Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lark @ 2010 11 09, 09:35)
Pasigirkit, kas planuoja eiti į susitikimą 11.21 Combo klube?
Kažin kiek ten neštis pinigų  blush2.gif

aš bandysiu jei viskas gerai smile.gif
o dėl pinigų tai nežinau smile.gif kiek paprastai turiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 09 lapkričio 2010 - 09:57
biggrin.gif kiek išgersi tiek neškis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 09, 09:52)
aš  biggrin.gif kiek išgersi tiek neškis hihihi.gif

tai aš alkoholio nežadu pirkt, namie pavalgyt, jau geriau antrą žurnalo numerį blush2.gif
O ką daugiau bus galima įsigyt?
Šiaip su cimbidžiais man kaip ir aišku viskas unsure.gif
Atsakyti
yra augalų dar parduodamų, kuriuos Olivija gali atvežti. Tokie kaip Maxillaria picta, Stanhopea oculata. Bet man rodos reikia iš anksto prašyt biggrin.gif O jei apie cymbidium viskas aišku, tai vis tiek manau ne viskas žinoma, o kitas dalykas, velnias žino, kada vėl visi vienoj vietoj būsim 4u.gif

pasitikslinsiu dėl kioskelio ir pasakysiu mirksiukas.gif

Sandrita, o tu nesiruoši važiuot? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 09 lapkričio 2010 - 10:12
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 09, 01:32)

tavo až dėžutė pilna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2010 11 09, 10:10)
tavo až dėžutė pilna  ax.gif

Ups doh.gif

Pravaliau biggrin.gif
Atsakyti
Oi kaip norėčiau prie jūsų prisijungti, ech... verysad.gif
Atsakyti
nila, tai kooperuokitės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 09, 11:02)
tai aš alkoholio nežadu pirkt, namie pavalgyt, jau geriau antrą žurnalo numerį  blush2.gif
O ką daugiau bus galima įsigyt?
Šiaip su cimbidžiais man kaip ir aišku viskas  unsure.gif


taigi seminare bus kalbama ne tik apie cimbidžius wink.gif

va seminaro planas:
Seminaro tema: Cymbidium ir jų auginimas.
Trumpai aptarsime Vilniuje vykusio seminaro temą – Masdevallia. Be abejo, atsakysime į Jums rūpinčius klausimus apie visas orchidėjas.
Seminare bus pristatytas ir antrasis žurnalo „Orchidėjos“ numeris.


antrą numerį mes labai labai stengiamės atspausdinti seminarui. bet va, dar neaišku, ar pavyks. schmoll.gif bet jei kuri dar neturi pirmojo numerio, galės jį įsigyti su nuolaida smile.gif mes apskritai pasisakę, kad per seminarus ar parodas žurnalais prekiausime su nuolaida smile.gif o va, jei spėsime atspausdinti ir antrą numerį, tai perkantys iškart abu taip pat sutaupys wink.gif

Kioskelyje bus galima įsigyti ne tik cimbidžių, bet ir kitų orchidėjų. taip pat ir Kemira trąšų wink.gif savaitės bėgyje kioskelio asortimentas bus atnaujintas ir su nuotraukomis wink.gif

žodžiu, šią savaitę turim sudėlioti visus taškus ant "i" smile.gif


ir dar - mes tikrai jūsų labai laukiame ir labai ruošiamės Jus priimti smile.gif kelios draugijos narės pasiryžusios prikepti pyragų ir sumuštinių, kad palepintų svečius wink.gif
kitaip tariant - mes darome viską, kad jums būtų ir įdomu ir jauku su mumis wink.gif




group.gif
Atsakyti
user posted image
va mano naujoji rolleyes.gif tikrai ne naujiena ji, bet norėjau tokios tongue.gif sekanti planuose pas mane ta spalvota kaip vakarėjanti saulė ax.gif

padariau kvaila reikala žinokit, palikau visus žiedstiebius, tikėjausi kad patys nudžius, o dabar 8 phal pratęsinėja savo žiedstiebius doh.gif netgi jau žydintys keli taip daro doh.gif dabar bus po vieną žiedelį taip? unsure.gif
Atsakyti
Rožinė grazute...panasia turiu tai tokios nebetraukia...o ir mano pratesineja ziedynstiebius i prieki taipir zydi vienas,du ziedeliai nezinau ar nukarpyt... g.gif
Atsakyti
man tai jau gaila dabar būtų kirpti tuos besikuriancius žiedelius, bet kitą kartą manau tikrai reikia nukispti kai nuzydės doh.gif gražesni didesni žiedai bus, tiesa?
Atsakyti