted image
va mano naujoji rolleyes.gif  tikrai ne naujiena ji, bet norėjau tokios  tongue.gif  sekanti planuose pas mane ta spalvota kaip vakarėjanti saulė  ax.gif

padariau kvaila reikala žinokit, palikau visus žiedstiebius, tikėjausi kad patys nudžius, o dabar 8 phal pratęsinėja savo žiedstiebius  doh.gif netgi jau žydintys keli taip daro  doh.gif  dabar bus po vieną žiedelį taip?  unsure.gif

vat ir man taip darosi ir negaliu sakyt, kad super patinka.
Atsakyti
aš tiesiog jos labai norėjau wub.gif suprantu kad ir man būtų sunku girti tokias kurias jau turiu, aš naujokė tarp orchidėjų augintojų, todėl ir renku kolkas tik tas kurias jūs jau turite ax.gif

beto mane kažkaip labai labai traukia būtent ant phal. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 09 lapkričio 2010 - 12:05
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 09, 10:28)
nila, tai kooperuokitės  bigsmile.gif

Su kuom? Pati su savim blink.gif Nieko nepažįstu iš to krašto kas norėtų važiuoti unsure.gif

Rožinė - labai gražūs žiedukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 09 lapkričio 2010 - 12:07
QUOTE(Rožinė @ 2010 11 09, 11:10)
va mano naujoji

daili wub.gif
mes vakar labai panašią uošvienei padovanojom smile.gif

o dėl žiedstiebių, aš niekada nekerpu žalių schmoll.gif yra kurios ant to pačio naujų ataugų prisiaugina, yra kur po du, tris naujus žiedus sukrauna ir dar vieną žiedstiebį šalia auginasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 09, 10:55)
ir dar - mes tikrai jūsų labai laukiame ir labai ruošiamės Jus priimti smile.gif

Merginos, po tokio gražaus pakvietimo, negražu nesudalyvauti jau vien iš pagarbos. Pagalvokime, kiek LOD narės mus konsultuoja, šviečia wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Rozine koks grozis, as alpstu del tokio tipo ziedu wub.gif

mano phal taip pat pratese ziedkoti ir uzaugino 6 pumpurus, is ju 3 jau pilnai issiskleide, ir tikrai ne mazi ziedai, sakyciau gan didoki thumbup.gif kalbu apie ta kur buvau ikelus foto, tamsiai raudona, nepasakyciau, kad bordine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 11 08, 23:02)
Pasirodau su keleta prazydusiu ziedeliu user posted image user posted image user posted image

kokie groziai wub.gif wub.gif wub.gif o antras cia oncidiumas? gal kvepia netycia blush2.gif

roozine grazi naujoke thumbup.gif
lark, as galvoju dalyvauti, bet dar tiksliai nezinau, jeigu kioskely bus oncidiumu reikes dalyvauti, kazkaip noriu kazko naujo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 09, 13:08)
o dėl žiedstiebių, aš niekada nekerpu žalių schmoll.gif yra kurios ant to pačio naujų ataugų prisiaugina, yra kur po du, tris naujus žiedus sukrauna ir dar vieną žiedstiebį šalia auginasi thumbup.gif


aš tai kerpu smile.gif tiesa, ne visada, bet dažniausiai anksčiau ar vėliau nukerpu. po kurio laiko tas žiedstiebis pasidaro negražus, visas išsikraipęs ir pan. man tiesiog negražu ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 11 09, 12:04)
aš tiesiog jos labai norėjau  wub.gif  suprantu kad ir man būtų sunku girti tokias kurias jau turiu, aš naujokė tarp orchidėjų augintojų, todėl ir renku kolkas tik tas kurias jūs jau turite  ax.gif

beto mane kažkaip labai labai traukia būtent ant phal.  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif visiškai tas pats ir su manim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 11 09, 13:04)
aš tiesiog jos labai norėjau  wub.gif  suprantu kad ir man būtų sunku girti tokias kurias jau turiu, aš naujokė tarp orchidėjų augintojų, todėl ir renku kolkas tik tas kurias jūs jau turite  ax.gif

beto mane kažkaip labai labai traukia būtent ant phal.  rolleyes.gif


jūs tik baikit, nenustokit girtis ir džiaugtis žiedeliais, lapeliais, šaknelėmis ir rodyti savo laimėjimų vien dėl to, kad kažkas augina retesnę rūšį thumbup.gif visi alei vieno kažkada buvo pradinukai, tai nėr čia ko drovėtis happy.gif man tai net visai smagu skaitinėti naujokų pasisakymus, nes prisimenu, kad ir aš anksčiau taip jaučiausi thumbup.gif ok.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 09, 12:09)
Merginos, po tokio gražaus pakvietimo, negražu nesudalyvauti jau vien iš pagarbos. Pagalvokime, kiek LOD narės mus konsultuoja, šviečia

kad tik vaikai nesirgtų doh.gif o visa kita lyg ir suplanuota biggrin.gif
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 09, 12:18)
po kurio laiko tas žiedstiebis pasidaro negražus, visas išsikraipęs ir pan. man tiesiog negražu ir tiek smile.gif

drinks_cheers.gif turiu ir aš vieną tokią senutę, bet jau kuris laikas sėdi du žiedai ir niekaip nenukrenta doh.gif lotuliukas.gif po to tai jau jai tikrai rėšiu smile.gif

o klausykit, ta registracija FB. Pakanka paspausti, kad dalyvausiu ir jau užregistruota? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 09 lapkričio 2010 - 12:59
aš kerpu tą galą, kad nesugalvotų pratęsinėt, tai kerpu virš sekančios neišnaudotos akies. tada tiesiog prabudina akį, eina nauja šaka ir vaizdas jau būna neblogas biggrin.gif

Nila, tai rėk garsiai gal atsiras blink.gif juk į Macuičius tai ne viena važiuojat tai g.gif ax.gif
Atsakyti